Skocz do zawartości

rio 2016


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sbnation.com/2016/7/22/12250090/usa-basketball-argentina-2016-time-tv-schedule-live-stream


Sorki za post pod postem ale słyszałem, że mecze kadry USA przed IO mają być streamowane live za Free na Facebooku NBATV. W tym ten dzisiejszy z Argentyną. Ktoś to może potwierdzić?

gupi jestem, weź mi na chłopski rozum powiedz o której grajo. 21 czy 2 w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. W Argentynie to się "znów" widziało te same pyszczki co 10 lat temu. Też jedno pokolenie i teraz zachód słońca. Ale Manu wreszcie zgolił łeb! Strzał w 10-tkę, od razu młodziej wygląda ;) Choć z daleka jak Richard Jefferson, więc nie tak znów młodo, hehe.

Edytowane przez Szak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mina Duranta gdy został zapytany czemu nie dołączył do ŁAC zajebista

 

Daaaj linka.

 

Kurde, ale mi się gra PG13 podoba po kontuzji. Koleś is my own hero. A to jak ma kiść i całą łapkę przy trójeczkach ułożone to cud, miód i orzeszki. Jak miota to wygląda jak by się nóż sprężynowy otwierał. Najładniejszy rzut w lidze dla mnie. Nie to co Curry gdzie już kiedyś pisałem, że on tak jak by sprzed klatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś realnie może zagrozić USA? Bo ja widzę tutaj przepaść...

 

Hiszpanie, Litwini, Serbowie, Francuzi lub Australijczycy mogą ich pokonać ale szanse są niewielkie. Przepaść w sile rosteru nie ma wcale takiego przełożenia na rozgrywki FIBA, w 2012 USA z Jamesem, Durantem, Paulem i Anthonym męczyli się z Litwinami gdzie liderem był Linas Kleiza no i w finał z Hiszpanami też był wyrównany.

 

Powtórka z 2004 nie jest prawdopodobna ale jest możliwa

http://www.youtube.com/watch?v=LtopNCH5-qY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wczorajszy mecz to pogrom. mam wrażenie, że lepiej od chińczyków zagrałaby w miarę ograna drużyna licealna.

Boję się, że taka jest mniej więcej różnica między USA a reszta. Szkoda bo mam nadzieję chociaż na 1 - 2 wyrównane mecze. Ciekawe czy USA select team by wygrał olimpiadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że taka jest mniej więcej różnica między USA a reszta. Szkoda bo mam nadzieję chociaż na 1 - 2 wyrównane mecze. Ciekawe czy USA select team by wygrał olimpiadę.

prawdopodobnie by wygrali :) a tutaj obstawiam, że w każdym meczu będzie minimum +20. Póki co z tych trzech Argentyna i 2x Chiny "najmniej" wygrali z Argentyną... +37 z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanie, Litwini, Serbowie, Francuzi lub Australijczycy mogą ich pokonać ale szanse są niewielkie. Przepaść w sile rosteru nie ma wcale takiego przełożenia na rozgrywki FIBA, w 2012 USA z Jamesem, Durantem, Paulem i Anthonym męczyli się z Litwinami gdzie liderem był Linas Kleiza no i w finał z Hiszpanami też był wyrównany.

 

Powtórka z 2004 nie jest prawdopodobna ale jest możliwa

http://www.youtube.com/watch?v=LtopNCH5-qY

To byla najsłabiej broniąca ekipa USA ever... Trochę twardej gry, zbiórka ofensywna pod koszem (Scola?!?!) i chłopaki bez jaj i obrony jak Iverson, Marbury, Boozer czy Jeferson... a do tego trzesacy się w końcówkach LBJ się posrali. Przeciez tam tylko Duncan z Wadem coś grali...

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla najsłabiej broniąca ekipa USA ever... Trochę twardej gry, zbiórka ofensywna pod koszem (Scola?!?!) i chłopaki bez jaj i obrony jak Iverson, Marbury, Boozer czy Jeferson... a do tego trzesacy się w końcówkach LBJ się posrali. Przeciez tam tylko Duncan z Wadem coś grali...

 

 

 

Duncan też nie grał najlepiej. Miał problem żeby się przystosować do fibowskich zasad i łapał faul za faulem. Oprócz problemów, które wymieniłeś, to brakowało tam też shooterów. No i trzeba dodać, że USA zaczęło treningi chyba jakieś 10 dni przed rozpoczęciem turnieju. Nie potraktowali sprawy poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.