Skocz do zawartości

Handel wielkopowierzchniowy, wyprzedaże i kradzieże czyli TRADE deadline blisko


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

ignazz nie osłabiaj narzekaniem na ewentualne pozyskanie Horforda za tegorocznego Greena... dobrze robisz grunt na wypadek, gdyby się jakoś udało, ale nikt nie kupi tego, że jest to jakieś osłabianie SAS na teraz. To byłby kolejny prezent od Hawks.

 

I dlaczego to Spurs mają się dostosowywać do small ball GSW? W sytuacji, gdy mogliby narzucić im konkretny big ball? :D

Jest to wzmocnienie na lata ( jak podpisze) ale rozwala sałary i raczej przez to nie ma szans na wygranie w lato.

 

W lipcu biorę to w ciemno ale w sezonie najlepszego regular lepiej poczekać i grać z GSw kryjąc ich Greene m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick w takim zestawie leci do Denver tylko i wylacznie. Lac dostaja dwoch graczy do s5 i z miejsca pozbywaja sie cancera z lawki. Boston robi na dzis sporo szumu ale czy w ogole cos zrobia do 18 lutego zobaczymy... Boston jakby chcial Griffina to idzie na sam deal z Lac, zarzuca im Bradleya, Olynyka i cos jeszcze. Ale i tak sredni deal dla Lac bo AB na sf nie pogra

 

PS. Zero reakcji Rappara na doniesienia, ze Denver nie oddali tej paczki za Blake. Jeszcze jakis czas temu robil krucjate i probowal nawracac wszystkich, ktorzy na miejscu Denver nie poszliby w taka wymiane. Widocznie ludzie na forum i Denver nie zachwyca sie az tak Blakem.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Jako organizacja imo zyskuja. Jako druzyna nie wiadomo bo lataja dziure na 3 a robia na 4 ale imo z blakiem wyzej dupy nie podskocza a mlody zdolny wysoki to zawsze jakis plus na przyszlosc.

 

Bardziej nie wiem po co denver mialoby sie w to pakowac. Nie sa teamem na teraz a blake nie jest az tak mlody zeby czekac kolejne lata na gre w PO. Zreszta nie ma tez takiego talentu na ktorego rozwoj mialny tam czekacc

Też nie zyskują. To po prostu typowy trade, który do niczego nie prowadzi dla obu drużyn. 

Griffin już jest w top10 ligi i wyżej nie będzie. Jedyne co w tym tradzie jest ciekawego/dziwnego to upside Jokica, poza tym obie drużyny nie zmieniają niczego. 

Jordan robi dunki w q1 i q3, a Farried w q2 i q4, gdy i tak leciałoby hack-a-Jordan. xD

Jordan wygląda jak wygląda w ataku, bo Griffin to dla niego najlepszy możliwy fit. Bez niego jest dziurą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nierealny wydaje mi się ten transfer, to raczej zagrywka, żeby postraszyć rudego, że  przesadził ze swoimi głupimi wyskokami. Te plotki o Denver to straszak, że są inne,  mniej przyjazne miejsca do grania w koszykówkę niż ciepłe plaże L.A.

Ten sezon to dla nich jedna z ostatnich szans coś ugrać w tym składzie.

Pierce emerytura, Jamal street basket, Lance bez komentarza, jak nie będzie sukcesu teraz to zostaje przebudowa.

Rudy jest najmłodszy i to wokół niego coś można zbudować od nowa,  Paul już coraz starszy, DeAndre to DeAndre bez CP3 nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ignazz, Ty porównujesz jeden z tysięcy rumorów jakie się pojawiają w mediach jako pomoc dla Hawks zrobioną przez Spurs w zamian za tą z dealem Splittera. Czyli zwykłe przebąkiwania, które jakoby mają wartość podbić z Budenholzerowym wciągnięciem 10 mln $ przez dwa lata Splittera nawet bez picków od SAS, którzy zrzucenia Tiago potrzebowali koniecznie.

 

Nie wiem, jakoś to cicho przeszło jak sobie porównam z tekstami Popa o wymianie Pau.

A przecież sytuacja (człowiek SAS w Hawks, przejmujący pełnię władzy po dość śliskim wyrzuceniu Ferry'ego i natychmiast pomagający z całych sił Spurs w ściągnięciu LMA, jednocześnie działając raczej przeciw swej ekipie) co najmniej podejrzana.

Ale ja nie przecze że to była pomoc w czyszczeniu sałary.

 

Ale jednak oddanie tiago chociaż w koszykarskie aspekcie nie byli dla hawks źle.

 

Przede wszystkim al chce grać na pf stąd Gm po znajomości ściągnął centra aby udobruchal Horforda.

 

Kontrakt w kontekście sałary nie tragiczny.

 

A jak zakulisowo coś dla hawks załatwił to tym lepiej dla hawks.

 

A Ferry którego przytoczyles to też nasz.

 

Jeszcze raz: nie udaje ze nie widzę.

