Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ale emocje mną targają.

85 pkt. roto to najwięcej dla mnie w tym sezonie. Walka z Benonem o trzecie miejsce wydaje się być rozstrzygnięta. 6 punktów przewagi stopnieje jednak szybko, jeśli moi wysocy przestaną trafiać, zbierać i blokować. Benon postawił wszystko na jedną kartę pobierając Mozgova, Mejri i Nance'a, czyli C/wysokich których ponoć brakuje na FA;] Uważaj na asysty chłopie :playful: 

 

Harden, Durant, Love i Aldridge Sławka będą bronić 2 miejsca, mimo że sytuacja u niego jak w M.A.S.H - leżą Bledsoe, Davis i M.Gasol, a może jeszcze jakiś kuracjusz się pojawi; ]

 

Nie mniejsze emocje za pewne towarzyszą walce o utrzymanie. Podoba mi się wygrzebanie się Holy Grail z dna tabeli-58 pkt. w styczniu i postawienie na trójki, asysty i FT. U Marcosa stabilnie, u Berdzia wiele też się nie zmieni. MKA pewnie żałuje że się overkilla w asystach nie udało na nic zamienić. Z dwójki Six Sigma i Sama sama, to Bartek ma jeszcze jakieś szansę powalczyć.

 

A jak to wygląda według Was, że zacytuję komisza :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq Ty już lepiej nic nie mów bo będzie mi trudno zadać kłam Twoim proroctwom; )

To nie bylo zadne proroctwo tylko stwierdzenie faktow ;-P

 

Harden, Durant, Love i Aldridge Sławka będą bronić 2 miejsca, mimo że sytuacja u niego jak w M.A.S.H - leżą Bledsoe, Davis i M.Gasol, a może jeszcze jakiś kuracjusz się pojawi; ]

Ale to na wlasne zyczenie ich pobral by miec ladne nazwiska ;-)

 

U Marcosa stabilnie, u Berdzia wiele też się nie zmieni. MKA pewnie żałuje że się overkilla w asystach nie udało na nic zamienić. Z dwójki Six Sigma i Sama sama, to Bartek ma jeszcze jakieś szansę powalczyć.

A jak to wygląda według Was, że zacytuję komisza :playful:

Skoro na podium juz raczej wszystko jasne to wg mnie najciekawsza jest walka o utrzymanie, na srednich jest az 6 druzyn w przedziale 68-71 pkt roto i 2 z nich spadna, a sa kategorie gdzie maja bardzo blisko do siebie. Ba! Patrzac na rozklad w kategoriach moga sie jeszcze wmieszac ci z okolic 64-65 pkt roto, wiec juz w ogole bedzie ostra rzeznia ;-)

 

U mnie wygląda tak że w każdej z 3 lig mam niedograne mecze i pewnie nie uda mi się ich dograć :(

Niby dlaczego? Nie bedziesz probowal czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benon postawił wszystko na jedną kartę pobierając Mozgova, Mejri i Nance'a, czyli C/wysokich których ponoć brakuje na FA;] Uważaj na asysty chłopie :playful:

Powinieneś powiedzieć: uważaj na wszystko, chłopie.

 

Wartość tych kolesi to przede wszystkim mała ilość strat - prawie jak pusty slot ;)

Za ostatnie 4 mecze:

Mozgow: 12 pkt, 11 reb, 2 ast, 0 stl, 4 blk, 2 tov.

Mejri: 19 pkt, 20 reb, 2 ast, 1 stl, 8 blk, 3 tov.

Nance (on jest tylko PF): 19 pkt, 22 reb, 4 ast, 5 stl, 4 blk, 2 tov.

 

Wygląda to jak kiedyś linijka C po dobrym jednym meczu ;)

 

Wysoka cena za bloki którą można ponieść jedynie w końcówce sezonu, mając bezpieczne inne kategorie.

Sezonu takimi nie zagrasz, ale przecież backupowi C mają się dobrze. Bo są ;)

 

Walka o utrzymanie wchodzi w ciekawą fazę - walka o dogranie slotów do końca i pojedyncze statsy.

