Skocz do zawartości

Handel wielkopowierzchniowy, wyprzedaże i kradzieże czyli TRADE deadline blisko


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Brak tematu ogólnego który w ostatni dzień różnieci u nas podniecenie.

 

Zaczyna się powoli dziać.

 

Aktywni: chęć mocnej poprawy skladu

 

Boston celtics

 

Trading blok. Lee sully pick aż osiem

Bardzo mocno chcą lepszego wysokiego.

Howard? Al?

 

Utah jazz. Ktoś z niskich.

Marzy im się teague

 

Niezadowoleni z sezonu

 

Hawks

 

Przesuwają schredera stąd patrzą co dostaną za Jeffa.

Myślą powoli co w lato zrobi al

Kk. Jak sprzedawać to ostatni dzwonek

 

 

Suns

Tutaj trudno przewidzieć

 

Przede wszystkim lakers.

 

Poszukujący drobnych korekt

 

Cavs nowy system

Okc bo lekko dostają od liderów zachodu

Bulls bo tak kibice chcą a zarząd pewnie i tak weźmie coś na sen aby nie kusilo.

Z resztą tam problemem jest połączenie dwóch słów. Kontrakt plus Rose. ( TO NIE KRYTYKA GRSCZA jo)

 

Wrzucanie newsów tu ułatwi nam zebranie tego e całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieff na wylocie w stopniu xtra large - wspomniał, iż Sarver sam się powinien zwolnić i zaczął bronić Hornacka. 

Toronto zainteresowane Tuckeremz  racji kontuzji Carrolla oraz ograniczeń w rotacji

+

Toronto zainteresowane Kieffem z racji konieczności posiadania solidnej opcji off/deff w jednym ciele w kontekście PO oraz walki o utrzymanie DeLoreana

 

Ten sam Kieff pojawia się w plotkach za Mózgowa. Bezsens kompletny w kontekście budowania Suns od nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam Kieff pojawia się w plotkach za Mózgowa. Bezsens kompletny w kontekście budowania Suns od nowa. 

 

Wcale nie. Pozbyć się Morrisa trzeba. A biorąc Mozgowa się to udaje, a dodatkowo Rusek po sezonie spada z umowy. Opłaca się Suns ta wymiana w kontekście pozbycia się toksycznego gracza, a dodatkowo uwalniają po 8 mln za kolejne lata.

 

Nie zawsze budowanie od nowa polega na oddaniu gracza i otrzymaniu coś wartościowego w zamian. Nieraz sukcesem będzie samo pozbycie się go gdziekolwiek - choćby na Plutona. Więc jakby Cavs naprawdę chcieli takiej wymiany to ja biorę z pocałowaniem ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to Morris zrobił 30/11 w pierwszym meczu od kopa na mordę dla Hornego. Jeszcze 4 takie mecze i podczas tego Trade Deadline na pewno nigdzie nie poleci. Dlatego wszyscy w PHX czekają jak będzie grał. Jeżeli właśnie tak to zostanie, jeżeli nie wtedy kop na ryj. W zeszłym roku w końcówkach każdego meczu miał gałę w rękach i świetnie sobie radził. To , że jest średnio wytresowanym szympansem patrząc pod kątem jego zachowania, nie znaczy, że oddamy go za nic (Calderona).

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teague juz chyba sie poddal, patrzac na to jak ostatnio gra to chyba juz wie ze po wszystkim

 

a na co on ma jakiś wpływ? bez jaj

 

RJ też sabotował OKC i dopiął swego choć wcale nie musiał, to jest towar ogólno dostępny, gracze jego pokroju mogą co najwyżej sobie na twitterze popłakać lub wyłożyć lachona ala Terrence Jones

 

problemem  Teaguea jest jego niski kontrakt, co automatycznie utrudnia sklecenie fair oferty

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ułatwia, bo nie zrobisz równej wymiany 1:1 musisz coś oddać dodatkowo, prawdopodobnie Korvera, dochodzi jeszcze problem z Horfordem, który ma wartość 1st round picku ale to max, patrząc co możesz zaryzykować nie mając pewności, że cię w lato nie wyrucha