A ryzyko było.

 

Oddano tiago za frytki a Lma mógł nie przyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby LMA nie przyszedl do Spurs po tych wszystkich ruchach z ich strony, to obie strony wyszlyby na mega frajerow w to lato...ten deal mimo wszystkich doniesien od poczatku byl korzystny dla obu stron i nie wiem, co musialoby sie stac by LMA nie przyszedl do Spurs...ignazz Tiago to drewniak. Bez obrazy of course, ale Mike zrobil zajebista przysluge Spurs, a ewentualne oddanie Horforda moze byc kolejna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby LMA nie przyszedl do Spurs po tych wszystkich ruchach z ich strony, to obie strony wyszlyby na mega frajerow w to lato...ten deal mimo wszystkich doniesien od poczatku byl korzystny dla obu stron i nie wiem, co musialoby sie stac by LMA nie przyszedl do Spurs...ignazz Tiago to drewniak. Bez obrazy of course, ale Mike zrobil zajebista przysluge Spurs, a ewentualne oddanie Horforda moze byc kolejna

 

ale dlaczego staracie się mi to udowodnić skoro się zgadzam?

jedyna rozbierzność TO CZAS dokonania tego... ja chcę to w lato lub w chwili gdy TD kończy karierę

 

na razie nie możemy W NAJLEPSZYM SEZONIE W HISTORII SPURS dać się rozbroić na pozycji SG kosztem dodania 6 wysokiego

w tle jest oczywiście KOSMOS GSW z którymi potrzeba małych a nie kolejnego wielkiego

 

potrzeby aby zgarnąć MISTRZA GSW

 

#1 zatrzymanie SC a robi to właśnie Green

#2 zdrowie Manu i innych

#3 wygranie ławki przede wszystkim przez neutralizację niewygodnych matchupów typu Livingston

#4 zrzucenie kg przez LMA aby nadarzał za Dr. Greenem

 

na ten sezon oddanie Dannego nawet za lepszego gracza z innej pozycji rozwala zespół na PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że cokolwiek robią. Chodzą też ploty o wymianie Pau Gasol - Hassan + Andersen.

Hassan ma niska wartość, nawet w tak przetyranym cyferkami świecie jak nba, choć wcsumie za Pau Bulls i tak nic nie dostaną po tym jak powiedział że będzie optowal

 

Tylko ze ja czytałem o pakiecie z Dengiem zamiast Andersena

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks Get: Green, Diaw, Butler + 1st

Spurs Get: Horford, Sefolosha

 

taka propozycja?

 

na poważnie!:

 

#1 Minny

Ricky Rubio is reportedly available and could be moved by the Minnesota Timberwolves ahead of the trade deadline.

Rubio is averaging just 9.7 points and 8.6 assists in 30.3 minutes per game this season.

Rubio is 25 and the Wolves are clearly building around Karl-Anthony Towns and Andrew Wiggins.


#2 https://pbs.twimg.com/media/CbSS55NWEAAiqxN.png:large

 

 

#3 Kings 

#Kings seek to trade Ben McLemore, per @ESPNSteinLine,@WindhorstESPNhttp://www.hoopsrumors.com/2016/02/kings-seek-to-trade-ben-mclemore.html 

 

#4 Orlando

 

Trade Rumors:
Magic are making Victor Oladipo and Tobias Harris available via trade talks.

 

#5 Houston

 

Report: Dwight Howard, if traded from Rockets, wants to join Hawks or maybe Heat http://dlvr.it/KWNfXq

 

#6 Bux

 

From @ESPNSteinLine and @WindhorstESPN, it sounds like Monroe and Parker aren't available, but MCW's VERY available.

 

#7

 

Tanio?

 

Several players almost assuredly who'll get bought out and become free agents if they are not traded this week, leagues sources said, include Boston's David Lee, Denver's JJ Hickson and Brooklyn's Andrea Bargnani.

 

dla mnie ciekawe pytanie to:

 

 

Would Trevor Ariza be a good fit for the Spurs?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek a czy strata w lato Ala za darmo wzmacnia hawks w ogóle?

 

na stole są oferty z:

 

Miami ale w związku z problemami Bosha może być to już nieaktualne ( Hasan za Ala się nie zgadza wiec fillery )

Houston ( Howard)

Boston (picki i Lee Bradley)

Toronto

Spurs (Green nie jest potwierdzony )

 

Hawks wybiorą najlepszą ofertę a ta z spurs jest taką na ostatnią minutę DL

 

duzo spokojniej w spurs powinno być i powinni się skupić na pozyskaniu MCW (!!!) i/lub Arizy

a w lato 2017 przy uwolnionym salary zaatakować gracza na 5 czyli np. Noela


nie byłoby tematu gdyby nie Bud który Greena akurat chce mieć....

który nomen omen gra słaby sezon

 

zobaczysz jak spadnie wartość graczy jak Blake... może Ala też

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.