Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał(a):

ale co mam rozmywać? Wasze fantasmagorie?

jak duża?

Wasze? Do jakiej grupy mnie przypisales? Jejku mam nadzieję że nie do piekarzy xD

Tak duża że na świecie diecezje bankrutują mam nadzieję że już niedługo podobnie będzie w Polsce.

I nie myślcie że życze źle KK tylko uważam że ta instytucja powinna przejść dogłebne zmiany a tu wiadomo że kler na decyzyjnym poziomie od wieków ruszają tylko pieniądze.

8 minut temu, julekstep napisał(a):

polecam definicję słówka 'kontekst'

 

Zapomniałem elita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

Wasze? Do jakiej grupy mnie przypisales? Jejku mam nadzieję że nie do piekarzy xD

chciałbyś - piekarze są pożyteczni

Przypisałem Cię do grupy wierzącej że wśród księży odsetek pedofilów jest wyraźnie większy niż wśród reszty społeczeństwa

2 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Tak duża że na świecie diecezje bankrutują mam nadzieję że już niedługo podobnie będzie w Polsce.

no tak, na świecie kościół jako taki umiera

z czego bardzo cieszą się lobby psychologów i innych grup, które wskakują w puste miejsca które w związku z tym się tworzą

nie bardzo tylko wiem jaki to ma związek z tematem (a to że 'firma' ma wypłacać odszkodowania ze względu na obrzydliwą działalność pojedynczych pracowników to jednak kwestia mocno bez precedensu... jak to ładnie ujął kolega Reikai - 'biedny kościół' :(

5 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

I nie myślcie że życze źle KK tylko uważam że ta instytucja powinna przejść dogłebne zmiany a tu wiadomo że kler na decyzyjnym poziomie od wieków ruszają tylko pieniądze.

wiadomo!

6 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Zapomniałem elita.

to dobrze że sobie przypomniałeś - mam nadzieję że teraz będziesz już ładniej konstruował zdania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał(a):

 

Widać jak spowszechniał, jak każdemu życzą śmierci w męczarniach, ot powszechność

2 i 3 akapit jest o obecnym przypadku pierwszy jest o ogolnej sytuacji ale jak chcesz to wyedytuje dla Ciebie <3.

Oczywiście że spowszedniał jest tego za dużo ale nie mam Cie zamiaru przekonywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Tak duża że na świecie diecezje bankrutują mam nadzieję że już niedługo podobnie będzie w Polsce.

 

Będzie, ale nie ma to nic wspólnego z pedofilią. Trend w społeczeństwie egoizmu i indywidualizmu sprawia, że cokolwiek co nie jest skupione na ja jak religia nie ma racji bytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Będzie, ale nie ma to nic wspólnego z pedofilią. Trend w społeczeństwie egoizmu i indywidualizmu sprawia, że cokolwiek co nie jest skupione na ja jak religia nie ma racji bytu

To te odszkodowania w USA to za co, ja nie pisze o odplywie wiernych.

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

chciałbyś - piekarze są pożyteczni

Przypisałem Cię do grupy wierzącej że wśród księży odsetek pedofilów jest wyraźnie większy niż wśród reszty społeczeństwa

no tak, na świecie kościół jako taki umiera

z czego bardzo cieszą się lobby psychologów i innych grup, które wskakują w puste miejsca które w związku z tym się tworzą

nie bardzo tylko wiem jaki to ma związek z tematem (a to że 'firma' ma wypłacać odszkodowania ze względu na obrzydliwą działalność pojedynczych pracowników to jednak kwestia mocno bez precedensu... jak to ładnie ujął kolega Reikai - 'biedny kościół' :(

wiadomo!

to dobrze że sobie przypomniałeś - mam nadzieję że teraz będziesz już ładniej konstruował zdania!

Z tym odsetkiem to ciekawa sprawa jest... Ja mam własną teorie na tem temat i moge o tym podyskutowac na prv jak chcesz ;).

Thx, piekarze wczesnie wstaja do pracybto nie moja bajka.

Lobby psychologów i innuch grup które wskakują na te miejsca? No chyba nie uderzasz we flubcia xD

Tak będe.

Pogadałbym dalej ale to drugie własnie usnęło xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Lobby psychologów i innuch grup które wskakują na te miejsca? No chyba nie uderzasz we flubcia xD

We flubcia uderzam bardzo często, pewnie będzie w top 3-5 userów którym najczęściej dokuczam

co jest dość śmieszne w kontekście tych Waszych bzdurek o 'triumwiracie' itp :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Diecezji bankrutują, bo nie ma wiernych. 

No tak w sumie masz racje, jakby mieli wiernych to moznaby ciagle robić co dusza zapragnie bo kasa zawsze się znajdzie.

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

We flubcia uderzam bardzo często, pewnie będzie w top 3-5 userów którym najczęściej dokuczam

co jest dość śmieszne w kontekście tych Waszych bzdurek o 'triumwiracie' itp :) 

Kontekst xD

Dobra ide spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Każdy przypadek Ksiądza pedofila podobnie jak złodziejstwo PISu to już temat prawie spowszedniały w tym kraju więc mało kogo to rusza, co innego piekarze, fryzjerzy czy sprzedawcy kebabów tu jest realne zagrożenie (widać co nasz forumowy triumwirat robi xDD).

Poruszając temat księdza samobójcy szczerze ani troche mi zwyrodnialca nie szkoda 50+ a jak miał zaburzenia seksualne powinien się od 30 leczyć a nie ukrywać jako sługa Pana.

Szybko poszło, ja tu w żaden hejt jako katalizator nie wierze tylko pytam co jeszcze miał ten zwyrodnialec za uszami.

