Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

Ik#1 211 8686 41,17 ( 0,10 ) ( 44,07 )

Jendras 207 8443,5 40,79 ( 0,34 ) ( 47,50 )

Wilq 205 8230,5 40,15 ( -0,20 ) ( 35,25 )

ai3 199 7948 39,94 ( 0,49 ) ( 64,00 )

Roger 199 7875,5 39,58 ( -0,01 ) ( 39,44 )

GeDDo 234 9184,5 39,25 ( 0,11 ) ( 42,00 )

obi 205 7952 38,79 ( 0,14 ) ( 41,78 )

piotreksuper 212 8222 38,78 ( 0,20 ) ( 43,88 )

PeWee 193 7360,5 38,14 ( 0,40 ) ( 47,31 )

Marcos 207 7871 38,02 ( 0,01 ) ( 38,36 )

lorak 216 8183 37,88 ( 0,12 ) ( 41,50 )

Mar 213 8065,5 37,87 ( -0,15 ) ( 32,83 )

chytruz 185 6664 36,02 ( 0,52 ) ( 51,50 )

Findek 188 6685 35,56 ( 0,07 ) ( 37,36 )

Wirakocza 210 7071,5 33,67 ( -0,02 ) ( 32,70 )

Antek 213 7031 33,01 ( 0,21 ) ( 37,83 )

LeweBiodroSmoka 199 6477,5 32,55 ( -0,04 ) ( 31,42 )

bulek 174 5652 32,48 ( -0,48 ) ( 21,00 )

drtoudi 204 4564,5 22,38 ( -0,15 ) ( 7,00 )

Krzemyk 193 4143,5 21,47 ( -0,15 ) ( 17,43 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę oddać komuś 2 graczy za 1. Nadrabianie slotów jest bolesne,ale jest kontakt z czołówką.

Tzn ktorego swojego gracza bys mogl rozmienic i za jakiego kalibru paczke?

 

Payton to czeka na ofertę z chin, bo przyszłości w NBA on nie ma żadnej.

Rezerwowym nie moze byc? Wiekszy problem, ze to by oznaczalo lezenie na FAsach w tej lidze...

czyli piotreksuper potencjalnie kupil go w najgorszym mozliwym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem czy się nie wstrzymać z trejdowaniem, aż komuś z walczacych nie wysypie się jakiś napierdalacz. A może sprezentuję tytuł komuś miłemu? Ojej, co robić z takimi średnimi za last 14:

 

 

Deron 35.1 Lou 40.5 Porter 53.6 Harris 44.8 Vucevic 59.5 Lopez 41.6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w chinach jak najbardziej.

Wg mnie to gruba przesada bo az taki zly to nie jest.

Moze slabo pasuje do Magic, ale jako rezerwowy w NBA to spokojnie dostanie nastepny kontrakt.

 

W sumie to nie wiem czy się nie wstrzymać z trejdowaniem, aż komuś z walczacych nie wysypie się jakiś napierdalacz. A może sprezentuję tytuł komuś miłemu?

Damn, to by oznaczalo, ze nie mam szans ;-)

 

A jak odwazna bylaby koncepcja zeby przekazac ta druzyne jakiemus nastepcy teraz?

Tzn zeby poszedl z nia w swoim kierunku, a nie w tym, ktory mu zostawisz bez obawy przed konsekwencjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to gruba przesada bo az taki zly to nie jest.

 

nie jest? przecież ofensywnie (defensywnie zresztą też) to nawet Rondo był od niego lepszy, bo przynajmniej jako tako potrafił rozgrywać. w tej lidze nie ma przyszłości dla PG bez jakiegokolwiek rzutu i umiejętności kreowania. no chyba że jego ojciec zostanie trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak odwazna bylaby koncepcja zeby przekazac ta druzyne jakiemus nastepcy teraz?

Tzn zeby poszedl z nia w swoim kierunku, a nie w tym, ktory mu zostawisz bez obawy przed konsekwencjami?

A to nie jest tak, że Chytry może zrobić ze swoim składek co mu się żywnie podoba, kiedy chce i jak chce ? Bo to jego cyrk i jego małpy ? TOUDI ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest? przecież ofensywnie (defensywnie zresztą też) to nawet Rondo był od niego lepszy, bo przynajmniej jako tako potrafił rozgrywać.

Rondo byl 4-krotnym all-starem!

Takze bycie gorszym od niego nijak nie skazuje Paytona na wylot z ligi.

Wydaje mi sie, ze Twoj argument bardziej pasuje do tezy, ze dlugoterminowo nie bedzie starterem.

 

w tej lidze nie ma przyszłości dla PG bez jakiegokolwiek rzutu i umiejętności kreowania. no chyba że jego ojciec zostanie trenerem.

Dobrze rozumiem Twoj punkt widzenia, ze Payton nie podpisze nastepnego kontraktu w NBA? Nawet za minimum?

Bo wg mnie o ile sie nie polamie to jest pewniak, chocby jakas druzyna z dobrym shot-doctorem go przygarnie.

