Skocz do zawartości

NBA draft 2016


BigManFan

Rekomendowane odpowiedzi

Jendras, zgadzasz się z opinią, że Simmons to będzie pełna "4" na poziomie NBA?

 

Tak myślę.

 

 

A co do Dunna będącego wysoko w mockach - a se przytoczę mój post z listopada ;]

 

Kris Dunn w pierwszym meczu 32 punkty, 6 zbiórek, 5 asyst, 8 przechwytów, 2 bloki.

 

nbadraft.net ma go na 22 miejscu w mocku - buahahahaha

 

Facet idzie w top 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też z pytaniem: tylko ja mam wrażenie, że Buddy Hield wskoczy o wiele wyżej, niż jest obecnie w mocku DX (#17)?

 

Odnośnie Twojego pytania BMF: wg mnie spokojnie będzie grał na PF, chyba nawet już teraz jest wyższy przykładowo od Randle'a, czy Draymonda Greena.

 

 

Buddy Hield napewno pójdzie wyjżej. To senior  ale jednak z każdym sezonem sie rozwijał a w tym roku gra poprostu świetnie. Scorer z każdej pozycji, świetny altetyzm, bardzo dobry rzut. Nie oglądalem dużo meczów Sooners ale ten z kansas czy choćby z ostaniego tygodnia z LSU naprawde świetne.

 

Jeśli ktoś nie widział to polecam szczególnie z Kansas mecz, był jakiś czas temu ale naprawde jest co oglądać.

 

Hield w tym meczu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=8uK4EwZfZ1s

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January, oglądam dużo Ingrama i Simmonsa, różnica w percepcji jednego i drugiego nie bierze się z oceny ich potencjału, a z hype'u i efektu ''nie odpuścimy Simmonsa, bo koleś jest porównywany do LBJ". W rzeczywistości są jako prospekci equal.

Simmons daje niecodzienny skillset, ale na pewno będzie miało to taką wartość w NBA, zakładając, że będzie grał na ''4''? Czy będzie kimś więcej niż dobrym obrońcą i bardzo dobrym zbierającym? Co jak nie będzie robił za pierwszego playmakera? Co z rzutem, jak wyglądać przez to będzie jego scoring? Dobry obrońca, bardzo dobry playmaker, świetny finisher nad obręczą i gracz w transition + missmatch all day long jako PF - to wciąż potencjał na franchise playera i superstara, ale znowu tak dużo różniący się od tego co pokazuje Ingram?
 
Brandon słabo zaczął sezon, ale od kilkunastu spotkań robi >20ppg, >50%fg, >45%3pt (przy 5 próbach na mecz), >7rpg + ma atletyczny potencjał na poziomie Duranta. Czego chcieć więcej od gracza z rocznika 97, grającego w ograniczonym zespole? Ilu przyszło od czasów LeBrona na obwodzie nastolatków z potencjałem na poziomie gdzieś pomiędzy Melo, a Durantem?
 
Też nie sądzę, żeby ktoś na ten moment odpuścił Simmonsa, ale Ingram jest porównywalnie dobry. Różncia między jednym, a drugim jest taka, że wokół Simmonsa budujes cały zespół i modlisz się, żeby był dobry jak jego hype, Ingram pasuje Ci wszędzie, po prostu grasz nim na trójce. Umiejętności + upside > fit, ale obaj są dla mnie na podobnym poziomie - w przypadku Wolves, Lakers i Sixers, Ingram jest idealnym fitem, przy wyborze Simmonsa, Wolves muszą trade'ować Rubio i liczyć na poprawę rzutu Wigginsa, Lakers rezygnują z Randle'a, a Sixers w zasadzie nie wiem co robią.
 
ps
 
Zupełnie nie wiem dlaczego uważasz Simmonsa za taki świetny fit dla Wigginsa i Townsa. Wiadomo, że to trochę śmieszny dylemat i raczej nikt nie miałby rozterek, jak pasuje do siebie ta trójka, ale faktem jest, że Wiggins, który już przy Rubio i Townsie nie może grać tak, jak lubi. 

 

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat trochę się Ingrama naoglądałem w tym sezonie i odnoszę wrażenie, że nie tyle nie umie bronić, czy jest w tym słaby, tylko akurat w ostatnim okresie bardziej skupia się na wejściu w rytm i ustabilizowanie formy w ataku bo to jest rzecz która zwraca większą uwagę w pierwszej chwili i do obrony trochę mniej się przykłada. Co nie znaczy, że nie umie bronić, po prostu Mike Krzyzewski i spółka uznali moim zdaniem, że teraz ma się bardziej przykładać do ataku nawet kosztem obrony. Jak dobrze wiemy Defens to w dużym stopniu kwestia zaangażowania i doświadczenia, a on myślę, że z czasem jednego i drugiego nabierze i bronić będzie na poziomie średniaka w nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co rok jest ktoś hypowany, i wiele osób daje się nabrać zawsze np. taki Turner, tak jak sporo osób myślałem, że będzie conajmniej asg :nevreness::mushroom: zresztą w tym drafcie Johnson też mi się podobał :hopelessness: ale przy okazji hypu co do Simmonsa tak łatwo bym tego nie studził, chłopak ma tak niesamowicie rozbudowany repertuar umiejętności, dodatkowo ma też takie dobre warunki, że ciężko się nie emocjonować jego osobą przy okazji nadchodzącego draftu. Ogólnie Simmons i Ingram to trochę jak James i Anthony, nie wiem czy ktoś już o tym mówił, ale nasówa się takie podobieństwo odrobinę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie samo miało być z Wigginsem i Parkerem (full package w ataku), 

i teraz każdy widzi co bedzie z Wigginsem a Jabari przez kontuzję gdzieś się zagubił, gra słabo w tych Bucks i na scorerea to on nie wygląda

 

 

edit: Wiggins - LBK

Parekr - Melo

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.