Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Sa starsi o 4-5 lat, wiec to naturalna kolej rzeczy, ktora wcale nie przeczy zwiekszonej roli dla Smarta...

To po co się w ogóle o to pytasz skoro i tak będziesz pisał swoje pierdoły?

Otoz to. Turner oferuje zero upside'u i pewnie odejdzie w offseason, wiec to zadna przeszkoda dla ich najwyzszego zatrzymanego picku od 1997 by przejmowal powoli jego role.

Wg mnie Celtom zależy na wygrywaniu. Już tu i teraz i jak najwięcej rozwój, Smart nie będzie grał kilka minut więcej tylko dlatego że jest młody, będą grać Ci którzy dają największą szansę na wygranie spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy trade, z Berdiujszą tym razem. 

 

Oddaję Middletona, leję na trójki pomału, a dostaję Gasola, lekka poprawa w reb i blokach. Poza tym dostający szansę Turner, ale tutaj kontynuuję swoją strategię, którą rozpocząłem wraz z pozyskaniem Collisona. Turner to bezpiecznik, gdyby Mahinmi wypadł na dłużej. 

 

A w zamian Harris i Lamb, którzy nie mieścili się mi w rotacji na obwodzie. 

 

Pozdrawiam. Śmiało zapraszam po trójki od CJ i ostatecznie nawet od Kobicza, chociaż jego miło byłoby potrzymać u siebie do końca kariery :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, nie ma się co dołować. Ja i zapewne każdy GM w naszej lidze miał już nie raz i będzie miał w przyszłości takie momenty.

Zresztą mam wrażenie, że w tym sezonie do tej pory wymianki w większości słabo wychodzą.

I jeszcze jedno: podgoni ktoś WiLQa jeszcze, czy walczymy już tylko o 2 miejsce:] Chyba przed następnym draftem wezmę się po pierwsze za wnikliwą analizę jego draftów z dwóch ostatnich sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna walka o Lena na waiverze ;-)

Az 7 GMow ustawilo pobranie, a byloby 8 gdybym mial jakas kase do wydania.

 

I jeszcze jedno: podgoni ktoś WiLQa jeszcze, czy walczymy już tylko o 2 miejsce:] Chyba przed następnym draftem wezmę się po pierwsze za wnikliwą analizę jego draftów z dwóch ostatnich sezonów.

Daj znac na privie jakie beda wyniki tej analizy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła walka i dla mnie z pozytywnym zakończeniem ;)

Nie ma co ukrywać - pozycja C u mnie jest deficytowa (tylko 2 w składzie) więc wrzuciłem prawie swojego maxa z tego względu. Teraz tylko liczę, że Len będzie grał bo Pho o nic nie walczy, a mogliby młodego ogrywać ;D

 

Ja żałuję, że nie wiedziałem o tym, kogo grubs chce wyrzucić na waivera przy naszej wymianie... tak Len byłby mój :(

to pretensje tylko do siebie mieć możesz - w końcu każdy może zobaczyć ligowe pobrania i odrzuty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tabelą ligową na yahoo wyświetlone są przecież Recent Transactions i tam widać wszystkie pobrania i odrzuty graczy.

Nie mów, że nie wiedziałeś, że można sprawdzić kto i kogo pobiera/wywala......

Ale Matkowi nie o to chodziło.

Robił przecież deal z Berdjuszą gdzie dawał 3 grajków za 2 czyli Berdziu musiał wywalić kogoś (czyli Lena o czym Matek nie wiedział)a przecież ten deal mógł być 3 za 3 i wtedy Len byłby u niego jako niby trash a potem jednak niby zysk.

 

I wtedy miałby go bez żadnej licytacji.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tabelą ligową na yahoo wyświetlone są przecież Recent Transactions i tam widać wszystkie pobrania i odrzuty graczy.

Nie mów, że nie wiedziałeś, że można sprawdzić kto i kogo pobiera/wywala......

Stary, kompletnie mnie nie zrozumiałeś, od początku. 

O, marcos wytłumaczył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, kompletnie mnie nie zrozumiałeś, od początku. 

O, marcos wytłumaczył. 

Źle zrozumiałem to raz, a dwa że nie dość jasno jak widać opisałeś.

 

Ponadto to wciąż tylko Twoja wina, że nie masz Lena - w końcu kto Ci bronił zapytać kogo wywala druga strona przy handlu? Więc wyjazd z txt, że byłby u Ciebie, gdybyś wiedział, to w sumie pretensja do samego siebie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zrozumiałem to raz, a dwa że nie dość jasno jak widać opisałeś.

Spoko, nie dość jasno dla Ciebie. Nie wiem, czego się doszukujesz. 

 

BTW, chyba zapomnieliscie o jednym drobiazgu - AFAIR przed klepnieciem trejdu 2 za 1 na Yahoo widac kogo wywala druga strona...

Ale było dokładnie tak, jak pisał barcalover.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli to matek posłał ofertę 3 za 2, to dopiero przy akceptacji druga strona wybrała gracza do wyrzucenia.

Ale było dokładnie tak, jak pisał barcalover.

Aha, czyli kolejnosc ma znaczenie i jednak chodzilo o zapytanie. Zreszta Len juz stracil minuty...

 

BTW, ale zescie pozamiatali na FAsach... nie ma nic ciekawego do pobrania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sezon się spieprzył w momencie, jak się zastanawiałem, czy uda mi się powalczyć o podium... Poszukuję czegoś pod kosz, za coś z obwodu co nie jest Rondlem, Wigginsem lub LeBronem. Reszta wszystko do wzięcia. 

 

Nie wiem, czy było to dobre zagospodarowanie ostatnich 5 groszy, ale oby Nurkić wracał do gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.