Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mayor napisał(a):

Jednak @fluber i reszta obrońców kościoła mieli rację.,Ta afera w Dąbrowie Górniczej to wynik prześladowań księży i nagonki na katolików.,Prawda wyszła na jaw ,ksiądz Tomasz Zmarzły przerwał milczenie i wydał oświadczenie o" rzekomo skandalicznych" zdarzeniach w jego mieszkaniu https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/ksiadz-z-dabrowy-gorniczej-wydal-oswiadczenie-wszystkiemu-zaprzecza/v3y1p4l   a przecież księdzu trzeba wierzyć, bo przez niego ponoć Bóg przemawia , zresztą szczerość w jego firmie to norma.,

Przestań pi*****ić bo jakiś głupi c*** prawie zabił człowieka a przy okazji okazał się księdzem 

 

Nikt tutaj tego nie bronił i nie kumam co ty za bzdury wypisujesz 

Twój wpis jest jednym wielkim gównem i w sumie ciebie czyni tym samym 

 

Znajdź mi jeden wpis kogokolwiek tutaj, kto broni tych ludzi 

 

Osobiście uważam że samo gej party to nic wielkiego. Lubia, ich dupy nie moja 

c***owo że niemalże wyslali na tamten świat tę męska dziwkę i za to powinni odpowiedzieć karnie 

Już wolę żeby rżnęli w dupę faceta któremu za to zapłacili niż kogoś niewinnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, josephnba napisał(a):

Przestań pi*****ić bo jakiś głupi c*** prawie zabił człowieka a przy okazji okazał się księdzem 

 

Nikt tutaj tego nie bronił i nie kumam co ty za bzdury wypisujesz 

Twój wpis jest jednym wielkim gównem i w sumie ciebie czyni tym samym 

 

Znajdź mi jeden wpis kogokolwiek tutaj, kto broni tych ludzi 

 

Osobiście uważam że samo gej party to nic wielkiego. Lubia, ich dupy nie moja 

c***owo że niemalże wyslali na tamten świat tę męska dziwkę i za to powinni odpowiedzieć karnie 

Już wolę żeby rżnęli w dupę faceta któremu za to zapłacili niż kogoś niewinnego 

Chyba odwrotnie najpierw był księdzem, a przy okazji zabawy prawie zabił człowieka, żeby ukryć jak się bawi za nasze pieniądze., Nie mam zamiaru szukać wpisów, gdyż za dużo tego było na forum, sam sobie poszukaj , albo poproś flubera.,Postów o  prześladowaniu katolików, nagonce na księży, dyskryminacji kościoła jest od groma, dodaj do tego te wszystkie wpisy że hydraulicy, murarze, piekarze są bardziej skażeni dewiacjami seksualnymi od księży.I osobiście uważam że homoseksualizm nie jest dewiacją ani chorobą, którą trzeba leczyć elektrowstrząsami, jest to tylko sytuacja kiedy pewien mały procent populacji odczuwa popęd seksualny do tej samej płci,. Ale potępianie z każdej ambony przez księży i dostojników kościelnych osób LGBTQ w sytuacji kiedy około 40% kapłanów ma skłonności homoseksualne to jest szczyt zakłamania i hipokryzji .,Tak samo jak wzywanie przez biskupa wiernych do modlitwy za obolałych księży z Dąbrowy Górniczej ,jak oświadczenie księdza Zmarzłego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mayor napisał(a):

Chyba odwrotnie najpierw był księdzem, a przy okazji zabawy prawie zabił człowieka, żeby ukryć jak się bawi za nasze pieniądze., Nie mam zamiaru szukać wpisów, gdyż za dużo tego było na forum, sam sobie poszukaj , albo poproś flubera.,Postów o  prześladowaniu katolików, nagonce na księży, dyskryminacji kościoła jest od groma, dodaj do tego te wszystkie wpisy że hydraulicy, murarze, piekarze są bardziej skażeni dewiacjami seksualnymi od księży.I osobiście uważam że homoseksualizm nie jest dewiacją ani chorobą, którą trzeba leczyć elektrowstrząsami, jest to tylko sytuacja kiedy pewien mały procent populacji odczuwa popęd seksualny do tej samej płci,. Ale potępianie z każdej ambony przez księży i dostojników kościelnych osób LGBTQ w sytuacji kiedy około 40% kapłanów ma skłonności homoseksualne to jest szczyt zakłamania i hipokryzji .,Tak samo jak wzywanie przez biskupa wiernych do modlitwy za obolałych księży z Dąbrowy Górniczej ,jak oświadczenie księdza Zmarzłego 

