Skocz do zawartości

Nagrody indywidualne 2015/16


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej oszukany to jest Harden. Średnia 29 punktów 7,5 asysty 6,1 zbiórki 1,7 przechwytów 82 spotkania (jedyny zawodnik w historii 29-7-6 grający 82 spotkania)  i nie załapał się do 3 teamu?

 

6 miejsc dla guardów, Curry, Westbrook, Paul nie mam żadnych wątpliwości, ale Harden za Lillardem, Thompsonem i Lowry?

 

Rok temu oszukali go z MVP teraz All-NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay najbardziej mnie uwiera. W ataku 2/3 opcja pod względem punktów i kreowania, w obronie 3/4 opcja i łapie się nad brodą, który co by nie mówić o braku obrony powinien dostać trzecią piątkę za atak i fakt, że praktycznie na swych brodatych ofensywnych barkach dotargał Rox do 8 miejsca. Bo reszta w Hou to gnój i orzechy.

W zeszłym roku go oszukali z MVP? A co, Kura nie zasłużył jak rozumiem? Takie gdybanie, gdy dwóch dobrych w czubie jak w 2001 gdy Owen dostał Złotą Gałę nad Raulem, right?

 

DJ jako pierwszy środkowy ligi w pełni zasłużenie. Starowarunkowo bronił pomalowane,zbierał,był w pytę najskuteczniejszy + czynił zespół lepszym. Mankamentem wolne acz i z lat ubiegłych środkowi z All NBA potrafili koślawić ten aspekt gry. I nie tylko środkowi. Do tego robił za dwóch(znowu) gdy rudy miał wywalone na grę.Wszelkie zaawansowane statystyki też są po jego stronie.

 

DMC ma w dupę, bo nie pociągnął zespołu, potrafił spać w obronie na poziomie Hardena oraz to wciąż bywa klocek bez motywacji z gorącą głową. Mimo wysokiego sufitu, którego dotyka. W zespole z PO z trenerem co by go do pionu postawił by był reguarnym all nba 1st.

 

Drumm, Hassan, po kilku krokach AH.

 

Co tam robi Bogut ja się pytam z jednym głosem? Gość grający 21 minut co noc? Albo Dwight z 3 głosami? Dwight ma 3, Brook ma sztukę, Gortat zero. Oc***ałęm, ochuuuujałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej oszukany to jest Harden. Średnia 29 punktów 7,5 asysty 6,1 zbiórki 1,7 przechwytów 82 spotkania (jedyny zawodnik w historii 29-7-6 grający 82 spotkania)  i nie załapał się do 3 teamu?

 

6 miejsc dla guardów, Curry, Westbrook, Paul nie mam żadnych wątpliwości, ale Harden za Lillardem, Thompsonem i Lowry?

 

 

W koncu sie na nim poznali. Gosciu to podworkowy ura-bura krol podwóra, co nigdy nie podaje pilki i nabija statsy (nie powoluj sie na 7,5 asyst). Bola mnie oczy jak go widze, i cala ta penerska druzyne jaka jest HOU  :rugby:  :rugby: .

 

I nie mam Ci za zle, ze masz wątpliwości co do tego czy jest lepszy od Lillarda czy nie. Sam Damian moze miec mecz, ze jest na poziomie Currego, i przeplatac to meczami na poziomie kontuzjowanego Samiego Bowiego. Ciezko go sklasyfikowac. Mozliwe, ze dostal sie do druzyny za to, ze dzieki "mentality" doprowadzil POR w tym sezonie do 2 rundy PO. A Harden....hehe :moon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie na nim poznali. Gosciu to podworkowy ura-bura krol podwóra, co nigdy nie podaje pilki i nabija statsy (nie powoluj sie na 7,5 asyst). Bola mnie oczy jak go widze, i cala ta penerska druzyne jaka jest HOU  :rugby:  :rugby: .

 

I nie mam Ci za zle, ze masz wątpliwości co do tego czy jest lepszy od Lillarda czy nie. Sam Damian moze miec mecz, ze jest na poziomie Currego, i przeplatac to meczami na poziomie kontuzjowanego Samiego Bowiego. Ciezko go sklasyfikowac. Mozliwe, ze dostal sie do druzyny za to, ze dzieki "mentality" doprowadzil POR w tym sezonie do 2 rundy PO. A Harden....hehe :moon:

35% trafień parterów z podań Hardena

Rox drudzy od końca w skuteczności z gry = ciężej nabić asystę przy pudłujących parterach = 7,5 asyst czyli nie podaje

ortg,drtg,ws,vorp za całą karierę fchuy bliski Kurze

i widzę, że ura-bura

ojp

Damian na poziomie Kury był wtedy, jak razem windą jechali

półka niżej w kontekście rzutu

półka niżej w kontekście zagrożenia ofensywnego

półka albo dwie wyżej w kontekście kreowania gry i obrony

na widok Kury 3/4 ligi szczy w pampers a dziewczynom błona dziewicza pęka

na widok Damiana, Lowrego i nawet Walla  błona się zarasta

są zajebiści, ale to jak równieanie Mitcha Richmonda do MJ

shit don`t mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To nie jest temat o Rockets i Blazers

2. Nie widzialem jeszcze na tym forum twojego posta bez wspominania Curry

słabo szukasz

różnica jest taka że ja nie wchodzę do tematu Utah Jazz i nie piszę "ale ten Rodney Hood zagrał mecz, prawie jak Curry" tylko wypowiadam się bezpośrednio gdzie ktoś plecie w mojej opinii bzdury na jego temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Klay najbardziej mnie uwiera. W ataku 2/3 opcja pod względem punktów i kreowania, w obronie 3/4 opcja i łapie się nad brodą, który co by nie mówić o braku obrony powinien dostać trzecią piątkę za atak i fakt, że praktycznie na swych brodatych ofensywnych barkach dotargał Rox do 8 miejsca. Bo reszta w Hou to gnój i orzechy.

W zeszłym roku go oszukali z MVP? A co, Kura nie zasłużył jak rozumiem? Takie gdybanie, gdy dwóch dobrych w czubie jak w 2001 gdy Owen dostał Złotą Gałę nad Raulem, right?

 

 

Elwood ma nauczke, nie zaczepia sie po pijaku pana splasha2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.