Skocz do zawartości

[Liga E-NBA H2H] MASTER LEAGUE


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Tak :smile: wynika to z nieparzystej ilości tygodni w RS co powoduje że z częścią zespołów gra się tylko 1 raz. Jest to dlatego że są 3 tygodnie PO, bo wchodzi do nich 8 zespołów.

1 raz rozumiem ale wcale z jakimś z oponentów gdy z kilkoma gra się 2 razy? Trochę to skopane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...coś tu zdecydowanie jest jednak skopane...

Tylko co?

 

Rzut oka na ustawiania ligi nie wyjaśnił mi nic...

Mam dziwne przeczucie, że to ma coś wspólnego z tym dziwnym "rivalry weeks"...

 

Ja z tego co widzę to gram z wszystkimi, tyle, że w jakiejś dziwnej kolejności...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zabawna wygrana 5:4 z Headfake squad.

W sumie w ostatni dzień to się zagapiłem, nikogo nie podmieniłem i nie miałem żadnego do gry gracza. Oponent to wykorzystał i wygrał zbiórki (o 2), ale stracił na fg%, stracił tyle, że był remis po .447* i wygrałem chyba dzięki dziesięciotysięcznej części procenta. Dziesięciotysięcznej ;) Jeden rzut mniej u Headfake squad i pewnie to on by wygrał ^^

Ta, bolało xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...coś tu zdecydowanie jest jednak skopane...

Tylko co?

 

Rzut oka na ustawiania ligi nie wyjaśnił mi nic...

Mam dziwne przeczucie, że to ma coś wspólnego z tym dziwnym "rivalry weeks"...

 

Ja z tego co widzę to gram z wszystkimi, tyle, że w jakiejś dziwnej kolejności...

 

Pozdrawiam

 

Rivalry week nic nie zmienia w ustawieniach - po prostu losowo wybrałem tygodnie które świecą się na czerwono :) równie dobrze mógłbym teraz je przesunąć / wyłączyć a nie zmieniło by to kolejności gier.

Same gry były losowo ustawiane przez Y! zgodnie z kolejnością zapisów, ale potem nie znam algorytmu jakim się kierował :) 

fakt, będę wiedział na przyszłość że trzeba takie rzeczy ręcznie weryfikować dodatkowo, bo jak widać automat może się pomylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Moje 8:1 w sumie było bardzo na styku i niewiele naprawdę brakowało by wynik był zgoła inny (ft% wygrany o 0,007, reb o 2, ast o 2 i blk o 1; plus przegrana stl o 3).

 

Ogólnie Barca miażdży. Potem Oden i ja z lekkim dystansem nad resztą.

Jeszcze 9 tygodni walk i sporo może się pozmieniać poza obecnie prowadzącym ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.