Pierdolisz 

Sam se poszukaj czyli c***a masz tak malego jak poglądy i argumenty 

Nikt nie bronił tego konkretnego przypadku więc daruj sobie tę żenujące wpisy 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Koelner napisał(a):

 @fluber znasz temat czy to kolejny zje***y fake?

https://www.quora.com/Is-the-1500-year-old-Gospel-of-Barnabas-found-in-Turkey-claiming-Jesus-was-never-crucified-genuine-or-a-hoax

 

No jeśli początkiem newsu jest to, że ludzie nawet nie ogarniają 1500 lat temu, a 1500 AD, to raczej nie wróży to za dobrze całej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Przecież w tym co wrzuciłeś jest już na dole dopisek, że treść twitta jest nieprawdziwa.

to nie jest krytyka źródła.

mnie ciekawi czy ta "ewangelia" korzystała ze źródeł.

dla Twojej informacji dzisiaj możesz napisać "ewangelię" korzystając ze źródeł nawet ze starożytnego Egiptu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał(a):

to nie jest krytyka źródła.

mnie ciekawi czy ta "ewangelia" korzystała ze źródeł.

dla Twojej informacji dzisiaj możesz napisać "ewangelię" korzystając ze źródeł nawet ze starożytnego Egiptu. 

Mnie ciekawi jak można łykać tekst z 1500 roku zapowiadający nadejście proroka Mahometa i zawracać mi tym głowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koelner napisał(a):

wow a teksty z przed 1900-1800 lat gdzie koleś chodzi po wodzie łykasz -> jest logika!

Aha. 

Nie za bardzo rozumiem czemu mieszasz kwestie wiary z kwestia weryfikacji wiarygodności źródeł historycznych. Myślałem, że rozmawiamy o tym drugim, ale najwyraźniej po prostu masz gorszy dzień. Trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał(a):

 

Nie za bardzo rozumiem czemu mieszasz kwestie wiary z kwestia weryfikacji wiarygodności źródeł historycznych. Myślałem, że rozmawiamy o tym drugim, ale najwyraźniej po prostu masz gorszy dzień. Trudno.

przecież mógłbyś wierzyć w apokryfy. mnie po prostu interesuje czy wierzący wierzą w to co chcą czy wierzą w to co ustaliły dziadki leśne na soborach 

40 minut temu, RappaR napisał(a):

Czyli generalnie wrzuciłeś tego twittera, tylko po to by sobie powyzywać wiarę Flubera.

Zajebiście, plusik 

to nie jest wyzywanie. @fluber jest ciekawym osobnikiem jeśli chodzi o tematy religii dlatego lubię czytać jego zdanie jeśli oczywiście się stara i przedstawia to logicznie oraz rozsądnie a jeśli ma gorszy dzień jak dzisiaj gdzie odpisuje jakby bąka puszczał to tylko udowadnia że fanatycy religijni nie mają refleksji tylko łykają jak leci   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał(a):

to nie jest wyzywanie. @fluber jest ciekawym osobnikiem jeśli chodzi o tematy religii dlatego lubię czytać jego zdanie jeśli oczywiście się stara i przedstawia to logicznie oraz rozsądnie a jeśli ma gorszy dzień jak dzisiaj gdzie odpisuje jakby bąka puszczał to tylko udowadnia że fanatycy religijni nie mają refleksji tylko łykają jak leci   

 

Wrzucasz oczywistego fejka

Fluber Ci pisze, że to oczywisty fejka

Zrównujesz Biblię do oczywistego fejka i piszesz, że Fluber się nie stara i nie wierzy w absolutnie wszystko, nawet najbardziej ewidentne fałszerstwo

.....

Missing steps plan

Profit! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2023 o 11:02, ignazz napisał(a):

Ja nie graduje zła bo z punktu widzenia poszkodowanego to najmniej istotne

 

24 minuty temu, ignazz napisał(a):

Znakiem czasów jest sposób robienia dochodzenia w internecie gdzie obiektem atakowanym są osoby o potężnych zasięgach przez co atakujący niejako przejmuje tamte zasięgi poprawiając sobie statystykę i zarobki. Oczywiście wszystkie afery trzeba nagłaśniać i piętnować ale trafiło na wyjątkowych spryciarzy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.