Skocz do zawartości

NBA draft 2016


BigManFan

Rekomendowane odpowiedzi

obyś miał racje, choć zamieszanie na obwodzie będzie kosmiczne

Moim zdaniem bardzo fajny wybór z Murrayem, spokojnie może grać na SG a i może być bardzo przydatny na jedynce na minuty bez Mudiaya

Jokić Gallo i Barton nie łamać się (śmiesznie to brzmi w sumie jesli chodzi o tego drugiego) i będą playoffy wierze!!!

 

Jak Bulls klepną Zacka i coś za Butlera + postawią na Zacka to chyba będą największymi tępakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa Mitch mogłeś chyba ten 22 pick wyciągnąć...

całe szczęście że Ciebie nie słucha,  pewnie by Lakers skończyli na tankowaniu przez następne 5 lat

Pelicans chyba największymi wygranymi, że im Hield został do ich wyboru.

Edytowane przez jadowitazmija4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix will send 13, 28, the draft rights to Bogdan Bogdanovic and 2020 second round pick to Sacramento for the #8 pick (Marquiss Chriss).

— David Aldridge (@daldridgetnt) June 24, 2016

Całkiem tanio- jak to w Sacto :)

 

Ja jestem przerażony Brownem w C's - mam nadzieję, ze Angie nie dogadał czegos z Colangelo... Cicho się o SIxers zrobiło. albo zaraz spadnie jakis shieet bomb, albo Bryan nie jest takim dickiem jak mówiły rumorsy

 

Bux ida w all-time-wingspanest najwyrazniej

Przed pickami bym rzekł, że sami się okradliśmy. Po wyborze Papizdoklu śmiem twierdzić, że Sacto to stan umysłu. Bogdanovic i grę za Chrissa. .

Cieszę się z Baldwina. Śmieję za Poeltla i Makera. Prince to steal. Czekam Brice'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge podobno upodobał sobie Browna i stąd ten pick, o dalszych 2 już nie wiem i chyba nie chcę nawet wiedzieć...

 

W każdym razie, Celtics znowu nie zrobili żadnej wymiany czego się spodziewałem, dużo szumu i gówno z tego wychodzi. Trzeba liczyć, że ktoś z naszych w końcu odpali i tyle. Nie wiem czy to będzie Brown skoro Ainge znowu wybrał gościa bez rzutu, jedyny pozytyw jest taki, że Brown podobno jest pracowity, ale Smart niby też jest pracowity a rzut nadal ma słaby. :/

 

Nie jestem zadowolony, ale oby Ainge miał rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston robi sporo szumu, napalam sie, ze zobacze zajebisty deal, mega pake a tuvtaki chooj...ten Brown to chyba najwiekszy material na wtope w top 5-10, kolejny pick to nawet nie wiem kto, a spokojnie mogl tu byc Tadek Young...ktos nie ogarnia, tylko nie wiem kto - ja bo Boston robi dobra robote a tego nie doceniam czy Danny ktory nie robi kroku do przodu i nie wiem na co liczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to prwada, ze Thibs odmowil Butlera za DUnna i Lavine to jest jakis dramat i oddaje glos w sondzie, ze trenerzy nba to idioci.

Hahaha jak na prawdę 76 oddadzą Noela, dwa picki + Covingtona za 3 pick[...]

Oby Ainge zrobił coś głupiego i tego nie wziął.

Poniewaz nie chce mi sie wierzyc w prawdziwosc tych plotek to szukam alternatywnych teorii co tu sie stalo...

 

Thibs oddalby 2 mlodziakow za ulubiongo Butlera bez mrugniecia okiem w srodku nocy, wiec jaki moze byc powod, ze podobno odrzucil taka wymiane?? Czy to mozliwe, ze chcial zrobic "na zlosc" Bulls przez ich rozstanie? Czy moze jako nowy GM bal sie, ze jest dymany? A moze w druga strone i taka plotke wypuscili Bulls zeby jeszcze troche porzucac blotem w Thibsa??? Czy bedzie po prostu ciag dalszy negocjacji? To mi w sumie najbardziej pasuje... a Wy macie jakies inne wyjasnienia?

 

Z kolei dla Ainge'a draft to chyba jakas pieta achillesowa. Ze Celtics NIE sprzedali zadnego picku z 1 rundy uznaje za najwiekszy upset tego draftu. Zas jesli Sixers ich blagali o ten wysoki pick jak sugeruja tzw zrodla to nie mam nawet wydumanej teorii o co chodzi... Co to kurde bylo??

 

Zas sam draft jak zwykle byl prezentacja jak duza jest przepasc miedzy zaawansowaniem NBA wg zalozen/oczekiwan kibicow i zamieszanych ogromnych finansow, a rozczarowujaca rzeczywistoscia, ze to jedno wielkie rzucanie grochem o sciane patrzac co sie przyczepi.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.