Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Też się w sumie zdziwiłem, że to ja dostałem tego Fraziera.

 

Też miałem raz taka sytuację w tym sezonie jak trzymałem na ILu Favorsa. Ostatecznie musiałem wywalić jednego grajka na FA, przestawić Favorsa z IL na BN, a następnie pobrać upatrzonego FAsa za następnego niepotrzebnego grajka.

 

Ale Sławek zbiera ekipkę na koniec sezonu! ;]

 

Twój przypadek jest trochę inny - pewnie chodzi Ci o sytuację, gdy miałeś Favorsa na ILu ale już mu cofnęli INJ i wtedy nie możesz zrobić żadnego ruchu z FA. To ma przymuszać do zrzucania 14 grajka. 

Bosh na ILu jest z soboty, jak widać na obrazku. W niedzielę już mam tam Taja, więc nadal nie kumam...

Z tego co wiem dziś jest poniedziałek i dziś o 0900 było rozdanie waiverów...

 

Pozdrawiam

 

Waiver był rozdany 04.04 po godzinie 9, (w USA po północy) ale przy opcji Daily-tomorrow ten zawodnik nie został by Ci dodany do składu 04.04 tylko dopiero 05.04. (zobacz sobie na skład Masuda gdzie ma Fraziera) a Ty w składzie na 05.04 masz Bosha na ILu, a nie Taja i tu był problem. Widać zmieniałeś coś w składach kilka dni do przodu dlatego ustawienie na 05.04 było zapisane i pomimo zmian w składzie na dzień 04.04 nie zmieniało się równocześnie w kolejnych dniach.

 

Jeżeli byś nic nie zmieniał do przodu wcześniej to by Ci się zmieniało.

 

Trochę zawile to brzmi ale każdy to już chyba wie i ogarnął ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO problemem jest nie to jaki skład miałeś ustawiony na 04.04 tylko na 05.04, bo waiver decyduje się po zmianie daty czyli po godzinie 9, a zawodnik w opcji Daily-tomorrow dodawany jest do składu kolejnego dnia.

A Ty w składzie na 05.04 masz Bosha na ILu a nie Taja...

Ale dlaczego tak jest skoro zmiany dokonal 04.04?

 

Jeżeli byś nic nie zmieniał do przodu wcześniej to by Ci się zmieniało.

Trochę zawile to brzmi ale każdy to już chyba wie i ogarnął ;)

To ciekawa teoria, Benon czy zmieniales wczoraj sklad na dzisiaj?

 

I żeby nie było od razu jakie to złe jest to Daily-Tomorrow, problemem jest tutaj IL spot, którego posiadanie w ligach jednorocznych jest jak dla mnie bez sensu. Oczywiście ze fajnie mieć jednego grajka więcej w razie czego ale to nie chodzi o to żeby chomikować tylko premiować szerokie składy..

Hmmmmm, dlaczego szerokie sklady mialyby byc traktowane jako lepsza strategia?

 

Ale Sławek zbiera ekipkę na koniec sezonu! ;]

Zapelnil niektore sloty to teraz blyszczy nazwiskami ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Bosh nie miał INJ, to śmiało mogłem go wystawić na grający slot i wszystko by sie liczyło, więc nie ogarniam dlaczego nie mogłem go zdropować za waivera...

Sorry, że tak drążę temat, ale Frazier ma w samym zalożeniu dawać asysty, a sytuacja wygląda na tą chwilę tak:

 

2r2yg3p.png

Dla przypomnienia, to dostał go Zdunia Squad, a ja to ten co go BasketBoli...

Trochę to może namieszać w końcowych wynikach na pudle, lub tuż za nim...

 

Pozdrawiam


Dobra, teraz kumam...

 

Miałem pewność, że jak wrzucę na ILa zawodnika wczoraj, to on na tym ILu pozostanie...

Po tym jak wrzuciłem tam Taja na pewno nie modyfikowałem składów na dni kolejne... Przed owszem, później na pewno nie...

 

W skrócie: straszne gówno

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Bosh nie miał INJ, to śmiało mogłem go wystawić na grający slot i wszystko by sie liczyło, więc nie ogarniam dlaczego nie mogłem go zdropować za waivera...

 

4.04 zamieniłeś Bosha na Taja i to Gibson był na IL spocie. Wszystko ekstra, gdyby Bosh grał, to mógłby zagrać tego 4.04

5.04 natomiast miałeś ustawionego Bosha na IL spocie (ustawiłeś to wcześniej, nie z automatu), przez co nie mogłeś zamiast niego dodać do składu Fraziera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego tak jest skoro zmiany dokonal 04.04?

