Skocz do zawartości

NBA draft 2016


BigManFan

Rekomendowane odpowiedzi

Waszym zdaniem Simmons poleci jako #1 Pick?

Póki co na to wygląda, chyba, że Sixers będą mieli 1, to może będą coś kombinować. 

 

Generalnie właśnie się zorientowałem, że Knicks muszą oddać swój pick do Raptors, więc jeśli Celtics nie będą mieli 1, to mam nadzieję, że Raps się to uda. Ciekawie by było jakby drużyna, która grała w PO dostała 1 pick.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde teraz się jeszcze bardziej wczytałem i chyba Raps nie mają szans na 1 pick, bo jeśli taki Knicks wylosują, to Denver go dostanie, a Raps wtedy dostaną pick Denver - skomplikowane to trochę :D. Pewnie kibice Raps czy Nuggets będą wiedzieć dokładniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde teraz się jeszcze bardziej wczytałem i chyba Raps nie mają szans na 1 pick, bo jeśli taki Knicks wylosują, to Denver go dostanie, a Raps wtedy dostaną pick Denver - skomplikowane to trochę :grin:. Pewnie kibice Raps czy Nuggets będą wiedzieć dokładniej. 

 

Denver ma prawo wyboru, który pick bierze, swój czy Knicks, czyli biorą ten lepszy, a gorszy idzie do Raptors.

 

Też się nad tym głowiłem, więc luzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej akcje raps stoją dosyć wysoko

 

sytuacja jest arcy ciekawa bym zauważyć raczył - NYK(23-31) do (21-31) Nuggets

 

Knix są w mega dołku - zmiana trenera, problemy Melo z kolanem, trudno przewidywać aby nagle zaczęli wygrywać chociażby na poziomie 0.500 (choć oczywiście wszystko jest możliwe

 

z drugiej strony Denver, które złapało wiatr w żagle i ma przed sobą dość łatwy terminarz, a przede wszystkim - nikt tam nie myśli o tankowaniu, co mnie nie ukrywam bardzo cieszy

 

może się okazać, że będzie to różnica jednego oczka, a jak wiemy z poprzedniego draftu po przypadkach Kristapsa, Turnera czy Winslowa czasami brakuje bardzo niewiele do szczęścia (choć ten draft był taki zajebisty, że może nie jest najlepszym przykładem, ale wiadomo o co mi chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A co sądzicie o Jaylen'ie Brown'ie? Gość wjeżdża pod kosz jak do siebie.. :grin:

 

https://www.youtube.com/watch?v=_F-hDlD6TKo

Deff in plus, zarówno 1/1 jak i przy przejęciach. Jest duży, silny i będzie utrapieniem trójek w NBA. Ofensywnie patrząc na powyższe ma jeden ruch, od prawej cross do środka czyli tu w 3 minucie poważnego meczu wślizgnie się bolek na wymuszenie offensa. Później jak nie zapomnę sprawdzę, jak z jego sytuacyjnymi trójkami. Dobre jest to, że korzysta z dużej ramy i kilogramów mięśni dzięki czemu 2 strona się od niego odbija w trumnie. Inna sprawa, że ta druga strona obecnie to siurki po 18 lat z dietą opartą na kisielu "bo modne". Wpadnie w trumnę z samcami alfa, poobija się i wtedy obaczymy potencjał rotowania na czwórce i walce o zbiórkę. Generalnie jestem pełen optymizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown się dzisiaj popisał i to z kim? Z Hawaii. Coraz bardziej sie zastanawiam czemu jest on tak wysoko w mockach. Jeśli nie dostaniemy 1 lub 2 picku to bym mocno zastanowił się nad handlowaniem naszym wyborem a dobrego prospecta szukał z wyboru WIZZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wybaczcie, ale nie jestem zbytnio w temacie kupionych draft pick'ów i byłby ktoś na tyle miły, by wypisać mi króciutko jak to będzie wyglądało w tym roku? Orientuje się jedynie, że Celtics mają pick jeden z początkowych - lecz mogę się mylić. Byłbym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.