Skocz do zawartości

NBA draft 2016


BigManFan

Rekomendowane odpowiedzi

Ingram to mocno intrygujący prospect, ale też spora loteria.

 

Sufitu Durexa nie ma i nie będzie raczej graczem tej klay - dla mnie choćby charakterologicznie skazany jest na 2-3 opcję poważnego zespołu. KD w jego wieku grał duuuzo lepiej. Ale... nie zmienia to faktu, że długie łapy, kosmiczny wingspan i niezły rzut dają mu naprawde niezłe papiery na granie. 

 

Trudno dzisiaj powiedzieć, czy pójdzie w kierunku rolesa, jak Tay Prince, czy będzie szedł w kierunku Alfabeta z lepszym rzutem. Początek sezonu miał bardzo kiepski, teraz zaczyna się odbijać.

 

Na pewno projekt, przez duze P, w top3 IMO potencjalny BUST, ale generalnie myślę tez, że poza Simmonsem z top3-5 ma największe szanse na bycie gwiazdą, jeśli będzie się rozwijac prawidłowo.

 

Wg mnie koleś powinien poczekac na draft 2017, pograć 2 sezonu, pracować nad ciałem, bo wchodząc do ligi będzie jak 1-st yr Otto Porter, który prawie nie wąchał parkietu, bo był totalnie niegotowy do gry na tym poziomie , choć Porter i tak bardziej wydawał się NBA ready - zagrał w koncu 2 sezony w akademiku.

 

Potencjał Ingrama wydaje się być większy, co nie zmienia faktu, że niezależnie od tego jaką zagra resztę sezonu i tak będzie sporą loterią. Nie ukrywam, że widziałbym go w Philly.

 

Mój mock Sixers na dziś

1. Simmons

2. Ingram

3. Dunn

4. Brown

5. Murray

 

Co nie zmienia faktu, że ze Dunna widzę u nas głownie z pickiem Lakers - gdyby nie udało się z Simmonsem i Ingramem, to brałbym dzisiaj chyba Browna, a z kolejnym numerem Dunna lub Murraya.

 

c***owa ta klasa i tyle. Dobrze, że chociaż Simmons wyrasta przed szereg. Źle, że pewnie dostaną go Lakersi, Celci, albo farcący (nie mylić z pierdzący) ostatnio Wolves.

Rozczarowuje dotychczas Skal Labissiere - tak jak mówiłem, bardziej dzisiaj wygląda na Frya niż na Aldridge'a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c***owa ta klasa i tyle. Dobrze, że chociaż Simmons wyrasta przed szereg. Źle, że pewnie dostaną go Lakersi, Celci, albo farcący (nie mylić z pierdzący) ostatnio Wolves.

Rozczarowuje dotychczas Skal Labissiere - tak jak mówiłem, bardziej dzisiaj wygląda na Frya niż na Aldridge'a 

Może Sixers w końcu przyfarcą i dostaną jedynkę. Celtics nie dostaną jedynki, bo Celtics z jedynką to zjawisko rzadsze niż Yeti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cóż Przemek Karnowski zakończył sezon. Kontuzja pleców i operacja. Czyli raczej nici z draftu. Czysto teoretycznie może zostać na uniwersytecie na kolejny sezon gdyż w tym nie zagrał 30% spotkań. Ja na jego miejscu zastanowiłbym się nad przeniesieniem się do Europy, jeżeli w miarę poważne kluby wyraziłyby zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons miał serię strat w drugiej połowie, ale rzucił też 12 ostatnich punktów drużyny.

 

Plus świetna skuteczność osobistych.

 

A masz tez wrazenie, ze ten brak nawet mid-range'a go strasznie zaboli w NBA, gdzie nie bedzie w stanie konczyc spod kosza na tak swietnym procencie? Bo te straty wczoraj wynikaly wlasnie z tego, ze gosc w ogole nie ma rzutu i nie jest w stanie nawet nim postraszyc w najmniejszym stopniu. Dlatego non stop sie musi pchac pod kosz, co skutkuje zarowno wieloma punktami, ale tez mnostwem strat, jak wczoraj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądałem ostatnio Dunna, zrobił bodajże rekord kariery - 14 asyst, trafił clutch 3, ale potem przekroczył limit fauli i się dla niego skończył mecz. Ogólnie muszę przyznać, że wygląda dość solidnie.

 

Jeden minus Dunna jest taki, że przykładowo Mudiay, którego Sixers mieli do wzięcia w 2015, jest o 2 lata młodszy.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio Dunna, zrobił bodajże rekord kariery - 14 asyst, trafił clutch 3, ale potem przekroczył limit fauli i się dla niego skończył mecz. Ogólnie muszę przyznać, że wygląda dość solidnie.

 

Jeden minus Dunna jest taki, że przykładowo Mudiay, którego Sixers mieli do wzięcia w 2015, jest o 2 lata młodszy.

 

Zgadza się, tylko czy wiek może być tu istotnym argumentem, jeżeli zawodnikowi w gruncie rzeczy niczego pod względem skillsetu nie brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tylko czy wiek może być tu istotnym argumentem, jeżeli zawodnikowi w gruncie rzeczy niczego pod względem skillsetu nie brakuje?

 

Może i nie, ale zawsze dochodzi pytanie: czy przypadkiem Mudiay nie będzie lepsze za 2 lata? Czy przypadkiem nie ma większego potencjału? Osobiście ciężko mi to ocenić w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.