Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

Ik#1 264 10847 41,09 ( -0,27 ) ( 34,95 )

Jendras 266 10796,5 40,59 ( -0,16 ) ( 36,77 )

Wilq 255 10310 40,43 ( -0,41 ) ( 31,27 )

GeDDo 292 11698 40,06 ( 0,09 ) ( 42,13 )

PeWee 238 9451 39,71 ( 0,33 ) ( 52,58 )

Roger 261 10355,5 39,68 ( 0,15 ) ( 43,09 )

ai3 250 9833,5 39,33 ( 0,08 ) ( 41,50 )

obi 260 10107 38,87 ( 0,37 ) ( 47,14 )

piotreksuper 274 10604,5 38,70 ( 0,10 ) ( 41,72 )

lorak 268 10157,5 37,90 ( 0,19 ) ( 41,58 )

Marcos 269 10188,5 37,88 ( 0,16 ) ( 41,95 )

Mar 265 9944 37,52 ( 0,00 ) ( 37,55 )

Findek 242 8706 35,98 ( -0,19 ) ( 30,94 )

chytruz 241 8592,5 35,65 ( -0,12 ) ( 33,58 )

Antek 267 8843 33,12 ( -0,16 ) ( 29,63 )

Wirakocza 263 8685 33,02 ( -0,17 ) ( 28,60 )

LeweBiodroSmoka 258 8367 32,43 ( -0,11 ) ( 30,25 )

bulek 226 7230 31,99 ( -0,35 ) ( 25,09 )

drtoudi 249 5527,5 22,20 ( -0,15 ) ( 17,14 )

Krzemyk 241 5253,5 21,80 ( -0,05 ) ( 20,31 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną rozkminiam akcję jak wypełnić sloty w trakcie sezonu.

podobno trudna sprawa i poniektórzy do tej pory tego nie ogarneli.

jak rozkminie. oczywiście napiszę na forum i wbijam do czołówki.

ale jeszcze trochę mi zejdzie, więc się nie martw możesz śmiało walczyć o zwycięstwo

Synu, skoro postanowiłeś usiąść przy stole dla dorosłych i włączyć się w dyskusję, to udowodnij, że należy Ci się przy nim miejsce. Sarkazm nie poparty faktami jest wart jeszcze mniej niż Twój śmieszny skład.

 

W 2 lub 3 lata z 19 miejsca zrobiłem 2 czy tam 3 miejsce, bez różnicy w sumie. Od momentu, jak sprzedałem Duranta i przeszedłem w tankowanie minęły kolejne dwa lata, a teraz mam 3 zawodników, z których żeby kupić jednego, musiałbyś oddać cały swój skład. W międzyczasie kręciłem się w różnych miejscach tabeli. Ty przez cały ten czas byłeś w takiej samej dupie, w jakiej jesteś teraz, więc wracaj do stolika dla dzieci, żryj kaszke, czekaj pokornie aż ktoś z dorosłych zada Ci pytanie i nie odzywaj się nieproszony.

 

Przedzwoń do mamusi i zapytaj, gdzie schowała Twoje jajka. Przydałyby Ci się, żeby coś zadecydować o przyszłości zespołu, zrobić jakiś większy trade może ? Podobno bardzo trudne ale znam jednego czy dwóch, którym się zdarzyło, na pewno Ci doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 44.5 fp mocno namieszało ludziom w głowach, choć chwilę wcześniej Stanley był w d-league, jak on zrobi choć 25fp śrenio do asg to może zaczne żałować, Stan nie będzie czekać 2 miesiące na postępy tylko max kilka spotkań i znowu go usadzi na końcu ławki

Blad polegal na tym, ze pomimo jego slabej gry tylko Ty straciles wiare, ale nie inni w lidze, wiec dalo sie go sprzedac w trejdzie za cos wiecej niz Bjelica... zwlaszcza gdy ten rowniez grzeje lawe jak Stanley przed decyzja!

Czyli nawet ciezko stwierdzic, ze cokolwiek zyskales na tym ruchu... nawet jesli wierzysz bardziej w przyszlosc Bjelicy.

 

miałem pierwszy pobrałem zacha a oferty za niego jakie dostaje mogę pobrać z fa.

