Skocz do zawartości

Handel wielkopowierzchniowy, wyprzedaże i kradzieże czyli TRADE deadline blisko


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było propozycja Kubbasa z Bradleyem i Sullym nawet mi się podoba, tylko po co Boston miały to robić, żeby wkurwić IT czy z banchować Jeffa?

Nope.

1 lipca, Jeff otwiera zielone drzwi dziękując Bogu że nie musi słuchać Thomasa i jego dowcipów na temat baby i lekarza. Dziękuje również Bogu, bo Ainge siedzi od rana cały w skowronach, co 3 minuty trzepie konia i nuci "widziałem orła cierń"... Obok Thomasa na krześle gruba dupa szuka telefonu do brata by mu powiedzieć, że rooster ma tylko 15 miejsc i akurat trzeba dla ziomka miejsce zwolnić...

Więc Jeff słyszy pukanie, Bogu dziękuje ile trzeba (w sumie taki zły rok nie był, byli o środkowego od finału konfy z Bronem, który jak się okazało jest transseksualistą i jest w trakcie rekonwalescencji po usuwaniu jajników). Anyway, wstał, podziękował, pomyślał, otworzył drzwi a tu Al Horford w irlandzkim przebraniu najebany stoi pod drzwiami a na plecach ma kartkę "kick me"

 

Jako, że Atlanta wcześniej wykminiła, że potrzebuje przebudowy a Sap powiedział, że c***a będzie grał w scrubach, to prócz JT do Bostonu za Lee poszedł Sap. Za Lee i 2 picki w 2034 roku. W 4 rundzie. W darta.

 

 

kooooniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają spokojnie skład na jeszcze 2-3 lata, nie wiem po cholerę mają teraz iść w rebuilding, by przy optymistycznych wiatrach znaleźć się za 5 lat w tym samym miejscu.

 

Tak, a Sota będzie contenderem za dwa lata.

 

Jeśli odejdzie Horford, a odejdzie na bank to mają paczkę porównywalną do obecnych Wizards czyli niby fajnie, ale jednak c***owo. Sap też nie da im żadnych gwarancji, że zostanie, a Korver już sobą raczej nie będzie i co im zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest pewne czy odejdzie, jeśli odejdzie dopiero wtedy jest powód do zmartwień. Połowa ligi się rebuilduje i kiepsko to wychodzi, a na pewno nie szybko i nie zawsze efekt jest lepszy od tego, co Atlanta ma na razie.

A Minnesota będzie contenderem za dwa lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest pewne czy odejdzie, jeśli odejdzie dopiero wtedy jest powód do zmartwień. Połowa ligi się rebuilduje i kiepsko to wychodzi, a na pewno nie szybko i nie zawsze efekt jest lepszy od tego, co Atlanta ma na razie.

A Minnesota będzie contenderem za dwa lata. 

 

Jeśli zostanie to Hawks zostaną z 30letnim post prime gościem, który zagrał jedne bardzo dobre PO i łamie się śrenio raz na 14 miesięcy. Oczywiście muszą dać za to maxa. No, no zajebista perspektywa. Nie wiem, może im to pasuje, ja bym w to nie poszedł.

 

Byłbym zapomniał, Brook Lopez go wyruchał.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś lepiej wydał 20-25 mln w tym offseason? Brzmisz absurdalnie. Jeśli możesz podpisać tak świetnego gracza, to to robisz, nie patrzysz na przypadek Bynuma. Get real.

