Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wszystko policzone :smile:, jak tak przejrzalem sobie Twój skład Skoczek to oprocz jednego slabego ogniwa (nie powiem kto ;p) to jest mocarny, obstawiam ze 1st seed bedziesz mial z latwoscia...
Ja dzięki temu co odwalil Hyde nadrobilem totalnie zepsuta niedziele i ogralem Ciche Skittlesy no nie wierze :D

Edytowane przez Slaw441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, moje patałachy dały dupy praktycznie w komplecie w tym tygodniu, a ci nieliczni, którzy spełnili oczekiwania, nie zrobili jednocześnie niczego ponad plan (na upartego Harvin, którego i tak nie zdążyłem wstawić do składu), więc dodając do tego anomalię obrony Danpa wyszło jak wyszło. Ale ja tam trzymam się słów Leszka Milera o prawdziwych mężczyznach. ;)

 

Najbardziej zdziwiło mnie zwycięstwo AF9, który nie dostał jakichkolwiek punktów z 2 pozycji i zostawił Brady'ego na benchu. Peyton Manning okazał się dla maciasa prawdziwym cancerem, a na dokładkę kompletnie nie trafił z wyborem RB.


Medvedenko niezły fuks i wygrana rzutem na taśmę dzięki dwóm zawodnikom (Hyde i Gronk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko, udany rewanz na Kilasie ktory zamknie mu buzke choc na chwile, jeszcze sie w tym sezonie spotkamy. Aha i co do roznych anomalii Kilas, to anomalia to bylo te pare zdechlych punktow od niby sily mojej ekipy czyli WR, wiec mozna gadac co by bylo gdyby, albo ktos zrobil wiecej czy mniej niz "powinienen". Sam zreszta wiesz.

Mnie tam jara, ze wygralem w mojej drugiej lidze, no i zgarnalem 55usd w draftkings czyli "dziennym" fantasy, kase musze trzepac bo kolejne akwarium zakladam, i zona ma bunta lekkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam k**** ani jednego wr na poziomie chociaż przeciętnym i to mój największy problem.

 

Zostałem przez kuce korwina zmieciony aż żal patrzeć. Nie było jak tego wygrać, do tego TE którego zrzuciłem zagrał opener życia a i Walker może mieć dobry sezon i najchętniej bym camerona gdzieś oddał ale nikt nie chce :D

 

Tak czy inaczej week 2 będzie moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko policzone :smile:, jak tak przejrzalem sobie Twój skład Skoczek to oprocz jednego slabego ogniwa (nie powiem kto ;p) to jest mocarny, obstawiam ze 1st seed bedziesz mial z latwoscia...

Ja dzięki temu co odwalil Hyde nadrobilem totalnie zepsuta niedziele i ogralem Ciche Skittlesy no nie wierze :grin:

 

 

Spokojnie, nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Kelce i Ivory nie będą co tydzień robić po 20 parę punktów, a Ravens trafili Broncos, którzy nie są jeszcze w najwyższej formie. 

 

Słabe ogniwo? Na pewno nie mam elite QB i Steward z Colstonem są niewiadomymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast Maclin drugi mecz z rzędu zawrotne dokładnie 5,2 fp... Drugi mecz z rzędu ten sam scenariusz, czyli cała zdobycz przez 1 połowę meczu i zupełnie nic w 2 połowie. Tym razem było jeszcze "lepiej", bo miał już 5,5 fp, ale trener Grubas musiał drugi raz w meczu dać reverse'a do niego, żeby zrobił kolejne -3 jardy biegowe...

 

Z kolei zdaniem "speców" 3 innych moich WR ma zrobić dobre mecze:

http://www.nfl.com/fantasyfootball/story/0ap3000000531409/article/start-em-sit-em-week-2-wide-receivers?campaign=fb-nf-sf13215762-sf13215762

Zobaczmy :P

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko policzone :smile:, jak tak przejrzalem sobie Twój skład Skoczek to oprocz jednego slabego ogniwa (nie powiem kto ;p) to jest mocarny, obstawiam ze 1st seed bedziesz mial z latwoscia...

jak na taką rekomendację dla Skoczka to chyba niezły wpierdol mu spuściłem w tej kolejce, co? :P

póki co po 2 kolejkach tylko Slava Medvedenko i Erforsnajn będą mieć 2-0, więc ciekawie te nasze potyczki wyglądają;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na taką rekomendację dla Skoczka to chyba niezły wpierdol mu spuściłem w tej kolejce, co? :tongue:

póki co po 2 kolejkach tylko Slava Medvedenko i Erforsnajn będą mieć 2-0, więc ciekawie te nasze potyczki wyglądają ;)

No nie ukrywam że takiej różnicy się nie spodziewalem :grin:, widocznie Skoczek mial lekki down week tak jak Joe Flukeo i całe Baltimore :rugby:

 

EDIT:

@AF9 jednak Marshal wyczarował, tak jak u mnie Hyde tydzien temu

Edytowane przez Slaw441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niesamowite, że tego zmienił nazwę teamu i dostawał totalny łomot. Wrócił do poprzedniej nazwy i jeszcze wygrał przegrany mecz. :D Jednak główny powód takiego rozstrzygnięcia po stronie AF9: w zeszłym tygodniu punktowało u niego tylko 9 z 11 pozycji, w tym tygodniu 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciebie ? zobacz co się u mnie dzieje.

 

Lacy i Hill łącznie 1 punkt w tym tygodniu, do collapse def delfinów, kontuzje deckera, ediego, camerona, nie wiadomo co z walkerem.

 

A i panowie wypadałoby szybciej odrzucać trady jak się nie podobają bo 2-3 dni czekania to trochę długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam przyznaje sie do tego, ze dlugo czekalem, wylecialo mi to z glowy, moge tylko przeprosic, faktycznie zwala. To samo mnie spotkalo przed sezonem gdy probowalem trejdowac.

Aha i chocby nie wiem jak jednostronny wydaje nam sie zaproponowany trejd probujmy chocby w pol zdania odpowiedziec panowie, ze albo jest szansa tylko trzeba zmienic oferte albo odwal sie bo Deza, Beckhama czy innego Antonio Browna nie oddam za zadne skarby, zawsze to milej niz takie chamskie "spier..." znaczy sie odrzucenie trejdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.