Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

O w mordę, serio nalezy planować korzystanie z ninjy? Miałem założenie, że to dość intuicyjny pakiet narzędzi i nie trzeba wiele wysiłku, by sie połapać w koncepcji, szczególnie w przypadku roto, ale może się mylę?

Może i proste, ale .... po prostu nie się nie chciało tam nawet zajrzeć ;) i w tym upatruję zaplanowania ^^

 

Ogólnie ten rok z fantasy basketem mam bardzo olewczy. Wystawiam kogo mam, czasem podealuję, ale chyba ni razu sam rozmowy nie zacząłem. Minimalistycznie jak się da. I żeby nie było, że dlatego że mam słabe teamy - to nic do rzeczy nie ma. Po prostu weny w tym roku brak. Weny i chęci by coś więcej skroić. Ale w przyszłym roku postaram się nie spać z II więc może się kiedyś odbiję jeszcze ^^ choć akurat dla mnie znaczenia zbytnio nie ma,w której lidze jestem - byle byli inni ludzie w niej aktywni i nie było olewaczy all sezonowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac [simply] z walki o utrzymanie wmieszal sie do walki o podium pokazujac, ze nawet na tym etapie sezonu mozna drastycznie odmienic los swojej druzyny, jak to zrobil to mam nadzieje, ze sam rozwinie ;-)

cóż, cała moja ekipa wzięła się porządnie za przechwyty nie knocąc pozostałych kategorii i taki efekt :smile:

 

Kluczowy okazali się myślę, Aron Gordon, Matt Barnes i w miarę zdrowy Anthony Davis. Kyle Korver też zaliczył dobry okres i mam nadzieję, że go utrzyma.

 

Ogólnie końcówka sezonu pozytywna :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac +6 punktów w dwa dni, nieźle. Za moment jeszcze mnie połknie w punktach, szykuje się skok na podium :smile:

Wczoraj na srednich juz tam byl... takze szaleje. A jeszcze pod koniec lutego byl blisko strefy spadkowej!

 

Ogólnie końcówka sezonu pozytywna :smile:

To nie byla jeszcze koncowka sezonu, wiec co najwyzej zjinxowales paru zawodnikow ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zostało już tylko 100 spotkań z haczykiem.

 

Z ciekawością obserwowałem, jak rozwijała się ta sytuacja po wypadnięciu Marca u mnie. Bo stałe wspinanie się z dolnej części do podium to zawsze coś ciekawego. I tutaj mocno kibicowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego optymistycznego punktu widzenia wygląda to następująco (wg.średnich):

FG: od 15 stycznia skoczyłem z 44,6 do 46% i coś od paru dni stoję w miejscu (7pkt.), ale Pumeks (46,1% i już tylko 1 mecz na PF), Fluber i WiLQ (obaj po 46,2%) są do przeskoczenia. Tuż za mną Zodd, który myśli o takim samym podskoku w tej kategorii, ale rozegrał już wszystkich na C.

FT: 79,9% to mój najlepszy wynik w sezonie (11pkt.) z niedużymi szansami na dogonienie Berdjuszy (80,2%). Z tyłu Benon w dosyć bezpiecznej odległości.

3PM: 1,09. Oddanie Hooda lekko osłabiło mnie tutaj. Do Benona (9pkt.-1,10) i Berdjuszy (1,11) rzut beretem, a z tyłu Bartek w pewnej odległości.

PTS: 11pkt.-14,59. Ciągle wzrasta ale tracę rozpęd. Powoli gonię MKA, ale raczej już nie zdążę. Z tyłu Marcos w bezpiecznej odległości.

REB:Tu jest ciekawie. Peak miałem z końcem lutego (5,91), ale nie straciłem mocno - teraz 5,85 i 10pkt. Za to pół metra przede mną WiLQ (5,86) i Sławek (5,90) oraz mac (5,93) więc można walczyć. Za plecami MKA (5,70).

AST: Ależ mi się podoba mój podskok w tej kategorii od końca stycznia. Aktualnie podjechałem do 3,05 (7pkt.) i wyhamowałem w ostatnim tygodniu, ale Benon (3,08), Sławek (3,09) i Chicken(3,10) mogą czuć się zagrożeni. Groźny z tyłu może być WiLQ (3,02).

STL: Tu się obsunąłem z deczka ale nadal się trzymam (1,06-13pkt.) - z takim wynikiem, z tego co zaobserwowałem, byłbym o wiele niżej w niższych ligach:). Szans na podskok nie mam a Matek (1,03) i Benon (1,02) czyhają.

BLK: W tej kategorii od początku sezonu mam największą lipe, ale postanowiłem nie tankować. Dzięki Lopezowi właśnie osiągnąłem peak (0,61-3pkt.), a że aż czterech jest jeszcze do dogonienia: Pumeks (0,61), Chicken (0,62), Benon (0,62) i Sławek (0,62) to nie ma co rezygnować. Z tyłu nikogo nie widać.

TO: 1,86-6pkt. Ciasno jak cholera, można zyskać ale i wiele stracić. Marcos (1,86), Chicken (1,85) i Bartek (1,85) do minięcia, ale Zodd i Benon (po 1,89) też chętnie mnie wyprzedzą.

 

Słowem, jak zdrowie dopisze, to jest spora szansa na podium. Zobaczymy jak zachowają się Benon, Mac i Matek a raczej ich ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3PM: 1,09. Oddanie Hooda lekko osłabiło mnie tutaj. Do Benona (9pkt.-1,10) i Berdjuszy (1,11) rzut beretem, a z tyłu Bartek w pewnej odległości.