 

A gdzie ja napisałem, że on na te pieniądze nie zasługuje? Zasługuje, ale jednak 5letni kontrakt dla gościa z taką historią kontuzji to zawsze jest ryzyko i można się strasznie udupić - więc mi tu nie pitol ;] 

 

Nie zmienia to faktu, że Hawks w to nie pójdą, a nawet jeśli, to Al wybierze ciut mniejszą kasę aby dać sobie szansę na coś więcej niż easy wpierdol w ECF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka przebudowa Hawks, powariowaliście?! Horford ma 29 lat, Sap jest rok starszy, obaj są w wieku do grania najlepszej koszykówki w życiu. Niby po co mają teraz robić rebuilding? Co im to da, następną ekipę na 2 rundę playoffs, tyle że z ludzi młodszych o 4-5 lat? Jeśli odejdzie Horford i nie załatają po nim dziury, to co innego. Ale teraz?

 

Btw, Korvera nie ruszają, jeden z wariantów zakłada opchnięcie komuś Splittera za spadający kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

Zacząłeś od kompletnie idiotycznej tezy, że stosunkowo niski kontrakt Teague'a to problem przy sklecaniu ofert. Chciałeś przykłady - dostałeś (mniej lub bardziej sensowne, ale niektóre na pewno do przyjęcia). Nie napisałeś, z jakiego powodu Teague zarabiający 14 baniek byłby łatwiejszy do pchnięcia - podaj 5 przykładowych transferów przy założeniu że tyle zarabia. 

Za 8 baniek masz całą masę solidnych starterów z pozycji SG SF - a to chyba interesuje Atlantę. Bradley, Crowder, Ariza, Afflaro. 

Masz masę spadających kontraktów do których możesz dorzucić jakiś rookie kontrakt czy pick - Mayo, Gibson, Budinger, Tucker. A jak ten młody czy pick jest tego wart to przebolisz np. dwuletni kontrakt K. Martina bardziej niż gdyby zarabiał 12 - 13 baniek. 

 

Co do Atlanty - to pisałem już w temacie Bostonu - jeśli Horford nie zdeklaruje się, że odchodzi po sezonie to go nie wymienią. Tam i tak jest mała szansa, że jakiś wartościowy FA z zewnątrz przyjdzie. Dlatego zostaje im albo liczyć na przedłużanie tych co mają, albo na draft. Nie widzę powodu, dla którego mieliby się w tym momencie przebudowywać. 

 

Moja propozycja dla nich - Teague, Patterson, Mack  za Burke, Hood, Booker - dostają backup pg, spadającego Bookera i Hooda, który pasowałby do systemu i z czasem zastąpił Korvera. 

Mayo plus pick MIL + - gdyby jednak zdecydowali się na przebudowę. 

 

A Minnesota będzie contenderem za 2 -3 lata - tego nie da się zepsuć. 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest pewne czy odejdzie, jeśli odejdzie dopiero wtedy jest powód do zmartwień

dokladnie, zwlaszcza ze cala kariere tam gra a sa jeszcze goscie ktorzy to sobie cenia

 

Byłbym zapomniał, Brook Lopez go wyruchał.

Brook Lopez jest jednym z najlepiej uzdolnionych centrow w lidze, gdyby nie kontuzje to by ruchal kazdego co mecz

 

plus Horford to bardziej 4ka, idealna 4ka ma wszystko czego chcesz od goscia na tej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brook Lopez zdrowy w formie, wiem obraz rzadki jak Okapi, to jeden z najlepszych centrów na post upie w historii. Tyle, że sytuacja z nim wygląda tak, że albo jest kontuzjowany albo wraca po kontuzji albo wraca do kontuzji.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie Brook się trzyma i w zeszłym chyba też nie było najgorzej(tak coś kojarzę). Może te kontuzje w końcu przestaną go nękać.

 

Ainge o plotkach:

 

Ainge on trade rumors: “I don’t pay attention to (that). People make rumors up, and then they report on them for a week. Then they go away.”

 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

Zacząłeś od kompletnie idiotycznej tezy, że stosunkowo niski kontrakt Teague'a to problem przy sklecaniu ofert. Chciałeś przykłady - dostałeś (mniej lub bardziej sensowne, ale niektóre na pewno do przyjęcia). Nie napisałeś, z jakiego powodu Teague zarabiający 14 baniek byłby łatwiejszy do pchnięcia - podaj 5 przykładowych transferów przy założeniu że tyle zarabia. 