 

Jeśli to dla Ciebie takie proste to poproszę pięć propozycji z JT w roli głównej

 

@Kubbas

 

no shit

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ułatwia, bo nie zrobisz równej wymiany 1:1 musisz coś oddać dodatkowo, prawdopodobnie Korvera

,dochodzi jeszcze problem z Horfordem, który ma wartość 1st round picku ale to max, patrząc co możesz zaryzykować nie mając pewności, że cię w lato nie wyrucha

 

Jeśli to dla Ciebie takie proste to poproszę pięć propozycji z JT w roli głównej

 

Jeśli gracza z 8mln/y nie oddasz 1 za 1, to kogo oddasz?

 

1: Teague za Taja Gibsona

2: Teague za Afflalo

3: Teague za J. Calderona + pick

4: Teague za C. Landrego + pick

5: Teague za Burksa + pick

 

Złożyć ofertę za gracza z takim kontraktem jest na pewno o wiele łatwiej, niż za kogoś droższego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=gv7ofm2

 

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=gvfnp52

 

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=hls5nnx

 

W NBA rzadko kiedy robi sie wymiany 1na1 i wgl nie wiem co to za argument nie wymienisz goscia 1na1 jak wymieniano gosci ktorzy sa juz na emeryturze i ich kontrakty

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniacie border all star pg za bandę kmiotów bez udziału drużyn trzecich jakby to był CM 00/01. Poor man Lowry stat sheet za 8 baniek na kolejne 1,5 roku, niepsujący się rozgrywajek z dobrą skutecznością pasujący do contendera pchany za Calderony. O ile mnie pamięć nie myli to Jeff nikomu do zupy nie napluł tudzież ręcznikiem nie nawywijał by go za szrot pchać.

 

Also, za 8 baniek tak jak LBS pisał nie dostaniecie nic równowartościowego. Albo żadnego gniota schodzącego po sezonie.

Z drugiej strony Lee i jego 15 schodzących baniek to idealna sprawa dla tych, którzy są w remoncie i chcą czyścić starterów. I to nie kwestia głupoty tylko zajebistego zagrania, dzięki któremu nawet 3 grajków za Lee + pick wypchniesz. Ainge musi to wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam tak samo jak ty ze Teague jest zajebisty, ale po tym co widac jego wartosc nie jest tak wysoka jak myslisz, ma 2 lata kontraktu, plus atlanta zdecydowala sie juz ze stawia na Schroedera, jak padnie wymiana za Teaguea to wlasnei taka w stylu jak ja podalem, dla Atlanty Dieng i Kevin Martin moga byc obaj bardzo przydatni, Martin scorer ktorego im brak i volume shooter, Dieng dobry wysoki z lawki

 

poza tym te wymiany to tak na szybko, nie wmowicie mi ze Teague jest ciezki do wytrejdowania

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniacie border all star pg za bandę kmiotów bez udziału drużyn trzecich jakby to był CM 00/01.

 

Chodziło o trudność stworzenia oferty. Poza tym LBS mówi o 1 za 1, a to wcale nie musi tak wyglądać.

 

Cóż, zaraz się przekonamy, czy tak trudno sprzedać borderline all-stara z dobrym kontraktem :) Ja jestem przekonany, że o wiele łatwiej, niż przykładowego Davida Lee, na którego po prostu jest bardzo mało chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniacie border all star pg za bandę kmiotów bez udziału drużyn trzecich jakby to był CM 00/01. Poor man Lowry stat sheet za 8 baniek na kolejne 1,5 roku, niepsujący się rozgrywajek z dobrą skutecznością pasujący do contendera pchany za Calderony. O ile mnie pamięć nie myli to Jeff nikomu do zupy nie napluł tudzież ręcznikiem nie nawywijał by go za szrot pchać.

 

Also, za 8 baniek tak jak LBS pisał nie dostaniecie nic równowartościowego. Albo żadnego gniota schodzącego po sezonie.