 

Bo każda zmiana, którą dokonało się w składzie ręcznie jest rejestrowana i zapisywana. Zmiany we wcześniejszych dniach tego nie resetują - zdaje się, że jedynie pobranie FA/W lub trade resetuje ustawiony skład i trzeba to robić ponownie.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego tak jest skoro zmiany dokonal 04.04?

 

To ciekawa teoria, Benon czy zmieniales wczoraj sklad na dzisiaj?

Musiał coś przestawiać bo inaczej zmiany dokonują się "lustrzanie" w kolejnych dniach.

Jak zrobisz jakieś zmiany w kolejnych dniach to się zapisują i już nie przestawiają się automatycznie.

No chyba że się sie pobierze jakiegoś FAsa to wtedy sie kasują te kolejne dni.

 

BTW to powiem wam że miałem taki moment że chyba Beal i Hassan mieli INJ ale obaj zagrali w nocy, więc w kolejnych dniach ich tak przestawiałem że raz jeden a raz drugi był na IL spocie gdy nie grał i w zasadzie grałem w 14. 

Takie możliwości daje IL ;)

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajo jest takie, że jak walnąłem Bosha na IL raz, to tam tkwił, bez żadnej mojej ingerencji, a jak zamieniłem go na Taja, to wygląda na to, że musiałbym zmieniać skład na każdy kolejny dzień - gdzie tu sens, gdzie logika, że sobie pozwolę przypomnieć kawał sprzed wieków...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajo jest takie, że jak walnąłem Bosha na IL raz, to tam tkwił, bez żadnej mojej ingerencji, a jak zamieniłem go na Taja, to wygląda na to, że musiałbym zmieniać skład na każdy kolejny dzień - gdzie tu sens, gdzie logika, że sobie pozwolę przypomnieć kawał sprzed wieków...

 

Pozdrawiam

 

Benon, chodzi o to że musiałeś tego samego dnia, albo dzień wcześniej albo jeszcze wcześniej oglądać sobie skład na dzień 05.04 i dokonać jakiejś jakiejkolwiek najmniejszej zmiany typu że z BN dajesz kogoś na PG. To spowodowało że skład na ten dzień został zapisany. Z Boshem na ILu.

I wtedy zmiany dokonywane w składzie na dzień 03.04 czy 04.04. (czyli przestawienie Taja na ILa) nie wpływały na zmianę składu w dniu 05.04.

Gdybyś niczego nie ruszał nigdy na dzień 05.04 to ten Taj po wstawieniu na IL 04.04 w dniu 05.04 też by się znalazł na ILu.

 

Popróbuj sobie na sucho z kolejnymi dniami a obczaisz o co chodzi.

Ale trzeba pamiętać że pobranie kogokolwiek z FA kasuje zapisane składy na kolejne dni - tak jak pisał też Barcalover.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajo jest takie, że jak walnąłem Bosha na IL raz, to tam tkwił, bez żadnej mojej ingerencji, a jak zamieniłem go na Taja, to wygląda na to, że musiałbym zmieniać skład na każdy kolejny dzień - gdzie tu sens, gdzie logika, że sobie pozwolę przypomnieć kawał sprzed wieków...

 

Pozdrawiam

 

Po prostu musiałeś wcześniej zrobić jakąś zmianę na 5.04 - jakąkolwiek drobną zmianę w składzie. Przez to yahoo zanotowało Twoją ingerencję i nie resetowało ustawienia, mimo zmian w dniach 3.04 i 4.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że mogę być w dupie z czasem i wystawiłem na dwa, czy trzy dni.

Taki sprytny chciałem być i coś zmieniać tylko, jeśli wejdzie waiver...  :onthego:

 

Waiver nie wszedł - powód mi się nie podobał, więc gównoburzę zrobiłem i przez to będę w dupie z czasem dziś i jutro...

Mimo tego składów na kolejne dni nie ruszałem, bo a nuż coś spierdolę...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się utrzymać na topie, jak widzę. Aż 4 z 6 beniaminków podziela mój zeszłoroczny los i spada po roku do drugiej ligi.

Co ciekawe to ta dwojka, ktora [na dzisiaj] sie utrzyma zajela w zeszlym sezonie 4 miejsca [czyli gdyby nie sprzyjajace okolicznosci to ich by w ogole tu nie bylo] zas GMowie, ktorzy zdominowali te drugie ligi [na dzisiaj] wracaja do nich.

Nie wiem czy mozna z tego wyciagnac jakies wnioski, ale kusi ;-)

 

Niestety nie wrócę w przyszłym roku, ale czekajcie na mnie cierpliwie! ;)

6 miejsc czeka co roku, nawet jesli nie okazuja sie zbyt goscinne ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.