 

A to nie jest tak, że Chytry może zrobić ze swoim składek co mu się żywnie podoba, kiedy chce i jak chce ? Bo to jego cyrk i jego małpy ? TOUDI ?!

Wlasnie w tym rzecz, ze nie bedzie to jego cyrk skoro przyznal, ze rezygnuje w offseason.

Toudi klepnal kontrowersyjna wymiane, ale gra dalej z pozyskanymi zawodnikami zas u Chytrego jest potencjalny konflikt interesow - moze rozwalic sklad dla swojej rozrywki, ale ktos inny bedzie sie z nim bujal dalej.

 

Tak dla jasnosci, tylko pytam co o tym sadzicie bo sytuacja wydaje mi sie nietypowa i godna omowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tym rzecz, ze nie bedzie to jego cyrk skoro przyznal, ze rezygnuje w offseason.

Toudi klepnal kontrowersyjna wymiane, ale gra dalej z pozyskanymi zawodnikami zas u Chytrego jest potencjalny konflikt interesow - moze rozwalic sklad dla swojej rozrywki, ale ktos inny bedzie sie z nim bujal dalej.

 

Tak dla jasnosci, tylko pytam co o tym sadzicie bo sytuacja wydaje mi sie nietypowa i godna omowienia.

Żaden to argument, bo nie mogłeś wiedzieć, co ma zamiar zrobić Toudi. Chytry powiedział, że odda, a może nie oddać, bo się rozmyśli albo po prostu taką przyjął pozycję negocjacyjną. To, że Toudi nic nie mówił, nie ma znaczenia, bo nie trzeba wszystkiego mówić i można kłamać. Po tym co czasem do mnie piszesz mam wrażenie, że tego nie czujesz do końca.

 

Wymiana nie była kontrowersyjna tylko skandaliczna i prędzej po wymianie Toudiego uznałbym, że próbuje zrobić wała na całej lidze, a Chytry bawi się po swojemu, przy czym wymiana ze mną BARDZO mu się opłaciła i to było wzorowe rozmienienie zawodnika, najlepsze jakie pamiętam (trochę nawet tej wymiany żałuję bo teraz zaczynam myśleć, że na ostatniej prostej zabrakło mi cierpliwości a byłem cierpliwy długo. Z drugiej strony, gdyby kto inny wymienił się z Chytrym, to mógłbym już nie mieć okazji pozyskać takiego zawodnika do następnej jesieni, a Okafor i Noel mogą się zaraz złamać) i nie wygląda na to, żebym miał zostawić skład w opłakanym stanie. Wręcz przeciwnie.

 

Więc co to jest w ogóle za pomysł i co Ci do tego ? Przecież to co teraz piszesz jest najlepszym przykładem, że jeśli nie jesteś bezczelnym prawnikiem, to powinieneś nim być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tym rzecz, ze nie bedzie to jego cyrk skoro przyznal, ze rezygnuje w offseason.

 

Napisałem, że "raczej" rezygnuję.

 

Dopóki nie zrezygnowałem, cyrk jest mój.

 

Może kłamałem?

 

Tak czy inaczej, kiedy Toudi rok temu psuł ligę pisałem, że trzeba wprowadzić jakiś wentyl bezpieczeństwa na takie okazje i sporo ludzi było przeciwnych - "jego cyrk, jego małpy". Martwię się, co może się stać.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana nie była kontrowersyjna tylko skandaliczna i prędzej po wymianie Toudiego uznałbym, że próbuje zrobić wała na całej lidze, a Chytry bawi się po swojemu, przy czym wymiana ze mną BARDZO mu się opłaciła i to było wzorowe rozmienienie zawodnika, najlepsze jakie pamiętam (trochę nawet tej wymiany żałuję bo teraz zaczynam myśleć, że na ostatniej prostej zabrakło mi cierpliwości a byłem cierpliwy długo.

Nie pisalem tego w kontekscie tej wymiany, a przyszlych i ogolnie o sezonach przed rezygnacja.

 

Więc co to jest w ogóle za pomysł i co Ci do tego ?

Tak czy inaczej, kiedy Toudi rok temu psuł ligę pisałem, że trzeba wprowadzić jakiś wentyl bezpieczeństwa na takie okazje i sporo ludzi było przeciwnych - "jego cyrk, jego małpy". Martwię się, co może się stać.

Wlasnie w tym rzecz, ze IMO to nie jest taki sam przypadek! Wg mnie to bardziej dyskusja "jakie powinny byc mechanizmy przekazywania druzyny?" niz co robic przy bardzo nierownych trejdach. Czy tak trudno uwierzyc, ze nastepny GM wolalby miec core Chytrego sprzed trejdow niz po nich?

 

Albo ujmujac to inaczej, nie widzicie roznicy miedzy "klepie kiepski trejd bo wchodze w przebudowe, ktora sam przeprowadze", a "klepie kiepski trejd bo odchodze i mnie to nie obchodzi co zostanie z tej druzyny"?

