Skocz do zawartości

NBA draft 2016


BigManFan

Rekomendowane odpowiedzi

Dunn mnie rozczarował w wywiadzie.

 

Popłakał się i buty od Gucciego... cholera, myślałem, że ma lepiej poukładane w głowie. Rozgrywający powinien mieć...

 

Po imprezie pewnie od razu pójdzie do salonu Ferrari.... ehhh...  

 

weteran Garnett i młody poukładany KAT go wspólnie ogarną.... mam nadzieje

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że Buddy w NOLA to akurat fajna sprawa. Ze zdrowym Jrue mogą zrobić fajny backcourt - ze świetnym 3pt shootingiem.

Lubię gościa, jeden z moich tego draftu. 

 

Dunn w Wolves -> albo pod deal , albo chcą zamianić na niego wiecznie połamanego RR

Hield to bardzo dobry fit dla Pelicans, świetnie bilansuje to co mają na froncie i na obwodzie. 

 

Za to Dunn - Wolves potrzebują dorzucić kogoś z regularną trójką na obwodzie, bardzo ciekawe jak poukładają skład przed przyszłym sezonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggs z Murrayem i Mudiayem robią się tez teamem pod trade dla Philly w trakcie sezonu. Obaj raczej PG 

Kings powinni zrobić ta uprzejmosc i nie marnowac nikomu przyszłosci - oddac Pick do Sixers za Stauskasa :smile:

Obrona Murraya przy Mudiayu nie powinna być takim problemem. 

Bender, Len i Chriss?

Chriss byłby stealem, gdyby nie jego IQ boiskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



ESPN sources say Minnesota continues to try to engage Chicago on talks built around Kris Dunn to try to import Jimmy Butler to the Wolves


 


Na ten moment jestem przekonany, że Wolves będą trade'ować Dunna i/lub Rubio.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix will send 13, 28, the draft rights to Bogdan Bogdanovic and 2020 second round pick to Sacramento for the #8 pick (Marquiss Chriss).

— David Aldridge (@daldridgetnt) June 24, 2016

Całkiem tanio- jak to w Sacto :)


Ja jestem przerażony Brownem w C's - mam nadzieję, ze Angie nie dogadał czegos z Colangelo... Cicho się o SIxers zrobiło. albo zaraz spadnie jakis shieet bomb, albo Bryan nie jest takim dickiem jak mówiły rumorsy


Bux ida w all-time-wingspanest najwyrazniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.