Zach i Tyson - naprawde trzeba byc mocno zdesperowanym zeby za nich cokolwiek dac - ostatni sezon w FBX - zreszta oni nie sa warci tyle ile uwaza wlasciciel a ile daje za nich rynek

dokładnie Wira, gdyby ai3 miał coś młodego i nie robiącego 30fp, ale zarazem nie nadającego się na FA to by już dawno Tysona albo Zacha przytulił, więc to takie pi****lenie, bo sam dostałem już dwie fajne oferty tylko warunki póki co nie sprzyjały, każdy może mówić, że nie odda żadnego assetu, ale gdy się zaczną kontuzje to inaczej pogadamy

Czar par, czar prysl

Przepraszam dziewczyny ze nie mozecie oddac waszych fbx emerytow robiacych tyle ile kosztuja jak nie mniej, tyle juz bylo wymian a wy wciaz czekacie na tego jedynego , tego ksiecia z bajki....

Obawiam sie ze to nie nastapi pomimo iz tylu walczacych i tylu zdeterminowanych to chyba bylem jedyny ktory zameczal was propozycjami a dawalem conajmniej pick

Czepianie sie zawodnikow na forum i pytanie o nich na privie to klasyka ai3, ale w tym sezonie faktycznie cos sie w lidze zmienilo w podejsciu do wymian. Kiedys taki Zach i Tyson by poszli za mlodziaka + pick i byloby po temacie, a tu nagle wszyscy zaczeli wybrzydzac taka paczka. Ciekaw jestem co wyjdzie z tej kalibracji rynkowej bo albo tankerzy sie wycwanili i dostana wiecej za tych weteranow albo postawili za wysoka poprzeczke oczekiwan i zostana z reka w nocniku ;-)

Ktora strona peknie pierwsza?

 

Sprawa dotyczy mojego teamu i nie będę tego olewał, bo typ, który od x lat nic nie ugrał publicznie obniża wartość moich grajków aby wmówić wszystkim, że jest tak jak on to widzi i liczy na to, że coś tym ugra dla siebie. To jest normalne, gdy jest tylko dodatkiem do gry, ale nie wtedy gdy ją domunuje.

W jaki sposob ja dominuje?  

Wydaje mi sie, ze jakos zbyt powaznie traktujecie te typowe docinki i ogloszenia.

Gracze, ktorych sie wystawia na sprzedaz sa najlepsi na swiecie, a pozostali oferuja samych leszczy.

 

Synu, skoro postanowiłeś usiąść przy stole dla dorosłych i włączyć się w dyskusję, to udowodnij, że należy Ci się przy nim miejsce. Sarkazm nie poparty faktami jest wart jeszcze mniej niż Twój śmieszny skład.

 

W 2 lub 3 lata z 19 miejsca zrobiłem 2 czy tam 3 miejsce, bez różnicy w sumie. Od momentu, jak sprzedałem Duranta i przeszedłem w tankowanie minęły kolejne dwa lata, a teraz mam 3 zawodników, z których żeby kupić jednego, musiałbyś oddać cały swój skład. W międzyczasie kręciłem się w różnych miejscach tabeli. Ty przez cały ten czas byłeś w takiej samej dupie, w jakiej jesteś teraz, więc wracaj do stolika dla dzieci, żryj kaszke, czekaj pokornie aż ktoś z dorosłych zada Ci pytanie i nie odzywaj się nieproszony.

 

Przedzwoń do mamusi i zapytaj, gdzie schowała Twoje jajka. Przydałyby Ci się, żeby coś zadecydować o przyszłości zespołu, zrobić jakiś większy trade może ? Podobno bardzo trudne ale znam jednego czy dwóch, którym się zdarzyło, na pewno Ci doradzą.

Nie zeby to mialo znaczenie, ale tez mnie dziwi pasywnosc trejdowa Wirakoczy. Gra jakby mial contendera, ktory wymaga drobnych korekt, a nie jakby musial wymienic caly sklad 3 razy zeby sie wlaczyc do walki. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WilQ

 

to prawda, powinienem przehandlować Stanleya, ale nie miałem pojęcia, że ma aż taką wartość a zwłaszcza zaufanie społeczne, mój bład, następnym razem tak nie postąpie

 

co do ai3, to ja nie mam do niego o nic żalu, po prostu to jest trochę śmieszne, gdy ktoś Cię bombarduje propsami na priv (jakie by one nie były) a kilka dni potem pisze, że tak na prawdę to ten grajek jest c***a wart, rozumiem, że to element gry, ale nie muszę przecież oboko tego przechodzić obojętnie, bo też mam w tym swój interes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, powinienem przehandlować Stanleya, ale nie miałem pojęcia, że ma aż taką wartość a zwłaszcza zaufanie społeczne, mój bład, następnym razem tak nie postąpie

Wystarczylo tylko zapytac... z tego powodu zawsze zachecam do pisania kto sie nagle znalazl na trading blocku.