 

Nie łatwiejszy do pchnięcia tylko można by go wymienić na coś co faktycznie by ich wzmocniło i nie wyszliby na takiej wymianie z tyłu. Przykłady, które natomiast dostałem były śmieszne - czyli to tylko potwierdziło moją tezę, że wymiana 1:1 jest bardzo trudna do skonstruowania.

 

 

 Za 8 baniek masz całą masę solidnych starterów z pozycji SG SF - a to chyba interesuje Atlantę. Bradley, Crowder, Ariza, Afflaro. 

 

 z Twoich propozycji realni są tylko Bradley i AA, Crowder jest imo nie do ruszenia, Ariza podobnie, a Bradley jest fajny, ale za Teagua to wciąż za mało. NYK wymieniając AA zostają z totalną dziurą na sg, ale to nie byłby aż taki problem - da się to przełknąć. To jest JEDEN rozsądny i prawdopodobny wariant(oczywiście na tą chwilę, wiadomo, że wszystko może się zdarzyć, ale staram się patrzeć realnie na sprawę) - rzeczywiście udowodniłeś, że teza jest idiotyczna.

 

 

 

Masz masę spadających kontraktów do których możesz dorzucić jakiś rookie kontrakt czy pick - Mayo, Gibson, Budinger, Tucker. A jak ten młody czy pick jest tego wart to przebolisz np. dwuletni kontrakt K. Martina bardziej niż gdyby zarabiał 12 - 13 baniek. 

 

Ten wariant jest ok, zakładając pozostanie Horforda w innym wypadku tylko postarzasz roster. Ale załóżmy, że Gibsona bym łykał, tyle, że Bulls go nie oddadzą, bo a/ Noah się połamał i nie ma kto tam bronić b/ po c*** im Teague jak przecież nie odstawią Rose, a posadzenie jednego czy drugiego na ławie tylko spowoduje niepotrzebne kwasy. Reszta tych nazwisk jest ciężka do skomentowania, ale rzeczywiście może być tak, że będzie to jedyny wariant, patrząc na to, jak ciężko jest coś sensownego sklecić.

 

 

Moja propozycja dla nich - Teague, Patterson, Mack  za Burke, Hood, Booker - dostają backup pg, spadającego Bookera i Hooda, który pasowałby do systemu i z czasem zastąpił Korvera. 

 

spoko, tyle, że na moje to utah traci nieco na tym dealu oddając Hooda i niejako odstawiają wtedy Exuma na boczny tor - ale nie narzekam, masz takich więcej?

 

 

A Minnesota będzie contenderem za 2 -3 lata - tego nie da się zepsuć. 

 

Za dwa to za dwa, czyli 17-18 ;] Jak wejdą za rok do PO to zacznę to rozważać, teraz zupełnie tego nie widzę, Sota to jest tak c***owy target dla FA, że ciężko im to będzie zrobić tak szybko, zobaczymy co wyłowią z tegorocznego draftu.

Brook Lopez jest jednym z najlepiej uzdolnionych centrow w lidze, gdyby nie kontuzje to by ruchal kazdego co mecz

 

plus Horford to bardziej 4ka, idealna 4ka ma wszystko czego chcesz od goscia na tej pozycji

 

No oczywiście, sam jestem jego wielkim fanem, podałem ten przykład tylko dlatego, że sam Horford wydaje się nieco przeceniany.

 

Tak, Al to 4ka, szkoda, że przy Sapie sobie nie pogra, więc po co to pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Atlanty niski jego kontrakt jest korzystny, nawet bardziej niż wysoki. Mogą spakować wspomnianego Splittera i uderzać po coś grubszego (ze 2 miesiące temu mieliśmy plotkę Teague & Splitter za Howarda) lub wziąć spadający kontrakt by zrobić trochę miejsca w salary, albo wyciągnąć od kogoś rolesa w rozsądnej cenie i pick.

