Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

O lol, chyba wrocilscie do jakiegos trio absurdow po powrocie z bana, bo nie wierze ze mozecie mowic o takich rzeczach. Zapomnieliscie oddac, ze kazdy przechodzen to pedofil, bo widzi dzieci, byle obronic tematu :) 

Teraz, fluber napisał(a):

Ale masturbacja w plenerze jest taka odklejona czy fakt że to ksiądz sprawia że nazywasz to odklejeniem?

To pierwsze, a to ile jest ksiezy ktore robia dziwne rzeczy powoduja moje oburzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

 

To pierwsze, a to ile jest ksiezy ktore robia dziwne rzeczy powoduja moje oburzenie.

Czy ja wiem? Pewnie większość z nas uprawiała kiedyś seks w plenerze.

Oczywiście to nie to samo co masturbacja, ale skoro to nie był ekshibicjonizm to czy ja wiem czy to takie odklejenie?

Mnóstwo ludzi robi dziwne rzeczy, nie każdy jest na świeczniku po prostu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

O lol, chyba wrocilscie do jakiegos trio absurdow po powrocie z bana, bo nie wierze ze mozecie mowic o takich rzeczach. Zapomnieliscie oddac, ze kazdy przechodzen to pedofil, bo widzi dzieci, byle obronic tematu :) 

Rzucasz absurdalną tezą, że ksiądz gwałci dzieci na widoku 30 osób i zarzucasz mi absurd :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

O lol, chyba wrocilscie do jakiegos trio absurdow po powrocie z bana, bo nie wierze ze mozecie mowic o takich rzeczach. Zapomnieliscie oddac, ze kazdy przechodzen to pedofil, bo widzi dzieci, byle obronic tematu :) 

ale jakiego tematu bronić?

typ zrobił źle -> otrzymał stosowną karę*

o sprawie dowiedziałeś się tylko i wyłącznie z tego powodu że typ jest księdzem (no może jakby był jakimś celebrytą to też byś usłyszał)

 

* (i, o ile to prawda co fluber pisze, w bonusie masę hejtu/życzeń śmierci itp od ludków z widłami/pochodniami :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Ok, ja podziekuje :D Tak, piekarze maja tyle samo przypadkow odklejen zwiazanych z seksualnoscia, do tego maja taki sam dostep do dzieci i nie ma nic zlego w tym, ze ksieza to robia, bo to normalka.

Przepraszam, ze poruszylem temat.

Mają więcej przypadków, bo mają łatwiejszy dostęp do dzieci.

Dzieci się nie gwałci w szkołach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Ok, ja podziekuje :D Tak, piekarze maja tyle samo przypadkow odklejen zwiazanych z seksualnoscia, do tego maja taki sam dostep do dzieci i nie ma nic zlego w tym, ze ksieza to robia, bo to normalka.

Przepraszam, ze poruszylem temat.

No pedofile przenieśli się do neta ( poza przypadkami dziadków i wujków) , a np ta sprawa w ogóle nie ma związku z pedofilią 

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

ale jakiego tematu bronić?

typ zrobił źle -> otrzymał stosowną karę*

o sprawie dowiedziałeś się tylko i wyłącznie z tego powodu że typ jest księdzem (no może jakby był jakimś celebrytą to też byś usłyszał)

 

* (i, o ile to prawda co fluber pisze, w bonusie masę hejtu/życzeń śmierci itp od ludków z widłami/pochodniami :) )

https://pila.salezjanie.pl/2023/08/19/zmarl-ks-piotr-ziolkowski-sdb/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ok, ja podziekuje :D Tak, piekarze maja tyle samo przypadkow odklejen zwiazanych z seksualnoscia, do tego maja taki sam dostep do dzieci i nie ma nic zlego w tym, ze ksieza to robia, bo to normalka.

Przepraszam, ze poruszylem temat.

Mordko nie dziękuj, z tego co kojarzę jesteś w UK więc ciesz się efektami tej antykościelnej medialnej agendy w kraju który jest parę lat do przodu w tym temacie a nie ciągle musisz cierpieć czytając o tym naszym zaściankowym ciemnogrodzie!

Some of the antics seen at Pride parades across the country sparked controversy. Pictured: A naked man cycling through a parade wearing nothing but a helmet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

Mordko nie dziękuj, z tego co kojarzę jesteś w UK więc ciesz się efektami tej antykościelnej medialnej agendy w kraju który jest parę lat do przodu w tym temacie a nie ciągle musisz cierpieć czytając o tym naszym zaściankowym ciemnogrodzie!

Some of the antics seen at Pride parades across the country sparked controversy. Pictured: A naked man cycling through a parade wearing nothing but a helmet

Dobrze, ze nie z Niemczech. To by dopiero byly powody do zartow !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy przypadek Ksiądza pedofila podobnie jak złodziejstwo PISu to już temat prawie spowszedniały w tym kraju więc mało kogo to rusza, co innego piekarze, fryzjerzy czy sprzedawcy kebabów tu jest realne zagrożenie (widać co nasz forumowy triumwirat robi xDD).

Poruszając temat księdza samobójcy szczerze ani troche mi zwyrodnialca nie szkoda 50+ a jak miał zaburzenia seksualne powinien się od 30 leczyć a nie ukrywać jako sługa Pana.

Szybko poszło, ja tu w żaden hejt jako katalizator nie wierze tylko pytam co jeszcze miał ten zwyrodnialec za uszami.

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ksiądz pedofil podobnie jak złodziejstwo PISu to już temat prawie spowszedniały w tym kraju więc mało kogo to rusza, co innego piekarze, fryzjerzy czy sprzedawcy kebabów tu jest realne zagrożenie (widać co nasz forumowy triumwirat robi xDD).

Szczerze ani troche mi zwyrodnialca nie szkoda 50+ a jak miał zaburzenia seksualne powinien się od 30 leczyć a nie ukrywać jako sługa Pana.

Szybko poszło, ja tu w żaden hejt jako katalizator nie wierze tylko pytam co jeszcze miał ten zwyrodnialec za uszami.

 

Ale to nie był pedofil, polecam się nauczyć czytać, przydatna umiejętność w tych czasach, może Ci się ją kiedyś uda opanować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ksiądz pedofil podobnie jak złodziejstwo PISu to już temat prawie spowszedniały w tym kraju więc mało kogo to rusza, co innego piekarze, fryzjerzy czy sprzedawcy kebabów tu jest realne zagrożenie (widać co nasz forumowy triumwirat robi xDD).

https://www.thesun.co.uk/news/22996188/charlene-downes-kebab-meat-killer-police-cold-case/

w sumie true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ale to nie był pedofil, polecam się nauczyć czytać, przydatna umiejętność w tych czasach, może Ci się ją kiedyś uda opanować 

Nie napisałem że ten ksiądz był pedofilem napisałem że byl zwyrodnialcem, polecam się nauczyć czytać, przydatna umiejętność w tych czasach, może Ci się ją kiedyś uda opanować.

Moja wypowiedź jest prawdziwa.

Liczba pedofili w sutannach jest tak duża że ludzi to przestaje ruszać ten proceder spowszedniał.

9 minut temu, julekstep napisał(a):

Rozmywaj dalej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ksiądz pedofil

 

6 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Liczba pedofili w sutannach jest tak duża że ludzi to przestaje ruszać ten proceder spowszedniał.

Widać jak spowszechniał, jak każdemu życzą śmierci w męczarniach, ot powszechność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.