Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mayor napisał(a):

Przynależność do Unii Apostolskiej Kleru jest drogą osobistego uświęcenia przez braterskie spotkania mające na uwadze równowagę życiową i odpowiedzialność ewangelizacyjną.

Coś poszło nie tak bo najwyraźniej tak chłopa uświęcali, że zyskać na równowadze ją stracił.

 

2 godziny temu, mayor napisał(a):

No niestety nasz forumowy katecheta @fluber jak zwykle znika kiedy pojawia się jakiś niewygodny temat.

Może się okazać, że on tylko żartował albo utrzymywał, że jest katolikiem by prowadzić jakieś kołczowskie badania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mayor napisał(a):

No niestety nasz forumowy katecheta @fluber jak zwykle znika kiedy pojawia się jakiś niewygodny temat., Pewien rodzaj wytłumaczenia można znaleźć w tekście wywiadu z organizatorem tych orgii, sorry ".wieczerników kapłańskich " pozwolę sobie zacytować :

 

 Jedną z form działalności są „wieczerniki kapłańskie” – proszę przybliżyć ideę tych spotkań? I jak to będzie wyglądać w naszej diecezji?

– Przynależność do Unii Apostolskiej Kleru jest drogą osobistego uświęcenia przez braterskie spotkania mające na uwadze równowagę życiową i odpowiedzialność ewangelizacyjną. Uprzywilejowanym środkiem do jego realizacji jest tzw. „wieczernik”, w którym członkowie gromadzą się w regularnych odstępach czasu w celu doświadczania miłości braterskiej, dokonywania rewizji życia i uzyskiwania ze spotkania wsparcia i bodźców do pracy apostolskiej.

Widzę że wszyscy czekacie na moje stanowisko, a zatem uwaga:

Ruchanie się księży ze sobą oraz z sexworkerami jest złe.

Koniec oświadczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fluber napisał(a):

Widzę że wszyscy czekacie na moje stanowisko, a zatem uwaga:

Ruchanie się księży ze sobą oraz z sexworkerami jest złe.

Koniec oświadczenia 

Dosyć lakoniczne i na dodatek trąci homofobią., Serio ,tylko na tyle Ciebie stać ? Myślałem że jako katolickie aktywiszcze masz więcej do powiedzenia w temacie.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mayor napisał(a):

Dosyć lakoniczne i na dodatek trąci homofobią., Serio ,tylko na tyle Ciebie stać ? Myślałem że jako katolickie aktywiszcze masz więcej do powiedzenia w temacie.,

Ciekawe np. czy wystarczy, że dwaj uczestnicy tego fuckernika kapłańskiego wyspowiadają się wzajemnie by wszystko wróciło do porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MA23 napisał(a):

Ja się nie spotkałem żeby nie chodzili z tacą czy to ślub czy pogrzeb.

W okolicy na ślubach jeszcze się z tacą nie spotkalem. Na pogrzebach tak w 50% przypadków.

29 minut temu, jack napisał(a):

Ciekawe np. czy wystarczy, że dwaj uczestnicy tego fuckernika kapłańskiego wyspowiadają się wzajemnie by wszystko wróciło do porządku

Nie sądzę, że sama spowiedź jeden drugiemu rozwiązuje sprawę. Potrzebny jest szczery żal za popełnione występki + mocne postanowienie poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał(a):

Dosyć lakoniczne i na dodatek trąci homofobią., Serio ,tylko na tyle Ciebie stać ? Myślałem że jako katolickie aktywiszcze masz więcej do powiedzenia w temacie.,

Tutaj problem jest z tym, że nie udzielono pomocy medycznej, a w tym akurat Ty jesteś specjalistą.

Chyba, że jestem w błędzie i faktycznie kiedykolwiek osoba Twojego pokroju uratowała komuś życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MA23 napisał(a):

Ja się nie spotkałem żeby nie chodzili z tacą czy to ślub czy pogrzeb.

Na pogrzebie widziałem. Tace podano też pod nos głównym żałobnikom. Na ślubie nie widziałem, ale wcale niewykluczone, że też nie raz mogli zbierać. Od państwa młodych czy swiadkow może nie, ale od reszty, to całkiem mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał(a):

Ale tu cicho @mayor

Podpalenie bazyliki w Dąbrowie Górniczej. 38-latek tymczasowo aresztowany

Mayor pisał, że nie najlepiej o KK świadczy, kiedy jego przedstawiciele robią coś złego. 

To, że ktoś KK zrobił coś złego świadczy o tym, że KK jest dobry?

Jak to ma korespondować z tym, co pisał Mayor?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

IMG_20230923_233014.thumb.jpg.dd35690eb9e472e61f143bdf5c289014.jpg

Łapcie, bo widzę temat Was interesuje:) 

Fejk pisany na kolanie. I nawet nie antykościelny, co po prostu ktoś trolluje. 

Tak dla paru osób z forum, które miały mniejszy kontakt z kobietami - nie, seks analny nie grozi krwotokiem wewnętrznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RappaR napisał(a):

Fejk pisany na kolanie. I nawet nie antykościelny, co po prostu ktoś trolluje. 

Tak dla paru osób z forum, które miały mniejszy kontakt z kobietami - nie, seks analny nie grozi krwotokiem wewnętrznym. 

No, ale wg pani Lillianki z afery analnej to może nawet dysk wypaść i to nawet z kości ogonowej czy guzicznej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.