Owszem masz blisko, ale okolice tej sredniej nie stanowia Twojego maxa? Zwlaszcza jak Lowry bedzie czesciej odpoczywal?

 

REB:Tu jest ciekawie. Peak miałem z końcem lutego (5,91), ale nie straciłem mocno - teraz 5,85 i 10pkt. Za to pół metra przede mną WiLQ (5,86) i Sławek (5,90) oraz mac (5,93) więc można walczyć. Za plecami MKA (5,70).

Sam fakt, ze jest blisko niewiele daje jak masz gorzej zbierajaca druzyne bo na te punkty roto nie mozna liczyc. Zwlaszcza gdy probujesz walczyc w niekompatybilnych kategoriach.

 

AST: Ależ mi się podoba mój podskok w tej kategorii od końca stycznia. Aktualnie podjechałem do 3,05 (7pkt.) i wyhamowałem w ostatnim tygodniu, ale Benon (3,08), Sławek (3,09) i Chicken(3,10) mogą czuć się zagrożeni. Groźny z tyłu może być WiLQ (3,02).

IMO tu duzo zalezy od tego kim bedziesz gral na Utilu bo jak przycisniesz ta kategorie to raczej ze mna wygrasz. Chyba, ze Mack bedzie jakos szalal to moze Cie wyprzedze ;-)

 

BLK: W tej kategorii od początku sezonu mam największą lipe, ale postanowiłem nie tankować. Dzięki Lopezowi właśnie osiągnąłem peak (0,61-3pkt.), a że aż czterech jest jeszcze do dogonienia: Pumeks (0,61), Chicken (0,62), Benon (0,62) i Sławek (0,62) to nie ma co rezygnować. Z tyłu nikogo nie widać.

TO: 1,86-6pkt. Ciasno jak cholera, można zyskać ale i wiele stracić. Marcos (1,86), Chicken (1,85) i Bartek (1,85) do minięcia, ale Zodd i Benon (po 1,89) też chętnie mnie wyprzedzą.

Wg mnie z tego opisu widac, ze masz decyzje do podjecia co atakowac - asysty i trojki czy bloki, zbiorki i straty?

 

Słowem, jak zdrowie dopisze, to jest spora szansa na podium. Zobaczymy jak zachowają się Benon, Mac

Niech zrobia rownie fajna analize to sie dowiemy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś coś wie o jakichś restrykcjach odnośnie INJ slot pod koniec sezonu...?

 

Bo jakby na to nie spojrzeć, to mnie Jahój wych**ało...

 

Wczoraj zamiast Bosha na INJ wrzuciłem Taja i ustawiłem waivera (full $23) na Fraziera kosztem Chrisa, a dziś widzę, że Fraziera dostał mój najbliższy w tabeli rywal za $0, a ja otrzymałem maila następującej treści:

 

Hello,

Sorry, but the waiver request you made in E-NBA Roto 15/16 Liga I has been denied.

Player Dropped: Chris Bosh
Player Added : Tim Frazier

This happened for the following reason:

This move will put you over the maximum roster size of 13 players.

 

Wyjaśniamy to tutaj, czy mam pisać do Jahója?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamiast Bosha na INJ wrzuciłem Taja i ustawiłem waivera (full $23) na Fraziera kosztem Chrisa, a dziś widzę, że Fraziera dostał mój najbliższy w tabeli rywal za $0, a ja otrzymałem maila następującej treści:[...] 

Wyjaśniamy to tutaj, czy mam pisać do Jahója?

Moge sie mylic, ale wydaje mi sie, ze tu Cie ugryzlo w tylek Daily-Tomorrow bo wg tego ustawienia dla Yahoo Bosh wciaz byl na ILu i dlatego zaprotestowal jak probowales za niego pobrac Fraziera. Zeby przeszlo to co chciales zrobic musialbys dokonac tej podmianki na ILu dzien wczesniej. Inna sprawa, ze Bosh jest polamany od dosyc dawna... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznik BN obok Chrisa Bosha seems legit...

 

 

IMO problemem jest nie to jaki skład miałeś ustawiony na 04.04 tylko na 05.04, bo waiver decyduje się po zmianie daty czyli po godzinie 9, a zawodnik w opcji Daily-tomorrow dodawany jest do składu kolejnego dnia.

A Ty w składzie na 05.04 masz Bosha na ILu a nie Taja...

 

I żeby nie było od razu jakie to złe jest to Daily-Tomorrow, problemem jest tutaj IL spot, którego posiadanie w ligach jednorocznych jest jak dla mnie bez sensu. Oczywiście ze fajnie mieć jednego grajka więcej w razie czego ale to nie chodzi o to żeby chomikować tylko premiować szerokie składy..

Przy opcji Daily-Today też zdarzały by się takie przypadki że komuś nie wszedł waiver bo koleś tego dnia był na ILu. Może by niektórym łatwiej to było ogarnąć, nie przeczę, ale to nie znaczy, że Tomorrow jest jedynym winnym.

Jakby nie było ILa waiver przy tej opcji wchodziłby normalnie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się w sumie zdziwiłem, że to ja dostałem tego Fraziera.

 

Też miałem raz taka sytuację w tym sezonie jak trzymałem na ILu Favorsa. Ostatecznie musiałem wywalić jednego grajka na FA, przestawić Favorsa z IL na BN, a następnie pobrać upatrzonego FAsa za następnego niepotrzebnego grajka.

 

Ale Sławek zbiera ekipkę na koniec sezonu! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.