Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Też nie widzę w tym logiki :)

To jak wyśmiewali religijnych wyborców Trumpa, że wierzą w zabobony i mówili, że huragany w 2016 to była zemsta matki natury za jego elekcję :) 

Przecież to katolicy tłumaczą swoje grzechy tym, że szatan najzajadlej  atakuje tych najmilszych Bogu. Taka aborcją z szatanem to oferta skierowana wprost do katolików. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@fluber jak oddawaleś głos w ostatnich wyborach to się nie cieszyłeś? :)

 

GBdnOOUXUAAIpG1.jpeg

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

Księża będą mogli zrobić standupy

Kościół się otwiera, w najbliższą niedzielę z powodu tej decyzji kościoły się zapełnią. Doktrynalna degrengolada w KK trwa już od wielu lat. Niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

@fluber jak oddawaleś głos w ostatnich wyborach to się nie cieszyłeś? :)

 

GBdnOOUXUAAIpG1.jpeg

Kościół się otwiera, w najbliższą niedzielę z powodu tej decyzji kościoły się zapełnią. Doktrynalna degrengolada w KK trwa już od wielu lat. Niestety 

Spokojnie, przyjdzie bieda kryzys bezrobocie i kościół wróci do łask 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chrzest, przy braku ślubu w tejże parafii nie oznacza, że jest to nieślubne dziecko. Sam brałem ślub w innej, a chrzciłem dzieci w innych parafiach. 

Każde z innej parafii ;) Jakkolwiek to brzmi, nic wykraczające poza mniej czy bardziej restrykcyjne normy religijne, społeczne, czy moralne nie zostało przekroczone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał(a):

Podsumowanie roku w mojej parafii. 42 pogrzeby i 0 ślubów 

Ile osób liczy Twoja parafia?

BTW. W mojej 15 chrztów, 10 pogrzebów, 6 ślubów. 

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał(a):

Niecałe 4 tysiące 

Może gdzieś w pobliżu w sąsiedniej parafii jest jakaś mega reprezentacyjna katedra i młodzi chcą brać tam ślub🤔. Albo organista ma u Was mało urozmaicony repertuar pieśni weselnych.  Nie no, to tak z przymrużeniem oka piszę, ale przyłączam się do opinii poprzedników, że mimo wszystko trochę niestandardowa liczba tych ślubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DRK napisał(a):

Może gdzieś w pobliżu w sąsiedniej parafii jest jakaś mega reprezentacyjna katedra i młodzi chcą brać tam ślub🤔. Albo organista ma u Was mało urozmaicony repertuar pieśni weselnych.  Nie no, to tak z przymrużeniem oka piszę, ale przyłączam się do opinii poprzedników, że mimo wszystko trochę niestandardowa liczba tych ślubów.

Mnie dziwi liczba chrztów bo liczba osób w wieku reprodukcyjnym w kościele jest niedaleka od zera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał(a):

Mnie dziwi liczba chrztów bo liczba osób w wieku reprodukcyjnym w kościele jest niedaleka od zera 

Przecież młodzi nawet jak nie chodzą do kościoła to w 80% przypadków i tak chrzczą dzieci (nie mam statystyk, moja obserwacja z mojej parafii oraz moich znajomych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał(a):

Przecież młodzi nawet jak nie chodzą do kościoła to w 80% przypadków i tak chrzczą dzieci (nie mam statystyk, moja obserwacja z mojej parafii oraz moich znajomych)

No jeszcze pewnie dziadkowie trują to chrzczą. Ale to już chrzty wynikające z tradycji a nie wiary rodziców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.