Na razie temat jest tylko teoretyczny i mam nadzieje, ze taki pozostanie, ale gdyby Chytruz chcial...

 

P.S. Gdyby zdecydowal sie nie odchodzic post przestaje pasowac do tego przypadku, ale ma sens na przyszle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno uwierzyc, ze nastepny GM wolalby miec core Chytrego sprzed trejdow niz po nich?

Ale kogo i z jakiej przyczyny miałoby obchodzić, co chciałby mieć przyszły GM ? Tak długo, jak drużyna należy do Chytrego i oficjalnie nie zrezygnował z jej prowadzenia, to jakiś abstrakcyjny przyszły GM nie jest elementem równania i szaleństwem jest wciąganie w to "przyszłego GMa".

 

Wlasnie w tym rzecz, ze IMO to nie jest taki sam przypadek!

 

Właśnie w tym rzecz, że to jest dokładnie taki sam przypadek, ale nawet gdyby nie był, to biorąc pod uwagę ruchy jakie poczynił już Chytry od momentu deklaracji, nie ma absolutnie najmniejszego nawet powodu, żeby cokolwiek w jego sprawie regulować, bo wygląda to jak spokojny rebuilding i pozyskiwanie assetów - mniej dramatyczny i zdecydowany niż mój czy Shavlicka. Więc Chytry zastanawia się nad oddaniem zespołu i robi rozsądne, przemyślane i logiczne ze względu na jego sytuację w lidze ruchy i Ty chcesz w to ingerować, a Toudi odpierdolił kilkukrotnie w ciągu 2 tygodni kompletną oszołomiadę rozkurwiając balans ligi i zamykając zawody już w styczniu i wszystko git ?

 

Wg mnie to bardziej dyskusja "jakie powinny byc mechanizmy przekazywania druzyny?

Chytry rezygnuje -> szukamy nowego GMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo i z jakiej przyczyny miałoby obchodzić, co chciałby mieć przyszły GM ? Tak długo, jak drużyna należy do Chytrego i oficjalnie nie zrezygnował z jej prowadzenia, to jakiś abstrakcyjny przyszły GM nie jest elementem równania i szaleństwem jest wciąganie w to "przyszłego GMa".[...]

Chytry rezygnuje -> szukamy nowego GMA.

 

Czyli w Twojej opinii nie ma znaczenia w jakim stanie jest druzyna w momencie wczesniej planowanej rezygnacji?

 

Właśnie w tym rzecz, że to jest dokładnie taki sam przypadek, ale nawet gdyby nie był, to biorąc pod uwagę ruchy jakie poczynił już Chytry od momentu deklaracji, nie ma absolutnie najmniejszego nawet powodu, żeby cokolwiek w jego sprawie regulować, bo wygląda to jak spokojny rebuilding i pozyskiwanie assetów - mniej dramatyczny i zdecydowany niż mój czy Shavlicka. Więc Chytry zastanawia się nad oddaniem zespołu i robi rozsądne, przemyślane i logiczne ze względu na jego sytuację w lidze ruchy i Ty chcesz w to ingerować, a Toudi odpierdolił kilkukrotnie w ciągu 2 tygodni kompletną oszołomiadę rozkurwiając balans ligi i zamykając zawody już w styczniu i wszystko git ?

Nie wiem czemu traktujesz moje wypowiedzi jako bronienie tamtych wymian, ani wtedy ani dzisiaj nie mialy one dla mnie sensu, ale wiele nie ma i na pewno nie wprowadzimy zasad zabraniajacych komus tankowac czy klepac kiepskie trejdy.

 

Natomiast co mozemy zrobic to zastanowic sie nad tematem PLANOWANEGO przekazywania druzyn.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ujmujac to inaczej, nie widzicie roznicy miedzy "klepie kiepski trejd bo wchodze w przebudowe, ktora sam przeprowadze", a "klepie kiepski trejd bo odchodze i mnie to nie obchodzi co zostanie z tej druzyny"?

 

Nie. Toudi oddał graczy, którzy robią w tym sezonie 78,5 i 70,2 FP (odpowiednio 27 i 26 lat), więc jego celem w grze na pewno nie jest osiągniecie wysokiego miejsca. Skoro w tej lidze można grać o co się komu podoba zamiast wyniku (long term czy short term), to moim celem może być robienie fajoskich trejdów albo zbieranie graniczy wybranych w drafcie z nieparzystym numerem i nikomu nic do tego. A to, że chcę to robić tylko do końca tego sezonu, a nie np. przez 7 lat, to tym bardziej z korzyścią dla reszty.

Chytry rezygnuje -> szukamy nowego GMA.

 

Yep. Jak w temacie na następny sezon nie potwierdzę uczestnictwa, to będziecie się wtedy mogli zastanawiać nad losem przyszłego GMa.

 

Zresztą dla wyrównywania szans nowych GMów (przynajmniej w sytuacji, gdy jest więcej niz 1 wolny team) i uniknięcia przejmowania gotowych contenderów albo teamów z 13 FA też była kiedyś propozycja expansion draftu i też jakieś betony nie chciały.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.