Nawet Matek i mac pozazdrościli nam emocji i też się chcą bawić w "Kto pod kreską" ;)

W zeszłym roku 70pkt nie dało utrzymania, w tym wydaje się że to marzenie wielu. 69 wygląda w tym roku na liczbę sezonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rywalizację w tym sezonie, gratki dla wiLQa za draft... Bo taki draft w zupełności wystarcza... Obyś w kiperze nie zaczał wybierać choć w części tak celnie :D

Ja już skończyłem ustawianie składu, może jeszcze jakiegoś połamańca przygarnę, co by nie leżał tak porzucony na bruku... i tyle... Nikomu już nie zaszkodzę decyzjami rotacyjnymi, nikomu nie pomogę... wakacje... choć na pewno nie dla ninjy...

Do zobaczyska jesienią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj najbardziej mnie interesuje :

-czy siedmiu graczy Matka zdobędzie razem 4 przechwyty

-czy pięciu graczy WiLQa zdobędzie razem 85 pkt. i będą mieli więcej niż 10 strat, a poza tym jak będą trafiać.

-czy sześciu graczy Chickena zdobędą choć 1 blok i czy będzie ich więcej niż 9.

-czy ośmiu graczy Bartka trafią więcej niż 12 trójek

-ile zbiórek zrobi dwóch graczy Maca

O moich trzech ostatnich zawodnikach nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-ile zbiórek zrobi dwóch graczy Maca

Mocno sie wachalem na Timem <-> RCovem, z uwagi ze 3 mam bezpieczne, ale pomyslalem ze stle warto tez zabezpieczyc. Sadzilem, ze Barnes przeciwko LAC bedzie chcial cos udowodnic i zrobi jakies 10-10-1-1-1..

 

Zapomnialem, ze jak Barnes ma cos do udowodnienia, to wychodzi kupa :grin: (aka jego wystepy PO czy tez spotkano z NYK - Fisherem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki dla wiLQa za draft... Bo taki draft w zupełności wystarcza... Obyś w kiperze nie zaczał wybierać choć w części tak celnie :grin:

I nawzajem w obu punktach ;-)

 

-czy pięciu graczy WiLQa zdobędzie razem 85 pkt. i będą mieli więcej niż 10 strat, a poza tym jak będą trafiać.

Sporo tych "ale" i wszystko mozliwe ;-)

BTW, Ty celowo nikogo nie wystawiasz bym sie przejechal na stratach? Sprytnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za grę w tym sezonie dla wszystkich pierwszoligowców.

 

Gratulacje dla WiLQa za pewne, kontrolowane od samego początku zwycięstwo oraz dla Sławka za taktykę i wykalkulowaną końcówkę sezonu.

 

Po dwóch sezonach z rzędu zakończonych na 4 miejscu, w końcu wdrapałem się na podium:]]] Huraaa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wilqa. Okazało się że draftem ustawiłeś wszystko, a potem były tylko korekty dziur.

W tym sezonie byłeś poza zasięgiem.

 

Po tym sezonie widać jak prediction Yahoo bywają mylne: Chicken miał być liderem, Wilq w środku stawki, a Masud szorować po dnie.

 

Ale najbardziej zastanawia mnie zjazd w dół MKA który przez 3/4 sezonu był w czubie a potem taki spadek.

Nie analizowałem Twojego składu, i nie kojarzę co się stało że tak poleciałeś w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale najbardziej zastanawia mnie zjazd w dół MKA który przez 3/4 sezonu był w czubie a potem taki spadek.

Nie analizowałem Twojego składu, i nie kojarzę co się stało że tak poleciałeś w dół.