Z drugiej strony Lee i jego 15 schodzących baniek to idealna sprawa dla tych, którzy są w remoncie i chcą czyścić starterów. I to nie kwestia głupoty tylko zajebistego zagrania, dzięki któremu nawet 3 grajków za Lee + pick wypchniesz. Ainge musi to wykorzystać.

 

Point, to mniej więcej chciałem napisać. Dodatkowo w jakim celu Hawks w ogóle mieli by przyjmować stado vetów z dodatkowo dużym prawdopodobieństwem połamania się? Po co Atlanta ma się wzmacniać? Żeby sweep z Cavs był bardziej okazały niż rok temu? Oni są praktycznie skończeni w tym składzie, odejdzie Horford, Korver i Teague, a Sap też nie będzie chciał brać udziału w przebudowie, tylko powalczyć o coś więcej póki jeszcze jest w prime - ale załóżmy, że zostanie, mamy Czarnego Szwaba, Bazemora i Millsapa, reszta to szrot patrząc obiektywnie. Trzeba robić przebudowe tak czy inaczej, a branie Taj Ginsonów Calderonów czy k**** Burków? Serio?

 

Atlanta miała swój run rok temu, dali dupy, a teraz są jeszcze słabsi

 

i jaki pick Knicks mają niby oddać za Teague?

 

Żeby nie było propozycja Kubbasa z Bradleyem i Sullym nawet mi się podoba, tylko po co Boston miały to robić, żeby wkurwić IT czy z banchować Jeffa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Also, za 8 baniek tak jak LBS pisał nie dostaniecie nic równowartościowego. Albo żadnego gniota schodzącego po sezonie.

Z drugiej strony Lee i jego 15 schodzących baniek to idealna sprawa dla tych, którzy są w remoncie i chcą czyścić starterów. I to nie kwestia głupoty tylko zajebistego zagrania, dzięki któremu nawet 3 grajków za Lee + pick wypchniesz. Ainge musi to wykorzystać.

Nie wiem czy taka idealna, już pojawiają się raporty, że będzie wymiana(jak się uda!) lub po prostu buyout co chyba jest bardziej prawdopodobne. Do Lee to trzeba będzie dopłacić, chyba, że będzie częścią(tak żeby kasa się zgadzała) jakiejś większej wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o trudność stworzenia oferty. Poza tym LBS mówi o 1 za 1, a to wcale nie musi tak wyglądać.

 

Cóż, zaraz się przekonamy, czy tak trudno sprzedać borderline all-stara z dobrym kontraktem :smile: Ja jestem przekonany, że o wiele łatwiej, niż przykładowego Davida Lee, na którego po prostu jest bardzo mało chętnych.

 

Co ty z tym Davidem Lee, gdzie Rzym gdzie Wojeherowo?

 

mówiłem o 1:1, że jest to fc*** trudne, co zresza potwierdziłeś, wspomniałem, że trzeba pewnie będzie poświęcić też KK, ale w zamian chciałbym dostać top40-50 grajka lub jakieś dwa bdb prospecty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem, dlaczego niski kontrakt ma utrudnić innym składanie ofert. Jeśli ktoś będzie gotów poświęcić wartościowy pick/prospecta, to właśnie łatwiej to zrobić, oddając go za tańszego gracza.

 

Jakby Teague miał 15 mln/y, to byłoby łatwiej go sprzedać? Dlaczego?

 

No przecież pisałem - Hawks są/byliby debilami jeśli myślą, że są w stanie utrzymać się na pułapie top5 wschodu, muszą robić rebuilda i to nawet nie ma o czym gadać - swoje już pograli, wstydu nie było jak na to miasto, tych kibiców i w ogóle. Muszą szukać młodych perspektywicznych graczy + picki, a nie bawić się w wyścig z zegarmistrzem, przykład Korvera pokazuje, że to nie ma żadnego sensu.

Dobra ale co ty z tym 1na1? Kto komu kaze robic 1na1 wymiany?

 

po co niby maja Korvera poswiecac?

 

Żeby wyciągnąć kogoś kto będzie mógł ich zastąpić w szerszej perspektywie i nie ma 45 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.