Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał(a):

Czyli miałeś na myśli to że w każdej diecezji jest jeden szef który ma dobrze i jego podwładni którzy mają coraz gorzej?

Proszę nie rozmywaj istoty dyskusji na czynniki jednostkowe bo zaraz znowu wyskoczysz ze znasz szefa co ma złe. 

Po prostu jestem zaskoczony jakie problemy może mieć Kk i jak nikt się tym nie przejmuje. 

I ostatecznie najdłużej koszty tego będą ponosić niewinni ludzie jak wdowa z przypowieści o ostatnim groszu. 

W tej całej sprawie najmniej przejmuje się purpurowymi szefami cjhoc skala ich umoczenia w różne sprawki powala. 

Tu gra się toczy o potężna stawkę milionów ha. 

Sam jestem ciekawy jak to się przewróci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Proszę nie rozmywaj istoty dyskusji na czynniki jednostkowe bo zaraz znowu wyskoczysz ze znasz szefa co ma złe. 

Po prostu jestem zaskoczony jakie problemy może mieć Kk i jak nikt się tym nie przejmuje. 

I ostatecznie najdłużej koszty tego będą ponosić niewinni ludzie jak wdowa z przypowieści o ostatnim groszu. 

W tej całej sprawie najmniej przejmuje się purpurowymi szefami cjhoc skala ich umoczenia w różne sprawki powala. 

Tu gra się toczy o potężna stawkę milionów ha. 

Szefowie nadal mają dobrze ( choć dużo gorzej niż kiedyś), ale jest ich niewielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ignazz napisał(a):

I rzeczywiście dziś patrząc jak można się bezkarnie dorobić nie mając żadnych umiejętności jest moda na politykę.

aha

z popularnych ego-boosting gowno-tekstow ten o 'glupich politykach' to mocne top10

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał(a):

aha

z popularnych ego-boosting gowno-tekstow ten o 'glupich politykach' to mocne top10

Pisałem o braku fachowości.  To ze beztalencia którzy by zostali wywaleni w różnych zdrowych systemach przy pierwszej weryfikacji w polityce robią wyniki all time to jest ich laurka a z głupków to oni robią miliony innych. Gdzie tu ego boost nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Ok. Masz prawo twierdzić ze poziom polityków jest wyższy niż zakładam. Mamy inne zapewne progi minimum. To nic złego. 

No raczej jest to dość oczywiste, że poziom umiejętności politycznych Tuska czy Kaczyńskiego jest jakieś 10 razy wyższy niż Twój czy mój, czy niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Kontrola tych nieprawidłowości byłaby dziecinnie prosta ale nie ma realnej siły która powie „sprawdzam” prostym ruchem. 

A przydałaby się. Taki prawnik może zabić bezkarnie na oczach kamer i nic się nie dzieje.

Paskudna grupa społeczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał(a):

Ok. Masz prawo twierdzić ze poziom polityków jest wyższy niż zakładam. Mamy inne zapewne progi minimum. To nic złego. 

sredni poziom('intelektu' / 'politycznej fachowosci' itp) politykow (tych true cos ogarniajacych - nie mam na mysli przyslowiowych czlonkow mlodziezowki z Buska lol) jest duzo wyzszy niz sredni poziom w spoleczenstwie

ofc jako ze ci ludzie robia absolutnie najwazniejsza robote w panstwie to w PL i tak jest on za niski bo powinna to byc absolutna elita

co nie zmienia faktu ze jak randomowy ignazz pisze o nich per gluptaski to jest to smieszne bo duza czesc jest zdecydowanie wyzej niz tenze randomowt ignazz (niz randomy julekstep tez zeby nie bylo!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał(a):

Pisałem o braku fachowości.  To ze beztalencia którzy by zostali wywaleni w różnych zdrowych systemach przy pierwszej weryfikacji w polityce robią wyniki all time to jest ich laurka a z głupków to oni robią miliony innych. Gdzie tu ego boost nie wiem. 