Kontuzje panie, brakło Griffina i kategorie które miałem wygrywać poleciały, dodając do tego 3 kategorie zupełnie odpuszczone, zabrakło punktów i nie było gdzie ich urwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec sezonu chciałem podziękować za grę (znaczy sezon, nigdzie się nie wybieram i nie odpuszczam jakby ktoś tako myślał) i do zobaczenia z niektórymi na drugoligowym polu ;)

 

Był to u mnie pierwszy raz, aż tak olany sezon. Olany w znaczeniu coś tam próbowałem, niezbyt poszło i tylko dogrywałem sloty. Od ze 3 miechów nawet nie chciało mi się nic pokombinować (na forum zaglądałem zresztą góra raz na tydzień/dwa), ale że gram for fun to spadek nie jest żadnym problemem - liczy się w sumie coroczna zabawa i już tylko czekać do draftu mi pozostaje w roto ;)

Swoją drogą jak słaby w roto jestem widzę doskonale po roto dynasty i tu tylko zaczynam spadać na swoje miejsce. Może kiedyś do elity zawitam, a tymczasem bywajta i do jesieni.

 

ps. gratki wiLQ, wymiotłeś ligę jeszcze bardziej niż w zeszłym sezonie, ale w sumie Curry w tym sezonie ostro zaszalał i to co robi, to co robi GSW to po prostu magia. Swoją drogą fajnie jest żyć w czasach gdzie wpierw Bullsi ustanowili 72-10, a 20 lat później GSW ich poprawili o 1 wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za fajny sezon!

 

Moja drużyna osiągnęła cel minimum, czyli utrzymanie. Choć łatwo nie było...

Liczyłem trójki punkty do ostatniej kolejki ;)

 

W dość wczesnym momencie sezonu postanowiłem odpuścić zupełnie dwie kategorie,a oprócz tego kolejne dwie odpuścić prawie zupełnie. Sam się dziwię ze ten nietypowy pomysł przyniósł skutek...

 

Miałem też sporo szczęścia. Oddałem np. Marca Gasola , w kiepskiej dla mnie wymianie, zdążyłem nazwać się idiotą, po czym Marc wypadł do końca sezonu.

 

Generalnie trudny sezon pośród samych mocnych menagos, gdzie ciężko zyskać na trejdach i wyciągnąć perełki z pośród wolnych agentów.

 

Bardzo się cieszę z utrzymania i czekam na następny sezon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prośbę Wilqa, tabela na podstawie top 10 z draftu, średnie:

 

RANK	FG%	FT%	3PM	RPG	APG	SPG	BPG	TPG	PPG	ROTO	GM
1	9	9	14	7	9	15	2	12	12	89	woLF-Pack
2	1	15	15	12	15	11	1	1	15	86	Florida Pensioners
3	11	6	8	8	14	14	5	4	13	83	BasketBoli
4	4	11	12	5	11	12	3	8	11	77	Zdunia Squad
5	14	13	9	4	3	1	7	15	10	76	Berdjusza
6	15	2	1	14	12	8	13	2	8	75	MKAllstars
7	13	4	3	13	8	5	15	7	6	74	Ferajna
8	5	5	13	6	1	9	10	10	14	73	NEVERWINS
9	10	3	10	10	13	7	4	6	9	72	Unstoppables Bulls
10	8	12	7	9	5	3	12	11	3	70	Chicken Team
11	6	14	4	1	7	2	14	13	5	66	sama-sama
12	12	1	2	15	10	13	6	3	1	63	Underrated
13	3	7	6	11	2	6	11	14	2	62	simply
14	7	8	5	2	4	10	9	9	7	61	Six Sigma
15	2	10	11	3	6	4	8	5	4	53	Holy Grail
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem też sporo szczęścia. Oddałem np. Marca Gasola , w kiepskiej dla mnie wymianie, zdążyłem nazwać się idiotą, po czym Marc wypadł do końca sezonu.

Polecam się na przyszłość. 