 

ATL chyba nie szuka gwiazdy/startera, bo go nie potrzebuje. Chcą zrobić miejsce dla Niemca i dodać rosterowi głębi / młodego talentu. Ruch pod przyszłość w kontekście ogrywania młodszego PG (teoretycznie dającego tyle co Teague i grającego za frytki,nawet w odniesieniu do megaprzyjaznego kontraktu Jeffa) i robienia miejsca w sakiewce na przedłużanie Ala i Kenta.

 

IMO zestaw Bradley i jakieś picki może zadowolić Atlantę. Nie dlatego, że to super oferta, tylko bo wpasowuje się w ich oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Atlanty niski jego kontrakt jest korzystny, nawet bardziej niż wysoki. Mogą spakować wspomnianego Splittera i uderzać po coś grubszego (ze 2 miesiące temu mieliśmy plotkę Teague & Splitter za Howarda) lub wziąć spadający kontrakt by zrobić trochę miejsca w salary, albo wyciągnąć od kogoś rolesa w rozsądnej cenie i pick.

 

ATL chyba nie szuka gwiazdy/startera, bo go nie potrzebuje. Chcą zrobić miejsce dla Niemca i dodać rosterowi głębi / młodego talentu. Ruch pod przyszłość w kontekście ogrywania młodszego PG (teoretycznie dającego tyle co Teague i grającego za frytki,nawet w odniesieniu do megaprzyjaznego kontraktu Jeffa) i robienia miejsca w sakiewce na przedłużanie Ala i Kenta.

 

IMO zestaw Bradley i jakieś picki może zadowolić Atlantę. Nie dlatego, że to super oferta, tylko bo wpasowuje się w ich oczekiwania.

 

No Bradley jest ok, tylko wytłumacz mi Jinks jak widzisz Teagua i Thomasa w jednej drużynie, dla mnie to się strasznie gryzie, patrząc na to jak Thomas radzi sobie jako starter ponad 32 minuty na mecz? Mając w obwodzie Smarta po co robić z IT znowu 6mana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bradley jest ok, tylko wytłumacz mi Jinks jak widzisz Teagua i Thomasa w jednej drużynie, dla mnie to się strasznie gryzie, patrząc na to jak Thomas radzi sobie jako starter ponad 32 minuty na mecz? Mając w obwodzie Smarta po co robić z IT znowu 6mana?

 

Zakładając, że Celtics poszliby na coś takiego, widzę Teagua i Smarta w s5, a Thomasa jako lidera 2nd unitu. Isaiah jest naprawdę fajny tylko pytanie, czy taki rodzaj PG na dłuższą metę nadaje się do poważnej ekipy z ambicjami na contenderowanie (do tego daleka droga, ale myślmy przyszłościowo :) )?

 

To bardziej pytanie, czy transfer opłaca się Bostonowi. IMO oni bardziej potrzebują wysokiego z atakiem. Ale pojawiają się w plotkach, a Bradley wydaje się kolesiem, którym ATL może być zainteresowana.

 

Chodziło mi o to, że niski kontrakt Jeffa daje Jaszczębiom elastyczność. Mogą wziąć Bradleya czy Arizę jeśli byłaby taka sytuacja, albo pakować go razem z Splitterem by iść all in po coś grubszego robić jakąś szarżę w PO.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiejszy do pchnięcia tylko można by go wymienić na coś co faktycznie by ich wzmocniło i nie wyszliby na takiej wymianie z tyłu. Przykłady, które natomiast dostałem były śmieszne - czyli to tylko potwierdziło moją tezę, że wymiana 1:1 jest bardzo trudna do skonstruowania.