Przykladowo ktora strona by odrzucila wymiane Stanley za Zacha? ;-)

 

co do ai3, to ja nie mam do niego o nic żalu, po prostu to jest trochę śmieszne, gdy ktoś Cię bombarduje propsami na priv (jakie by one nie były) a kilka dni potem pisze, że tak na prawdę to ten grajek jest ch**a wart, rozumiem, że to element gry, ale nie muszę przecież oboko tego przechodzić obojętnie, bo też mam w tym swój interes

Jasne i sie zgadzam, ale sadzisz, ze ai3 zmieni swoje wieloletnie manifesto bo go grzecznie poprosiles?

Wiecej zdzialasz wysmiewajac jego dzialania publicznie bo inni beda mogli sie dolaczyc do tej zabawy ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewee , zapomniales nas poinformowac o czyms ?

że jestem super?

Super to jest piotrek, a Ty jestes co najwyzej "Łiiii" ;-)

 

Jak domniemam chodzi o te zapowiadane trejdy, ktore miesiac temu miales klepac lada dzien...

BTW, dlaczego nie odpisujesz na PMa? A wlasciwie juz na kilka z rzedu?

 

Jeszcze jedna uwaga mnie naszla, ile druzyn moze realistycznie myslec o wygranej albo chociaz podium? 8?

A dla ludzacych sie/optymistow to nawet z 11, nie? Jak na polowe grudnia wydaje mi sie to wyjatkowe.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujmy za zabawe lewebiodro wirakoczy krzemykowi - od 2-3 lat mozemy im dziekowac

I w tym roku drnfbxToudi zasluguje na podziekowania, dziekujemy ze jestescie ze nie przeszkadzacie i ze zawsze mozemy na was liczyc

To dzieki wam mozemy sie bawic , w koncu gwiazdka w grudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujmy za zabawe lewebiodro wirakoczy krzemykowi - od 2-3 lat mozemy im dziekowac

I w tym roku drnfbxToudi zasluguje na podziekowania, dziekujemy ze jestescie ze nie przeszkadzacie i ze zawsze mozemy na was liczyc

To dzieki wam mozemy sie bawic , w koncu gwiazdka w grudniu

ja jestem tutaj od 1,5 roku

 

znowu się przyjebałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam Mirotica, Hezonje i Pick. Potrzebuje coś taniego, może być starego co robi 30+.

 

wiLQu nie będę odpisywał na maile typu "czego oczekuje za x?"

 

jeżeli kogoś chcesz to proponuj kogo możesz za niego dać. Buziaki.

Edytowane przez PeWee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek, oj jak mogłeś … płakałem.

Następnym razem jak będzie smażył takiego postu to pierw wyjdz na balkon i banie sobie przewietrz wróć do ciepłego i powtórz czynność. Do skutku.

Przechodząc dalej to Twego emocjonalnego posta....

Synu, skoro postanowiłeś usiąść przy stole dla dorosłych i włączyć się w dyskusję,

problem w tym, że ja się nigdzie nie chciałem włączyć, tylko Ty wpadłeś z oczywistą oczywistością by nie wiem błysnąć ośmieszyć kogoś/mnie w temacie taktyki dr.lubicza. Nikt nie prosił o posta Twego, nikt nie potrzebował wyjaśnień Twych.

Chciałeś błysnąć to błyszcz.

 

Od momentu, jak sprzedałem Duranta kiedy miałeś Duranta? Bo sugerując się archiwum yahoo to figuruje niejaki Westbrook.

W 2 lub 3 lata z 19 miejsca zrobiłem 2 czy tam 3 miejsce, bez różnicy w sumie. 