 

na prośbę Wilqa, tabela na podstawie top 10 z draftu, średnie:

 

RANK	FG%	FT%	3PM	RPG	APG	SPG	BPG	TPG	PPG	ROTO	GM
1	9	9	14	7	9	15	2	12	12	89	woLF-Pack
2	1	15	15	12	15	11	1	1	15	86	Florida Pensioners
3	11	6	8	8	14	14	5	4	13	83	BasketBoli
4	4	11	12	5	11	12	3	8	11	77	Zdunia Squad
5	14	13	9	4	3	1	7	15	10	76	Berdjusza
6	15	2	1	14	12	8	13	2	8	75	MKAllstars
7	13	4	3	13	8	5	15	7	6	74	Ferajna
8	5	5	13	6	1	9	10	10	14	73	NEVERWINS
9	10	3	10	10	13	7	4	6	9	72	Unstoppables Bulls
10	8	12	7	9	5	3	12	11	3	70	Chicken Team
11	6	14	4	1	7	2	14	13	5	66	sama-sama
12	12	1	2	15	10	13	6	3	1	63	Underrated
13	3	7	6	11	2	6	11	14	2	62	simply
14	7	8	5	2	4	10	9	9	7	61	Six Sigma
15	2	10	11	3	6	4	8	5	4	53	Holy Grail

Dzięki lorak. Widać, że jednak wykonałem dobrą robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gratulacje ;-)

 

Graty WilQ! Za rok już na bank Ci nie odpuszczę ;)

Juz to slyszalem w zeszlym roku, wiec skonczcie grozic i bierzcie sie do dzialania ;-) 

A powazniej to sobie tu tworze jakis niemozliwy do utrzymania standard, threepeat juz nie moze sie udac?

 

Gratulacje dla WiLQa za pewne, kontrolowane od samego początku zwycięstwo

True, true, robilem tabelki na srednich w kazdy czwartek przez caly sezon i najmniejsza przewaga jaka mialem to 7 pkt roto [w listopadzie] zas od grudnia nie zszedlem ponizej 11... co niezle pasuje do tego co robili Warriors ;-)

 

Podsumowac przyczyny tego sukcesu mozna w sumie krotko: wg ninjy na srednich Curry, Millsap, Monroe, IT, JR i Crowder byli warci 262$... a wlasciwie tylko Curry byl planowanym ruchem, reszta wyszla z improwizacji i sluchania wlasnych wycen.

 

Gratulacje dla Wilqa. Okazało się że draftem ustawiłeś wszystko, a potem były tylko korekty dziur.

A propos tych korekt to moja styczniowa wymiana z Evitacre [Gobert za Crowdera i JRa] wzmocnila obie druzyny i jest fajnym przykladem obustronnie korzystnej wymiany w Roto. On zyskal w tabeli na srednich +10 pkt roto [kluczowe do utrzymania, nie?] bo dostal duzo ogolnej wartosci [od klepniecia Gobert byl najgorszy z tej trojki], a ja sie poprawilem [+2, ale byloby wiecej gdybym dluzej zwlekal z tym ruchem] przez lepszy rozklad kategorii [oddalem te gdzie mialem wielki overkill za te gdzie cieniowalem]. Przy okazji to pokazuje wyzwania jakie mam wobec instytucji weta, gdyby na to patrzec tylko pod katem wartosci to by pewnie nie przeszlo, ale jak najbardziej mialo sens.

 

Po tym sezonie widać jak prediction Yahoo bywają mylne: Chicken miał być liderem, Wilq w środku stawki, a Masud szorować po dnie.

Zeby byc fair to nie byla tylko opinia Yahoo, ale takze 3 typujacych w tym watku.

Krytykowanie upublicznionych projekcji jest latwe, ale takie wystawianie karku juz nie.

Sam mocno spudlowalem odnosnie BasketBoli, Chicken Team, Holy Grail i Zdunia Squad.

 

Kontuzje panie, brakło Griffina i kategorie które miałem wygrywać poleciały, dodając do tego 3 kategorie zupełnie odpuszczone, zabrakło punktów i nie było gdzie ich urwać

Ale tu przy okazji wychodzi wada tankowania kilku kategorii jednoczesnie, przy jakiejkolwiek obsuwie w pozostalych nagle brakuje miejsc do poprawy.

 

 

na prośbę Wilqa, tabela na podstawie top 10 z draftu, średnie:

Dzieki! To zestawienie jest w sumie zaskakujaco podobne do tabeli koncowej... wlasciwie tylko matek i mac sie zamienili z MKA i Zoddem.

 

Dzięki lorak. Widać, że jednak wykonałem dobrą robotę.

W sezonie, ale nie na drafcie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.