 

Wymiana 1:1 to Twój wymysł, nadal natomiast nie podałeś żadnej wymiany zakładającej wyższy kontrakt Teague'a. Ja widzę taką tylko jedną, a i to nie wiem czy byłaby korzystna dla drugiej strony. Ale poczekam na Twoje propozycje. 

 

 

 z Twoich propozycji realni są tylko Bradley i AA, Crowder jest imo nie do ruszenia, Ariza podobnie, a Bradley jest fajny, ale za Teagua to wciąż za mało. NYK wymieniając AA zostają z totalną dziurą na sg, ale to nie byłby aż taki problem - da się to przełknąć. To jest JEDEN rozsądny i prawdopodobny wariant(oczywiście na tą chwilę, wiadomo, że wszystko może się zdarzyć, ale staram się patrzeć realnie na sprawę) - rzeczywiście udowodniłeś, że teza jest idiotyczna.

 

 

Podałem przykłady zawodników o podobnym salary. Zgadzam się, że Crowder i Ariza nie do wyjęcia, podobnie jak Bradley, bo wymiana Teague'a za Bradley'a nie ma dla Bostonu sensu. Nadal czekam, aż udowodnisz, że Twoja teza ma jakiś sens, bo nawet przyjmując, że to jeden przykład (choć sam widzisz, że dalej jest ich więcej) to nadal jest to więcej niż Twoje zero. 

 

 

 

Ten wariant jest ok, zakładając pozostanie Horforda w innym wypadku tylko postarzasz roster. Ale załóżmy, że Gibsona bym łykał, tyle, że Bulls go nie oddadzą, bo a/ Noah się połamał i nie ma kto tam bronić b/ po c*** im Teague jak przecież nie odstawią Rose, a posadzenie jednego czy drugiego na ławie tylko spowoduje niepotrzebne kwasy. Reszta tych nazwisk jest ciężka do skomentowania, ale rzeczywiście może być tak, że będzie to jedyny wariant, patrząc na to, jak ciężko jest coś sensownego sklecić.

 

 

         Przecież nie o te nazwiska same w sobie chodzi, bo one są tylko po to, aby wyrównać salary. Wartością dodaną dla Atlanty ma być pick lub/i młody na rookie kontrakcie. Przyznasz chyba, że więcej jest spadających kontraktów na poziomie 5-8 mln niż 11-14 mln. To, że łatwiej przytulić 2-3 letni kontrakt o takiej wysokości jakiegoś scruba jeśli wraz z nim dostajesz top prospecta lub pick też jest chyba oczywiste. 

 

 

spoko, tyle, że na moje to utah traci nieco na tym dealu oddając Hooda i niejako odstawiają wtedy Exuma na boczny tor - ale nie narzekam, masz takich więcej?

 

 Oczywiście. 

 

Ale jeśli UTA nie potrzebuje PG to kto go potrzebuje? Exum w tym roku nie zagra, nie wiadomo jak będzie wyglądał po kontuzji, więc im się akurat PG przyda. 

 

Reszta - masz albo lepszych PG albo na porównywalnym poziomie ( większość),drużyny w przebudowie (DEN,PHI,PHO), którym Teague do niczego nie jest potrzebny. 

Zostają : 

 

UTA, NYK, MIL - propozycje już były 

 

- ORL ( przy założeniu, że z Paytona nie są zadowoleni, a nie chcą dłużej się przebudowywać bo ileż można) - Frye + pick - pick masz wysoki, do tego Frye spoko jako backup PF. Zamiast picku może być Fournier, jeśli uznają że nie chcą mu po sezonie płacić grubszej kasy. 

 

BRO - nie mają nic do zaoferowania. (tu by się Twoja teza mogła potwierdzić zakładając wymianę Teague'a za Younga - choć przy Sapie to Young by wiele nie pograł). 

 

- IND?: Budinger + pick, Miles + pick 

 

- HOU? - Teague za Beverley'a/Brewera + Jones + pick/Dekker 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.