Spotkałeś kiedyś w życiu jedną(chociaż jedną osobę), która nie poradziła sobie w życiu, by następnie wybić się w polityce?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz najwyższy przykład z samej góry i nie jest to odosobniony choć mocno podkoloryzowany przypadek ze świetny polityk a dysfunkcyjny w wielu dziedzinach człowiek.  Nie wiem co dla Ciebie znaczy poradzić sobie w życiu ale przeglądając Cv polityków chyba spełniają w sporej części ta definicje. Nieradzeniem sobie 

19 minut temu, RappaR napisał(a):

Spotkałeś kiedyś w życiu jedną(chociaż jedną osobę), która nie poradziła sobie w życiu, by następnie wybić się w polityce?

 

Nawet wśród samorządcow co powinno trafić u was na podatny grunt 

@julekstep ja nie mam wątpliwości ze my w politykę nie potrafimy jak tamte chłopaki. Tylko ze mocno spadło zapotrzebowanie na tych roztropnych kosztem tych ślepo popierających. Chyba nie chcecie mi sprzedać ze te wszystkie fatalne wpisy obu stron barykady to na potrzeby dzisiejszej dyskusji przejaw mądrości i roztropności. 

Ostatnio były te wszystkie wpisy wklejane jako przejaw odklejenia nieuctwa i braku wyczucia czy empatii. Teraz nagle zapominamy o cytatach i mamy Radę Mędrców? 

I nas średnio co powinna obchodzić specyficzna średnia krajowa bo tworzymy dosyć zamknięte grono osób które moim zdaniem wykraczają powyżej średniej. 

Pisze to nie dla naszego ego tylko po prostej weryfikacji poziomów dyskusji w różnych miejscach forach czy platformach. Merytorycznie u nas jest bardzo dobrze. 

Nawet jeżeli z czymś się nie zgadzamy co do szczegółów czy opcji politycznych. 

Może fan nba któremu chce się i zarobić extra na LP i poczytac po angielsku różne artykuły , potrafiący zorganizować grę losowa fantasy czy wymyślić absolutnie inna rozgrywkę to może plasować się powyżej średniej w której masz oczywiście różne poziomy. U nas moim zdaniem tych najniższych które by tu robiły średnia nie ma bo nie jesteśmy atrakcyjnym miejscem dla tego typu osób? 

Moim zdaniem mamy inne progi minimum i dobrze … 

Serio dajecie przyzwolenie na to co dzieje się w polityce bo twierdzicie ze poziom „ich” jest wyższy niż średnia krajowa, my byśmy tak nie potrafili i stad wniosek ze jest dobrze? 

Poziom wypowiedzi niektórych polityków jest absurdalnie niski i ostatnio jakoś nie trafiłem na dobry kontent który wyszedł z ust złotoustych. 

Może przypadek a może norma? 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ignazz napisał(a):

Serio dajecie przyzwolenie na to co dzieje się w polityce bo twierdzicie ze poziom „ich” jest wyższy niż średnia krajowa, my byśmy tak nie potrafili i stad wniosek ze jest dobrze? 

 

53 minuty temu, julekstep napisał(a):

ofc jako ze ci ludzie robia absolutnie najwazniejsza robote w panstwie to w PL i tak jest on za niski bo powinna to byc absolutna elita

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):

Serio dajecie przyzwolenie na to co dzieje się w polityce bo twierdzicie ze poziom „ich” jest wyższy niż średnia krajowa, my byśmy tak nie potrafili i stad wniosek ze jest dobrze? 

Cieszy mnie za to jak wysoko mnie stawiasz, ale niestety jesteś w błędzie. 

Osoby działające w polskiej polityce nie proszą o moje pozwolenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak @fluber i reszta obrońców kościoła mieli rację.,Ta afera w Dąbrowie Górniczej to wynik prześladowań księży i nagonki na katolików.,Prawda wyszła na jaw ,ksiądz Tomasz Zmarzły przerwał milczenie i wydał oświadczenie o" rzekomo skandalicznych" zdarzeniach w jego mieszkaniu https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/ksiadz-z-dabrowy-gorniczej-wydal-oswiadczenie-wszystkiemu-zaprzecza/v3y1p4l   a przecież księdzu trzeba wierzyć, bo przez niego ponoć Bóg przemawia , zresztą szczerość w jego firmie to norma.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.