Nie wiem kiedy przejąłeś Pistons, ale w 2010 skończyli na 11 miejscu. 2009- 18, więc pewnie wtedy miało miejsce przejęcie, ale w imo najwyższe miejsce to 5 i rok wcześniej 6. Nie wiem czy to taki wielki powód do satysfakcji i dumy, ale w sumie bez różnicy w sumie

… i pytanko czy wtedy walczyłeś o pierwsze miejsce czy olewałeś sloty i lekkim c***em dobiłeś do połowy dziesiątki?

Dziwna sprawa, że tak się chełpisz tymi miejscami w połowie dziesiątki.

a teraz mam 3 zawodników, z których żeby kupić jednego, musiałbyś oddać cały swój skład.

a to byś się zdziwił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2 lub 3 lata z 19 miejsca zrobiłem 2 czy tam 3 miejsce, bez różnicy w sumie. 

Nie wiem kiedy przejąłeś Pistons, ale w 2010 skończyli na 11 miejscu. 2009- 18, więc pewnie wtedy miało miejsce przejęcie, ale w imo najwyższe miejsce to 5 i rok wcześniej 6. Nie wiem czy to taki wielki powód do satysfakcji i dumy, ale w sumie bez różnicy w sumie

… i pytanko czy wtedy walczyłeś o pierwsze miejsce czy olewałeś sloty i lekkim c***em dobiłeś do połowy dziesiątki?

Dziwna sprawa, że tak się chełpisz tymi miejscami w połowie dziesiątki.

akurat elo dobrze oddaje pozycje w tabeli, tak więc dla przypomnienia jak to wygląda dla obecnie aktywnych GMs:

 

LATA	ELO	GM
10	1693	Roger
3	1662	marcos
6	1515	Wilq
10	1493	lorak
6	1485	Chytry
10	1371	Bulek
5	1364	Piotreksuper
11	1338	ai
11	1320	Mar
9	1255	drtoudi
11	1251	Pewee
5	1184	Jendras
8	1168	Krzemyk
4	1158	Obi
11	1114	GeDDo
5	1079	lk#1
6	1018	Antek
4	1011	Wira
6	1000	Findek
1	961	LeweBiordroSmoka
i przy okazji cotygodniowa tabelka:

 

G	FPG	+/-	TEAM
270	41,13	-0,21	Denver Nuggets
273	40,72	-0,36	Los Angeles Lakers
259	40,16	-0,74	Boston Celtics
295	39,90	0,23	Seattle SuperSonics
245	39,89	0,99	San Antonio Spurs
265	39,82	0,74	Dallas Mavericks
259	39,23	0,15	Los Angeles Clippers
280	39,09	0,16	Sacramento Kings
265	38,93	0,45	Milwaukee Bucks
272	38,03	0,51	new york knicks
271	37,84	-0,16	Cleveland Cavaliers
269	37,41	-0,15	Chicago Bulls
247	36,16	0,41	Detroit Pistons
244	35,64	-0,38	Philadelphia 76ers
270	32,95	-0,44	Houston Rockets
270	32,94	-0,18	Memphis Grizzlies
266	32,39	-0,24	Indiana Pacers
229	32,05	-0,20	Phoenix Suns
251	22,28	0,08	Miami Heat
245	21,98	0,28	Orlando Magic
Pewee powli wspina się tam, gdzie widzieliśmy go przed sezonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 powinien klepac, ale nie zachwalaj bo Wilq zachwalal Quinna to mu zagrał za 17 i 3.

Tja, szybko pierdzielnal o ziemie.

 

Oddam Mirotica, Hezonje i Pick. Potrzebuje coś taniego, może być starego co robi 30+. wiLQu nie będę odpisywał na maile typu "czego oczekuje za x?" jeżeli kogoś chcesz to proponuj kogo możesz za niego dać. Buziaki.

To mogles dac znac wczesniej bo myslalem, ze to jedno wielkie "nie jestem zainteresowany".

 

akurat elo dobrze oddaje pozycje w tabeli, tak więc dla przypomnienia jak to wygląda dla obecnie aktywnych GMs:

Czyli Findek i Wirakocza dobrze sie dobrali do tej dyskusji? ;-)

 

Plus jakie mialbym ELO gdyby ten pierwszy sezon liczyc jako fuszerke poprzednika?

 

i przy okazji cotygodniowa tabelka:

Aka GHill wracaj! To skandal, ze Conley po kontuzji plecow wrocil szybciej niz on ze zwichnietym palcem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.