Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wprowadzic limit wymian wolnych agentow w sezonie, 50 imo to dobra liczba, nikt do takiej ilosci nie powinienem dojsc ale znam takich co wymieniaja po 3-4 graczy co kolejke.

Przy 10 ekipach fajnie sie draftuje, ze w dalekich rundach jest sporo talentu. Przy 12 juz jest duzo gorzej, kiedys zagralem w 14 tragedia, po 5 rundzie same ogorki :) I sie czeka w cholere na swoj wybor w drafcie, tu nam pieknie poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colemana nie miałem brać WR tylko HB, alko robi swoje https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t34.0-12/11911179_1009695342398588_643515871_n.jpg?oh=ae34cdc2441c5dfd247752ae2b2838ab&oe=55DBD304 no i auto picki. Chciałem mega Browna no ale Charles i tak spoko. Żałuje defensywy SEA, Bishopa Sankiego. Żeby tylko Nelsonowi nic nie było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym co wczoraj zobaczyłem żałuję defensywy Baltimore. Kily zakosił mi QB. Miałem brać Wilsona w 3 rundzie. Myślałem, że jeszcze ostanie się, ale mój błąd. Chciałem też Watkinsa, Bernarda i Sanu, ale Ci również zostali mi podpi****leni. Poza tym ok. Brakuje mi jednego RB. Anybody? Daję Eddie Royala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako moich QB miałem Rodgersa Wilsona w planach ale Big Ben to też dobry pick up. Przy Antonio i Bryancie nabije statów a do tego Bella też nia ma kilka meczów. Dodatkowo nie rzuca tak dużo do przeciwników.


pięknie http://bleacherreport.com/articles/2536978-jordy-nelson-injury-updates-on-packers-stars-knee-and-return?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahaha:

 

  • Częstochowa Raptors Went All YOLO Here

    Grabbing Luke Willson at pick 153 was, let's say, conceptually adventurous. Willson is owned on just a few rosters across all Yahoo! leagues.

 

A według mnie L.Wilson to steal. Pamiętacie Wilson to Wilson connection w poprzednim sezonie? 

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy coś jeszcze potrafi, b pod koniec zeszłego sezonu wyglądał jak żywy trup i teraz przez cały offseason nikt go nie chciał, aż Patsów grad kontuzji przydusił. Ale lubiłem zawsze typa i ofkoz życzę mu wszystkiego dobrego dla dobra Pats. 8]

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto co przyrównuje? Prawda jest taka, że zawsze Ci zawodnik może wypaść na cały sezon i tego nie przewidzisz. W tym sensie case Brady'ego z 2008 jest taki sam jak Nelsona z 2009, a to że jeden źle nogę postawił, a drugiemu c*** Pollard rozjebał kolana to inna sprawa. Oczywiście im później draft tym mniejsze ryzyko, że dany zawodnik Ci się w ogóle nie przyda przez cały sezon, ale zawsze to się może stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w tym caly sens zeby wystartowac sezon ze skladem ktory draftujesz, a nie ze wr1 i drugorundowiec wylatuje na pysk na caly sezon. Robienie draftu po wszystkich grach preseason ma najwiekszy sens, jak tego nie widzisz Kily to ja juz ci inaczej tego wytlumaczyc nie potrafie.

Wlasnie przeczytalem gadke o nieprzygotowaniu sie ludzi do draftu, moze kolega ktory chcail wybierac Lucka z jedynka sie nie przygotowal? Oj bedzie tu wesolo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w tym caly sens zeby wystartowac sezon ze skladem ktory draftujesz, a nie ze wr1 i drugorundowiec wylatuje na pysk na caly sezon. Robienie draftu po wszystkich grach preseason ma najwiekszy sens, jak tego nie widzisz Kily to ja juz ci inaczej tego wytlumaczyc nie potrafie.

Nie ma się co spierać o rzeczy oczywiste, ale musisz przyznać, że utrata gościa na pierwszym drajwie w RS to sytuacja również bardzo niekomfortowa. Nawet bardziej niż wypadnięcie w preseason, bo nie dość, że gościa nie masz na cały sezon, to jeszcze nie mogłeś nikogo za niego wstawić na week 1.

A gdyby AF9 trafił nr 1 i miał z tym pickiem Lucka to faktycznie byłoby wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.