Skocz do zawartości

Handel wielkopowierzchniowy, wyprzedaże i kradzieże czyli TRADE deadline blisko


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

brakuje mi w tych wszystkich plotkach chętnych na Pekovica  z Miny

przy takim fit składzie nie pasuje mi on do tej ekipy  a  potencjał ma i mogłby sie przydać  w innej druzynie.

KAT ma grac, gra i bedzie grał pierwsze skrzypce a Niko ze  swoim kontraktem ni jak nie pasuje mi na zmiennika,

szkoda  gościa.  Ze swoimi ruchami  pasuje mi do błotnej  koszykówki w memphis.

Edytowane przez allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi w tych wszystkich plotkach chętnych na Pekovica z Miny

przy takim fit składzie nie pasuje mi on do tej ekipy a potencjał ma i mogłby sie przydać w innej druzynie.

KAT ma grac, gra i bedzie grał pierwsze skrzypce a Niko ze swoim kontraktem ni jak nie pasuje mi na zmiennika,

szkoda gościa. Ze swoimi ruchami pasuje mi do błotnej koszykówki w memphis.

Ma tak c***owy kontrakt, ze nie dziwie sie, ze plotek wokol niego nie ma.

 

A co do Toronto to w zamian cis spuszczaja czy puszcza picki plus TPE?

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma tak c***owy kontrakt, ze nie dziwie sie, ze plotek wokol niego nie ma.

 

A co do Toronto to w zamian cis spuszczaja czy puszcza picki plus TPE?

Jakby minnetki dorzucili wybor w 1 rundzie draftu. Oczywiscie zastrzezony na pierwszy sezon top 7 powiedzmy to chetny by się znalazł. I jeszcze cos sensownego w zamian by dostali. 10 baniek to nie tragedia obecnie

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi w tych wszystkich plotkach chętnych na Pekovica  z Miny

przy takim fit składzie nie pasuje mi on do tej ekipy  a  potencjał ma i mogłby sie przydać  w innej druzynie.

KAT ma grac, gra i bedzie grał pierwsze skrzypce a Niko ze  swoim kontraktem ni jak nie pasuje mi na zmiennika,

szkoda  gościa.  Ze swoimi ruchami  pasuje mi do błotnej  koszykówki w memphis.

 

Szklany center bez obrony, zjadający 12 mln rocznie do 2018. Brak kolejki chętnych jakoś mnie nie dziwi.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remarkably, Los Angeles has beaten three would-be Eastern Conference playoff teams without Griffin and is 15-4 this season when he isn’t active. Over the last 15 games, the Clippers’ plus-9.1 net rating is the third highest of any team in the league, trailing only the Golden State Warriors and San Antonio Spurs, both of whom are playing at historic levels.

In the absence of the five-time all-star, center DeAndre Jordan has elevated his on-court production, posting ostentatious stat lines on nightly box scores, just as he did around this time a season ago.

Over the last 10 games, Jordan has cleaned the glass on both ends, snaring 18 rebounds per contest, 4.2 rebounds more per contest than any other player in the league over that stretch.


radzą sobie zaskakująco dobrze z nim na łąwce....

 

jeżeli za niego dostali by pakiet w tym rzucającego strech four jestyem w stanie do przełknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekompatybilność oferty

 

PP wzięto na tu i teraz

za dwa lata może nie być CP3 stąd jeżeli brać w zamian to tylko na obecne POs


ogólnie nie lubię takich dywagacji o oddawaniu jednego z liderów bo rzadko dostanie się coś dobrego w zamian - nie wspominając aby POPRAWIĆ skład - stąd piszę to bez przekonania

 

Boston ma asety dla kogoś w rebuildingu

 

w Clips walczą tu i teraz ORAz o swoje stołki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Miami po Bosha bym uderzał z zapytaniem, można by jeszcze z Blakiem wysłać Stephensona, miami niech dołożą Denga.

 

Mało realne, ale Miami dostaje lepszego i młodszego od Krzyśka gracza, będzie można coś budować na przyszłość z Hassanem. 

Clipps dostają strech four dobrze broniącego picki, plus Denga potrzebnego na trójkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo za Griffa jeszcze ma sens pod względem taktyki o ile w paczce Clipps biorą również czwórkę na ławkę. Bez tego sraka

Blake 19 baniek

jadę salary od góry i zwyczajnie banan na mordzie jak u minionków na widok banana

dno, nie strecz, david lee, amir

generalnie downgrade

jadę dalej i generalnie widzę 2 wyjścia, by mieć strech4 + bonus ławkowy

sensowne wyjścia, balansujące między pomalowanym a 5 metrem z dodatkową trójką

Danillo i Kieff

Blake by pewnie na rudo się zrobił idąc do jednego z powyższych contenderów ale skoro mamy win now, pierce`a nie będzie, paul starszy i wolniejszy a dj wystarczająco robi pomalowane podczas nieobecności griffa to idę w kieffa lub danillo

nie potrzebujesz już kg by boksować czwórki, wystarczy, że ich zabiegasz i wymęczysz ofensywnie

prime dani 36% za 3 + przeszło 55% rzutów trafionych to rzuty na min. 5 metrów od kosza

strech done

kieff zbilansowany względem odległości jak mało który 4 + chwilę może powyciągać piątkę na łuk + boję się tego gnoja w kontakcie z klasowym rozgrywającym

 

na miejscu Clipps bym w to szedł

ale

nie ogarniam kuwety. Blake robi dystans +5 metrów w 46% swych rzutów przy celności 40%. Gdyby ktoś pytał, to Durant czy Galli a nawet Harden mają ten sam procent bądź różnica jest mniejsza niż 2%. Generalnie Blake jak się okazuje jest całkiem dobry jako strech + często się na to decyduje. To nie kura, owszem (49% powyżej 5 metrów) ale kura jest pojebany i 55% wszystkich rzutów to trójki. By była linia za 4 to byśmy piszczeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poszliby na wymianę Blake za picki + filler, to równie dobrze mogą oddawać CP3 i robić pełen rebuilding. Widzicie Doca niańczącego rookich i bijącego się o 30 winów w sezonie? Ballmera podskakującego na krzesełku, gdy Clipps ścigają się z Lalkami o wyższe miejsce w drafcie? Ja też nie.

 

Jeśli już mieliby go oddawać, to za stretch 4 + kogoś na skrzydło. Czyli Denver jest jak najbardziej do przemyślenia. Osobiście nie jestem jakimś wielkim fanem Gallo - czasami zachowuje się jak debil, a do tego ma fryzurę jak osiedlowy Seba i małe, świńskie oczka. 1:1 nie ma mowy, ale z takim Bartonem (albo bardziej realistycznie - pickami / Nurkiciem) to już inna sprawa. Można się zastanawiać.

 

To, że Blake daje rade jako stretch wiemy od jakiegoś czasu i dlatego bym go nie ruszał. Z jego etyką pracy, z czasem będzie też miał coraz lepszą trójkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.