Skocz do zawartości

[Liga E-NBA H2H] MASTER LEAGUE


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Uniewazniłem, mimo mojej calej sympatii dla Evitacre, ciężko było by puścić tak jednostronny deal. Tym bardziej że napisałeś tuż po tym jak go klepneliście.

 

Rozumiem że dopiero wtedy zrozumialeś swój błąd? 

 

Teraz możesz na nowo puścić trejd

 

 

btw, piszcie też na forum wymiany - dzięki temu unikniemy takich sytuacji i będzie z góry wiadomo co się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, tak bardzo liczyłem, że będę niepokonany cały sezon w TOV, a tu u rywala sie Rubio połamał, a mi jeszcze ostatniego dnia RCovington zrobił absurdalne 8strat :(

 

Jednak wybaczam to lordowi. Typ po prostu zabiera (21stl w 3 meczach) i oddaje to w stratach jak robin hood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zaprzestaliście pisać o typach na poszczególne kolejki. Może i to się czasem mijało z prawdą, czasem nie,  ale poczytać zawsze było fajnie :)

 

U mnie najpierw LBS posadził mnie na ziemię, teraz kolejny rywal mnie dobija. Tego się obawiałem. Nie mam gwiazd, ani drugiej linii. Jeśli zaprosicie mnie w next season, będę musiał zmienić taktyke podczas draftu. All-star przez duże A, steal, który również może okazać się all-starem, dwaj gracze z solidnej drugiej linii i można grać. Wypisz, wymaluj, Bydzia Bulls, tylko, że z lepszym FA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ja mam jeszcze gorzej :D

kiedyś jak jeszcze regularnie grałem w formule h2h to jakoś taktykę się lepiej ogarniało , a teraz bęcki od każdego zespołu ;)

 

spoko Bulek - myślę że zaproszenie zostanie wysłane :) może jak więcej chętnych będzie to 2 ligę założymy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Jak jest możliwe, że po wywaleniu na FA gracz nie stał się waiverem? Patrz przypadek maca. Po kolei:

 

1)

Jameer Nelson Den - PG Free Agent
Free Agent
Corey Brewer Hou - SG,SF To Waivers

To Waivers

 

2)

Matt Barnes Mem - SG,SF Free Agent
Free Agent
Jameer Nelson Den - PG To Free Agent
To Free Agent

 

3)

Jameer Nelson Den - PG Free Agent
Free Agent
Trevor Booker Uta - PF To Waivers
To Waivers

 

Dlaczego w punkcie 2 Nelson nie poszedł na waivera?

Jest jakaś zasada, że dla menago, który go wywala jest dostępny dany gracz jako free agent przez jakiś czas?

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem - w ustawieniach ligi teoretycznie jest że każdy wywalony gracz wpada na W

Bardzo możliwe że to jakiś bug w Y! ponieważ zauważyłem to już wcześniej m.in u Bulka, Evi czy LBS

 

Nie mam pojęcia ocb :D

jeśli ktoś się z tym kiedyś spotkał to proszę o jakieś wskazówki jak to uszczelnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zawsze, że do jakiegoś czasu (doba w fantasy?) możesz z powrotem wywalić pobranego wcześniej gościa z FA i nadal będzie FA – dla całej reszty ligi.


W innym wypadku osoba pobierająca FA o 9 rano pobrałaby wszystkich dostępnych np. na dziś i na końcu wzięłaby sobie 2 swoich wybrańców, przez co zablokowałaby pobranie FA całej reszcie ligi, bo każdy grający dzisiaj byłby W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zacięta moja gra dotąd - z WawelDragon. Wygrałem 4:3, czyli remis w 2ch kategoriach (na 3tp i to) gdzie przed ostatnim dniem przegrywałem bodaj 3:6, albo 3:5. Zresztą na pts byłem tylko +13, na ast - 5, a na stl +2 ;)

 

Poprzedni matchup też miałem wyrównany. Z RydhazForLife przegrałem co prawda 3:6 ale na 3 statystykach różnica była naprawdę nikła (-17 na pts, -4 na ast i -4 na stl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zabawna wygrana 5:4 z Headfake squad.

W sumie w ostatni dzień to się zagapiłem, nikogo nie podmieniłem i nie miałem żadnego do gry gracza. Oponent to wykorzystał i wygrał zbiórki (o 2), ale stracił na fg%, stracił tyle, że był remis po .447* i wygrałem chyba dzięki dziesięciotysięcznej części procenta. Dziesięciotysięcznej ;) Jeden rzut mniej u Headfake squad i pewnie to on by wygrał ^^

 

Swoją drogą zabawne jest, że na 7 miejscu jest team SWAGG YOLO TEAM, który na 9 matchupów wygrał tylko 2, ale ma niezgorszy bilans małych punktów i jak widać one liczą się do rozstawienia, a nie wygrane pojedynki.

Swoją drogą jak patrzę na schedule to z SWAGG YOLO TEAM mi nie będzie dane się zmierzyć, a z LBS Blooper$, BarcaTeam, The Tramwajs, White Rabbit, Love's broken hand, RydhazForLife przyjdzie mi mierzyć się dwukrotnie. Ciekawe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.