 

Zwyrodnialca? Tu masz definicje tego słowa:

osoba mająca skłonności do wyjątkowo okrutnego traktowania innych, zadawania im bólu i cierpienia, i z tego powodu budząca szczególną niechęć mówiącego

Uważasz że każdy kto zwalił sobie konia albo uprawiał seks w plenerze powinien skończyć pod pociągiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, fluber napisał(a):

Zwyrodnialca? Tu masz definicje tego słowa:

osoba mająca skłonności do wyjątkowo okrutnego traktowania innych, zadawania im bólu i cierpienia, i z tego powodu budząca szczególną niechęć mówiącego

Uważasz że każdy kto zwalił sobie konia albo uprawiał seks w plenerze powinien skończyć pod pociągiem?

Pytanie jest tendencyjne. Dlatego nie ma sensu odpowiadac.

Co do zwyrodnialca masz info na prv nie sądze żeby pewne cytaty nadawały się do publicznej wiadmości na naszym.niszowym forum.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Pytanie jest tendencyjne. Dlatego nie ma sensu odpowiadac.

Co do zwyrodnialca masz info na prv nie sądze żeby pewne cytaty nadawały się do publicznej wiadmości na naszym.niszowym forum.

No faktycznie wyzywanie mnie na priv nie nadaje się do publicznej wiadomości na żadnym forum, nie tylko naszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Napisałem Ci pewien czas temu za kogo Cie mam, nic się nke zmieniło od tego czasu nadal jesteś kim jesteś.

Szkoda Twojego czasu i klawiatury.,Taki typ zawsze będzie uważał, że jest ideałem faceta,na śniadanie wpierdolił wszystkie rozumy świata ,posiada wszelkie cnoty i zalety , dzięki PiS ma najwspanialsze życie i może chodzić( czy raczej biegać )z podniesioną głową i patrzeć na takich nieudaczników jak Ty z góry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RappaR napisał(a):

Nie badałem, po prostu popatrzyłem na dane 

dane dotyczą osób skazanych, ale że w KK ma miejsce systemowe chronienie takich zabłąkanych duszyczek (jakiego nie ma w innych zawodach), to te staty nie dają nam pełnego obrazu co do skali zjawiska.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lorak napisał(a):

dane dotyczą osób skazanych, ale że w KK ma miejsce systemowe chronienie takich zabłąkanych duszyczek (jakiego nie ma w innych zawodach), to te staty nie dają nam pełnego obrazu co do skali zjawiska.

Akurat w KK żadnego efektywnego systemu nie ma jak.

Jak chcesz gadać o chronieniu, jestem bardzo gotów porozmiawać :)

Napisz mi tylko listę klientów Epsteina :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś związek zawodowy piekarzy, który próbuje usilnie tuszować przypadki pedofilii w tych środowiskach?

Czy był jakiś przypadek, że Szef Wszystkich Szefów piekarzy awansował na szefa dużej piekarni typa, który był powszechnie znany z ciągotek do niedojrzałych bułeczek i rogalików?

Czy jakiś znany piekarz głosił teorie, że dzieci same lgną do piekarzy oraz ich prowokują? 

Czy ofiary piekarzy są stygmatyzowane przez lokalne społeczności i to nawet wtedy, gdy dowody winy piekarza są niepodważalne? 

Czy prokurator generalny jakiegoś kraju (np. Irlandii) sabotował śledztwo przeciwko znanemu piekarzowi, bo sam był mocno powiązany ze środowiskiem piekarniczym?

Czy piekarze mają łatwy dostęp do obcych dzieci, mogą bez większych podejrzeń zaprosić je do swojego miejsca pracy, jeżdżą z nimi na oazy i zloty pieczywa tostowego?

Czy piekarze to grupa społeczna kreująca się na ostoje moralności oraz zawód zaufania publicznego?

 

Na wszystkie z tych siedmiu pytań odpowiedź brzmi ,,NIE'', zatem jaki jest sens używać argumentu ,,piekarze też molestują''? 

Edytowane przez Życie_to_mem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Życie_to_mem napisał(a):

Czy istnieje jakiś związek zawodowy piekarzy, który próbuje usilnie tuszować przypadki pedofilii w tych środowiskach?

Czy był jakiś przypadek, że Szef Wszystkich Szefów piekarzy awansował na szefa dużej piekarni typa, który był powszechnie znany z ciągotek do niedojrzałych bułeczek i rogalików?

Czy jakiś znany piekarz głosił teorie, że dzieci same lgną do piekarzy oraz ich prowokują? 

Czy ofiary piekarzy są stygmatyzowane przez lokalne społeczności i to nawet wtedy, gdy dowody winy piekarza są niepodważalne? 

Czy prokurator generalny jakiegoś kraju (np. Irlandii) sabotował śledztwo przeciwko znanemu piekarzowi, bo sam był mocno powiązany ze środowiskiem piekarniczym?

Czy piekarze mają łatwy dostęp do obcych dzieci, mogą bez większych podejrzeń zaprosić je do swojego miejsca pracy, jeżdżą z nimi na oazy i zloty pieczywa tostowego?

Czy piekarze to grupa społeczna kreująca się na ostoje moralności oraz zawód zaufania publicznego?

 

Na wszystkie z tych siedmiu pytań odpowiedź brzmi ,,NIE'', zatem jaki jest sens używać argumentu ,,piekarze też molestują''? 

Czyje to drugie konto? Jakiś ban?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Czyje to drugie konto? Jakiś ban?

Pewnie agresywnegochomika albo Reikaia - tylko oni tutaj pisali o piekarzach (Reikai postawil chochola a agresywnychomik z nim walczyl zeby bylo dokladniej)

strzelam ze fluber cos naskarzyl za privy chomika

slabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.