Skocz do zawartości

[Liga E-NBA H2H] MASTER LEAGUE


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

#2 LBS Blooper$ - Mój TEAM

 

LBS będzie walczył z Zoddem w pierwszej kolejce. Z jednej strony zobaczymy Paula George'a powracającego do ligi w teamie opartym na niezłych procentach i mocnej obronie, a z drugiej kombinację bardzo dobrych rozgrywających z dużą ilością centrów. Posiadając ogromną stratę w AST i REB LBS Blooper$ będą musieli walczyć o każdą piłkę, żeby wyjść zwycięsko z tego matchupu. Mimo mniejszej ilości dostępnych gier i 0-2 na starcie rywalizacji powinni podołać wyzwaniu i zacząć sezon od wygranej!

 

Kluczowy aspekt: Mój TEAM może zagrać aż o 6 spotkań więcej w tym tygodniu.

 

Najciekawsze kategorie: 3PM, STL, BLK, FG%, FT%, TO.

 

Typ: LBS Blooper$ by 1

 

Dobrze, że typowaniu można się oprzeć i wbrew przewidywaniu wygrać dosyć łątwo 7-2. Żeby było zabawniej to jedną z kategorii, którą niby dominowałem (rebsy) wygrałem w ostatnim dniu, wcześniej będąc w niej stratnym.

 

W sumie dobry start i zobaczymy jak będzie w drugiej kolejce ;)

falcao obstawia mojego wina ale będzie na styk coś czuję. rebsy, pointsy i asisty i steale będą kluczowe (szczególnie te 2 ostatnie jak sądzę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że typowaniu można się oprzeć i wbrew przewidywaniu wygrać dosyć łątwo 7-2. Żeby było zabawniej to jedną z kategorii, którą niby dominowałem (rebsy) wygrałem w ostatnim dniu, wcześniej będąc w niej stratnym.

 

W sumie dobry start i zobaczymy jak będzie w drugiej kolejce ;)

falcao obstawia mojego wina ale będzie na styk coś czuję. rebsy, pointsy i asisty i steale będą kluczowe (szczególnie te 2 ostatnie jak sądzę)

 

Wiesz, gdyby nie bardzo słabe zawody Orlando i paru innych grajków w ostatniej kolejce miałem nawet szanse na wyciągnięcie na 5:4 ;] Ale absolutnie zasłużone zwycięstwo, po prostu moja ekipa zawiodła na całej linii, pocieszam się, że może być tylko lepiej.

 

PS. następny typuje na mnie, to nie wróży najlepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak się spodziewałem, dosyć łatwo poradziłem sobie z Benonem. 4 kategorie miałem już pewne po 4 dniach rywalizacji. Walka toczyła się na procentach i w blokach, dwie z tych kategorii stały się moim łupem. Liga wygląda na bardzo wyrównaną i często o wynikach będzie decydować rozkład kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z góry bardzo przepraszam, proszę o pomoc i wyrozumiałość. Proszę o wetowanie mojego ostatniego tradu. Jest to błąd z mojej strony i absolutnie nie tak miała wyglądać ta wymiana. Przepraszam również drugą stronę wymiany. Jeszcze raz bardzo proszę o wetowanie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.