Skocz do zawartości

[Liga E-NBA H2H] MASTER LEAGUE


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

i co falcao, tak płakałeś a wygrasz luzikiem..... na przyszłość drobna rada: nie prorokuj po 1-2 dniach gdy nie masz złego grafiku i tak jak pisałem ostatnio - nic nie jest pewne. jedynie teraz pewne jest to że może jak dam radę to do 4:5 dociągnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo kluczowe bylo to ze Lowry nie gral w jednym meczu, dzisiaj tez im nie poszlo z Derozanem.. za to masz jeszcze Walla ktory robi robote a Washington gra w niedziele, gdzie u mnie nie graja gwiazdy OKC. choc fakt zwyciestwo juz raczej pewne, aczkolwiek dzisiaj kluczowa nocka :] z pozycji underdoga lepiej mi cos idzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co falcao, tak płakałeś a wygrasz luzikiem

na przyszłość drobna rada: nie prorokuj po 1-2 dniach gdy nie masz złego grafiku i tak jak pisałem ostatnio - nic nie jest pewne. jedynie teraz pewne jest to że może jak dam radę to do 4:5 dociągnę

No bez jaj, masz pretensje do kogoś o 'prorokowanie' po czym sam to dokładnie robisz. To tak, jakby kolo z petem w ustach pouczał innego, żeby nie palił.

 

U mnie niestety nie wiele szans na dobry wynik, po wypadnięciu akurat na PO ADavisa i Ryana. Dirk też sobie zrobił wolne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, masz pretensje do kogoś o 'prorokowanie' po czym sam to dokładnie robisz. To tak, jakby kolo z petem w ustach pouczał innego, żeby nie palił.

 

A umiesz czytać ze zrozumieniem? Ocenić perspektywę czasu? Chyba niezbyt, albo po prostu chęć walnięcia komenta przysłania umiejętność myślenia.

Jeżeli na równi stawiasz 'prorokowanie' oceniane po 2/7 dniach oraz na 2 dnie przed końcem gdzie po prostu widzę jak na dłoni, że w 5 kategoriach po prostu nie mam szans wygrać (fg% strata blisko .08; ft% ~ .1; przeszło 100 pts; ok 30 rebsów i prawie 10 bloków - gdzie nie mam pełnej obsady obu nocy, a wywalać pół ekipy by liczyć na cud... po prostu no way), to ok, to jest to dokładnie to samo.....

 

Gratki falcao. Gdyby Lowry grał cały czas to i tak cienko bym stał. On nie gwarantuje tych kategorii, w których oberwałem (może poza pts ale on sam raczej by nie dał mi szans w niej). Po prostu brakło zdrowia u Bosha - wtedy by była szansa wygrać. Bez tego wiedziałem, że będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.