Skocz do zawartości

NBA draft 2016


BigManFan

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie potrafię znaleźć informacji na ten temat, może ktoś coś. Przez jakiś czas w mockach draftu 2016 przewijał się Ivan Rabb i to dosyć wysoko. Wiadomo co było przyczyną nie przystąpienia do draftu? (kontuzja? sam się wycofał?). Zapowiadał się bardzo fajnie, wydawało mi się, że może pójść z wysokim numerem. Był też Grayson Allen i także nagle znikł a nie mam info co się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja wiem że to dopiero 25 meczów ale nie pamiętam czy kiedykolwiek do ligi weszła tak beznadziejna klasa

 

Nikt nie ma średniej zbiórek większej niż 4 niż nie ma średniej pkt większej niż 10.

 

Właściwie trudno kogoś wyróżniać - trochę Sabonis , trochę Brogdon i Murray . Ingram jak na razie mnie nie przekonuje. Reszta to w ogóle może za chwilę wypaść z ligi .. Hield i Dunn to w ogóle wyglądają tragicznie. Normalnie jakby wszystkie wybory w TOP 6 miało Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siakam ma minuty, bo Raptors mają najwęższą rotacje na PF w lidze. Kontuzja Sullingera dała mu szansę na co nie może liczyć żaden inny rookas.

i co w związku z tym? Brogdon, Murray i Siakam to najlepsi w tym sezonie gracze tego draftu jak na razie. bez Simmonsa to najgorsza klasa rookies ever. o nic więcej mi nie chodziło.

 

to, dlaczego minuty dostaje ten Siakam chyba też nie ma znaczenia biorąc pod uwagę, że Dunn, Ingram, Hield, Bender czy inny Chriss grają w drużynach z bottom8 ligi, i wyglądają jak na razie koszmarnie. chyba jedynie wobec Browna można byłoby to uznać za argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co w związku z tym? Brogdon, Murray i Siakam to najlepsi w tym sezonie gracze tego draftu jak na razie. bez Simmonsa to najgorsza klasa rookies ever. o nic więcej mi nie chodziło.

 

to, dlaczego minuty dostaje ten Siakam chyba też nie ma znaczenia biorąc pod uwagę, że Dunn, Ingram, Hield, Bender czy inny Chriss grają w drużynach z bottom8 ligi, i wyglądają jak na razie koszmarnie. chyba jedynie wobec Browna można byłoby to uznać za argument.

Sabonis jest dużo lepszy od Siakama już teraz i pokazuje "większy potencjał na przyszłość". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie jest.
 
potencjał ma owszem zdecydowanie większy.

w sumie raczej zastanawiałbym się czy klasa rookies z poprzedniego sezonu czasem mocno nie rozczarowuje w tym. to chyba jednak ciekawsze. IMHO, mocno rozczarowuje.

 

Nah

Porzi i Towns już mają dobry poziom, chwilami pukają do drzwi z napisem "bdb"

Turner "kosimazaki" jest pyszny, w sumie najfajnieszy w gronie Pacers

Oka ofensywnie jest fajny, Booker jest pyszny póki mu się chce, DAR ma zadatki + pokazuje klasę

reszta jest średnia bądź z zadatkami

dupa mnie boli o WCS, Mudiaya, Hezonję (on i Len to ten sam wietnamski syndrom) i Stanleya, który gdzieś zgubił jaja

nabytki Miami są solidne, z podstawami do oczekiwania na grę dobrą+

 

nie jest tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah

Porzi i Towns już mają dobry poziom, chwilami pukają do drzwi z napisem "bdb"

Turner "kosimazaki" jest pyszny, w sumie najfajnieszy w gronie Pacers

Oka ofensywnie jest fajny, Booker jest pyszny póki mu się chce, DAR ma zadatki + pokazuje klasę

reszta jest średnia bądź z zadatkami

dupa mnie boli o WCS, Mudiaya, Hezonję (on i Len to ten sam wietnamski syndrom) i Stanleya, który gdzieś zgubił jaja

nabytki Miami są solidne, z podstawami do oczekiwania na grę dobrą+

 

nie jest tak źle :smile:

Oj sporo przesadziłeś albo masz w sobie dużo optymizmu

 

Z całej klasy 2015 w tym sezonie rozwija się Porzingis i Turner - oni rzeczywiście dorzucili kilka fajnych elementów. DAR miał fajny początek pod Waltonem i też wierzę że do końca sezonu coś będzie ale reszta hmm

 

KAT w obronie jest beznadziejny a w ofensywie nie dołożył nic ponad to co miał

Okafor to samo a nawet rzekłbym , że rok temu miał więcej ikry

Z Bookerem to może podrzuć mi mecz w którym się on stara bo ja chyba mam pecha nadziewać sie na niego kiedy gra egoistycznie mając w pompie zespół, obronę zbiórki i asysty. Właściwie to nawet rzutu za 3 nie ma już fajnego . Booker to rozczarowanie jeśli porównasz go do zeszłego roku

Nawet Jokić wygląda jakoś tak bo ja wiem ....bez tego co miał rok temu

 

Klasa 2015 ma dużo talentu ale zgadzam się z BigMan Fanem - w tym sezonie rozczarowują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.