Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wilq, co lubisz obejrzeć lub przeczytać, żeby się pośmiać ? Mega jestem ciekaw.

 

Pindek , walić Millsa, nas interesi kiedy bedziesz grał o viktorię w fbx1 i przestaniesz olewac sloty bo tedy wszyscy dołączą do mnie do pikowania po pick. weź nie trzymaj w niepewności i przybliż termin tego spektakularnego wyczynu!

Stary poganinie, musisz obserwować moje sloty. Jak przestaniesz widzieć minusy to będziesz wiedział, że coś się dzieje.

 

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq, co lubisz obejrzeć lub przeczytać, żeby się pośmiać ? Mega jestem ciekaw.

Twoje wypowiedzi w tym watku ;-)

 

Zas jesli pytales ogolniej to nie wiem co w tym ciekawego dla Ciebie, ale najszybszym zrodlem na wybuch smiechu jest humor obrazkowy, jest pare sprawdzonych stron, ale zeby daleko nie szukac z watku forumowego "ubaw po pachy" rozbawily mnie nastepujace:

http://www.e-nba.pl/topic/25-ubaw-po-pachy/page-308?do=findComment&comment=467422

http://www.e-nba.pl/topic/25-ubaw-po-pachy/page-307?do=findComment&comment=466849

http://www.e-nba.pl/topic/25-ubaw-po-pachy/page-306?do=findComment&comment=463968

http://www.e-nba.pl/topic/25-ubaw-po-pachy/page-306?do=findComment&comment=464898

 

Z ogladania w ostatnich latach najlepsza skutecznosc maja Whose Line is it anyway [us] i Last Week Tonight With John Oliver tzn w kazdym odcinku maja skecze/komentarze, ktore mnie bawia, a z czytania stalym zrodlem sa wlasnie komentarze na forum i w prywatnych mailach.

 

Stary poganinie, musisz obserwować moje sloty. Jak przestaniesz widzieć minusy to będziesz wiedział, że coś się dzieje.

To juz bedzie po fakcie, wiec pytanie straci na aktualnosci, ale wlasnie niewiadomo czy to nastapi w 2017 czy 2021?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drafcie 2014 czaiłem się na Paytona (miałem chyba 8 pick), byłem pewny 6 grajków, którzy pójdą wcześniej, czy zostanie do mojego rozbijało się o to, czy ktoś weźmie Vonleha. Napisałem nawet kilka niewinnych postów w dziale NBA, o tym jaki Vonleh ma upside licząc, że ktoś się nabierze - ostatecznie Payton poszedł z 7 pickiem (38 FP średniej w tamtym sezonie), mnie został Vonleh, który zagrał w 18 meczach ze średnią 13. Myślałem w trakcie sezonu, że to zadecyduję to tym, że nie wygram.

 

Felt like sharing.

 

I jeszcze pozyskałem z FA Ty'a Lawsona, który nie dalej jak 2 lata temu robił 51 FP - zajebiście, nie?*

 

*wiLQ alert - tak, wiem że teraz robi 27 i nie liczę, że znowu będzie robił 51, nie musisz tłumaczyć, że gdyby dalej robił 51 nie byłoby go teraz na FA, wszyscy rozumieją.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem już do niego cierpliwości. Mecze z Suns, Mavs itp. a ten robi po 5fp. Ewidentnie widać że z tej mąki chleba nie będzie w Pacers.

 

Tak teraz rzuciłem okiem na last 14 day avg, które rozłożone na 6 rozegranych spotkań wynosi niesamowite 15.9 fp.

 

Niech Monta będzie moim drugim Reddickiem.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiteside wspomnial cos o swoim kolanie? Rzucamy sie po Willie Reeda...

 

Zobaczcie mecz Normana powella i zaoferujcie mi swoich emerytów 30 fp.

Albo poczekajcie pare tygodni i pobierzecie go z FAsow ;-)

 

A propos, byla w tej lidze kiedys dyskusja o ustawieniu Daily-Tomorrow vs Daily-Today?

Bo to glowny powod, ze go wczoraj nie pobralem... wiadomo bylo, ze nie bedzie sie liczyl ten wystep.

 

Jak ktoś ma ochotę na Mirotica albo Hezonję to zapraszam.

A w zamian oczekujesz jakiego kalibru produkcji? 30+? 35+? 40+?

 

Do wywalenia także Tyus Jones, którego wartość wiLQu w lato oceniał na przynajmniej "za pick".

Dostalem Redicka, wiec nawet lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daily-Tommorow to największa patologia tej ligi.

To jest ingerencja w fundmanetalne zasady ligi - wiem mógłbym się pobawić w Hitlera ale lepiej będzie to dać pod głosowanie I ewentualnie wprowadzić po tym sezonie.

Tu zgoda, ale jestem w szoku, ze masz taka opinie...

bo teraz sie drapie po glowie dlaczego tego glosowania nie bylo kilka lat temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze takiej opcji nie ma

 

Piotreksuper powiedz nam jaka byla logika za tym by oddac tego Carmelo w sezonie gdzie miales szanse, bo za nic nie potrafie zrozumiec

9/10 sezonow Melo gra 65 meczy i jest stary jak na fbx prawie ze koniec fbx kariery

Ale jak masz szanse wygrac w sezonie bez ewidentnego lidera to na co robic tak niecierpliwy i slaby ruch tak szybko

Melo za Lou Williamsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.