Skocz do zawartości

[Liga E-NBA H2H] MASTER LEAGUE


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Weź Ty Szulim nie narzekaj ja tu miałem master plan, budowałem imperium na drafcie w formule od której fb zaczynałem i co ? Mac który pierwszy raz gra w H2H ma skład marzenie a ja szoruje dno tak intensywnie ze Mac czy Barca to pewnie nie wiedza ze gram w lidze bo na ekranie laptopa im się moja pozycja nawet nie wyswietli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas pod kreską, ale coś czuję, że jak się tylko ten grubas z rolnika zmieści w PO (a to łatwo nie będzie ;)), to w PO może się jakoś rozepchnąć :D

 

Innymi słowy H2H jest specyficzna, niska lokata w PO o niczym nie świadczy, a ja zmontowałem teraz taki team, że sezon jeszcze nie jest stracony. Ale trzeba ograć Konia możliwie jak najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ale walka o PO, myślę, że zainaugurowanie tej ligi było dobrym pomysłem, bo się robi bardzo ciekawie ;)

 

Mi nie pozostaje nic innego jak tylko pewnie pokonać nie walczącego już o nic Szulima. Kluczowe może okazać się moja wygrana nad Kuciem, który toczy ze mną i Jurkiem korespondencyjny pojedynek. Kucio na pewno musi wygrać wyżej niż ja i liczyć że zadomowiony na 7 miejscu LBS będzie grał fair. Szansę wciąż ma El-Maniaque, ale wysoki triumf nad walczącym o 1 seed Maciem, graniczy niemal z cudem.

 

Jednym słowem walka będzie do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło czuć ten potencjał byciem drużyną na której się punkty zdobywa :D :D

prawie jak Philla :P

 

Ciesze się że liga jest pozytywnie odebrana :) szkoda że niektórym brakło większego zaangazowania, może w przyszłym roku będzie lepiej :)

 

Ja przede wszystkim widzę że nie granie w formule h2h przez pare lat jednak zrobiło swoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli za rok będą dwie ligi, to możliwość spadku spowoduje, że także ci na dole wykażą większą aktywność...

 

Edit: Szulim, możesz za rok zgłosić się na sznurek. Tam rozgrywki H2H są zaawansowane, także sobie przypomnisz. Ale słaby sezon może zdarzyć się każdemu, ja na tamtym portalu spadam z ligi, nie zawsze się udaje dobrze draft rozegrać, a potem niełatwo z tego wyjść jest.

 

Generalnie dobrze jest łączyć H2H z roto, bo jeden i drugi format ma coś w sobie. W H2H ciekawie jest od początku do końca, co pokazuje ten sezon. A Ty w tej lidze i tak masz lepszy skład niż mój team w lidze o takiej samej liczbie zespołów na sznurku, bo to w ogóle jakiś żart tam jest ;) A pisząc, że muszę zdobyć na Tobie jak najwięcej pkt miałem na myśli szanse na PO, żadnego lekceważenia żadnego teamu z mojej strony nie ma, zwłaszcza w ostatniej kolejce ;)

 

Myślę, że w przyszłym sezonie zainteresowanie H2H u nas będzie większe. 

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym nie ogarnął kolejnej ligi :D

 

Oczywiście wiem że nie lekceważysz mnie, no ale fakty i wyniki mówią same za siebie :) choć i tak nie pobije Benona, który po drafcie stwierdził że rozpier... tą lige :D a jest obok mnie ;)

 

W każdym razie już myślę o organizacji 2 ligi i właśnie dodatkowych play-off o pozostanie w lidze dla 2 połówki :)

to mogło by być jeszcze ciekawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna zabawa jest w tej naszej lidze, na pewno wracamy za rok, jak będą chętni to z drzewkiem :smile: Jedyne co mi się nie podoba to Szulimowski terminarz, bo z niektórymi contenderami miałem po 2 gry :tongue: Jak na restart w h2h idzie mi całkiem dobrze, już mam pomysły na to, co poprawić w następnym roku :smile:

 

W ramach możliwości rejestrujcie kto nie wystawia graczy, dobrze byłoby wiedzieć kto się nie przykłada do grania w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi opcja daily - tommorow w ogóle nie utrudnia gry, a wykonałem najwięcej ruchów na FA(za Benonem).

 

Wydaje mi się, że można by wbić do Washko z pytaniem, czy zwycięzca tej ligi będzie mieć szansę zagrania w Lidze Mistrzów. Podniosło by to prestiż tej ligi i za rok, może więcej GMów miałoby większa motywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi opcja daily - tommorow w ogóle nie utrudnia gry, a wykonałem najwięcej ruchów na FA(za Benonem).

 

Wydaje mi się, że można by wbić do Washko z pytaniem, czy zwycięzca tej ligi będzie mieć szansę zagrania w Lidze Mistrzów. Podniosło by to prestiż tej ligi i za rok, może więcej GMów miałoby większa motywację.

 

Można zrobić jeszcze jedno połączenie ze sznurówką i zebrać wszystkich mistrzów lig h2h. To mogłoby zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz h2h w lidze mistrzów roto to trochę nie bardzo, zwłaszcza, że na niedobór lig roto nie narzekamy, by trzeba było powiększyć LM.

 

Ale np. faktycznie mistrzowie wszystkich lig H2H włącznie ze sznurówką mogliby stworzyć LM. Można to zaproponować na sznurku juz teraz, żeby zacząć od next season.

 

No ja jestem trochę rozczarowany wynikiem meczu z Szulimem. 6-3 okazało się za mało. Zacząłem kombinować, na początku niepotrzebnie Howarda zostawiłem na bn, bo przecież wolne i tak już miałem przegrane, a teraz mogłem Russella nie wstawiać. Jeden Carmelo na grającym slocie, byłoby 7-2 i chyba awans. Niech to szlak. A nawet bez kombinacji FG% bym nie przegrał. Zachciało się człowiekowi kombinować.

 

P.S. Ups, czyżbym za szybko skazywał siebie na miejsce poza PO? Teraz widzę, że tu jest 20 tygodni, inaczej niż na sznurku. W takim razie nie poddajemy się, ale z Kolkiem to może być bieda.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę tu odpowiedź na post Szulima z tematu LM roto.

 

 

jeszcze nieśmiało zgłaszam kandydaturę ligi E-NBA H2H   :smile:

 

Do LM lig roto? Nieee, zrobimy LM lig h2h, myślę, że jest niezły potencjał.

 

7 lig z draftem wężykowym na sznurówce,

3 ligi z draftem aukcyjnym na sznurówce,

1 liga (póki co) tutaj.

 

Znacie jeszcze jakieś "otwarte" ligi h2h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.