Skocz do zawartości

rio 2016


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hej, na stronie http://www.usab.com/mens/national-team/roster.aspx i innych jest oficjalny(/) roster Amerykanów. Bardzo fajny, ale tylko z połowy alfabetu

 

Anthony

Barnes

Butler

Cousins

DeRozan

Durant

George

Green

Irving

Jordan

Lowry

Thompson

 

Kawhi wyleciał ze względów sportowych? Śledził ktoś? Imho bardzo by mu się taki wyjazd przydał.

 

Medalu dla Francji (Parker i Diaw po 20 latach jeżdżenia na kadry) chcę, w Argentynie starzy ludzi i morze? Ciekawe czy będą ciągnąc Brazylię za uszy? Hiszpanie jeszcze chyba nie podali 12, ale Ibaki już nie ma, jest Mirotić. Australia ma 6 (sic!) graczy z NBA, a to bez Simmonsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Moim zdaniem błąd. Jak mógł pojechać, to powinien.

 

Wkurza mnie Wenezuela (Kanada, Dominikana, nawet Meksyk czy Portoryko fajniej by brzmiały), ale o dziwo odkryłem, ze to oni wygrali FIBAmericas rok temu (w finale z Argentyną, pod nieobecność USA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem trochę filmików ze zgrupowania kadry USA. Jakieś 1 on 1 i scrimmage'y + trochę shootoutów. Spostrzeżenia:

- Kyrie i DeAndre dbają o atmosferę. DeAndre robi smieszki-heheszki z zawodników i rozluźnia atmosferę co widać, że innym pasuje ( mina Duranta gdy został zapytany czemu nie dołączył do ŁAC zajebista). Kyrie dużo zagrzewa do walki i motywuje guardów.

- Butler robi na mnie na razie największe wrażenie z graczy obwodowych. Zajebisty defensywnie i na razie dużo mu wpada do kosza po rzutach. Na drugim biegunie rzutowo imo Kyrie Durant DeRodzyn. Ale tu może mieć znaczenie zmęczenie sezonem i to na jakiej spinie grają. Jimmy daje 100% w każdej akcji, co nie o wszystkich można powiedzieć. Jednak gdybym miał ustalać rotację to Jimmy byłby przed DeRodzynem.

- Pop wygląda zajebiście w outficie teamu USA. Dużo gadają z Coachem K

- fajnie wygląda współpraca na linii George - Irving, Jimmy Butler - Barnes i Melo - Kuzyn. Te pary powinny dużo wspólnie grać na IO. Tak sądzę po scrimmage'ach.

- Anthony zachowuje się jak prawdziwy weteran. Scala całą kadrę, uspokaja atmosferę jak trzeba, tłumaczy innym co mogą robić inaczej itp. Na razie imponuje mi.

- kadra wygląda na mega wyrównaną. Kto tam nie wyjdzie to i tak zrobi rozpierduchę.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.