Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

No i w tym caly sens zeby wystartowac sezon ze skladem ktory draftujesz, a nie ze wr1 i drugorundowiec wylatuje na pysk na caly sezon. Robienie draftu po wszystkich grach preseason ma najwiekszy sens, jak tego nie widzisz Kily to ja juz ci inaczej tego wytlumaczyc nie potrafie.

Wlasnie przeczytalem gadke o nieprzygotowaniu sie ludzi do draftu, moze kolega ktory chcail wybierac Lucka z jedynka sie nie przygotowal? Oj bedzie tu wesolo :)

Może kolego zaczniesz wnioski wyciągać jak sezon wystartuje?

 

Jestem ciekaw co będziesz pisał o Lucku jak będzie kręcił fajne liczby.

 

Rozpierdala mnie robienie tutaj z mojego picku Lucka jakiejś arcyodważnej decyzji.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje ci 100% racji, ale tez pamietam jak sie wk... ze Pollard zalatwil Tomka, bo twoje osobiste uczucia byly w to zainwestowane. Szkoda mi czlowieka, ktory wydraftowal Nelsona, w ktorego notabene ja celowalem w innej lidze, a teraz mi sie korpus WR kurczy do wyboru.

Co do wyboru Lucka z jedynka, jak ktos ma takie wierzenia ze Luck jest warty pierwszego picku to jego sprawa, tak jak moja sprawa ze ja nie chcialem RB w pierwszych rundach, wbrew logice, i zdecydowanej wiekszosci "expertow", ale po co jakies gadki o nieprzygotowaniu do draftu, czy braniu Lacy'go ponad Rodgersem. "Value" w drafcie to wszystko co trzeba wiedziec na ten temat.

Jest to bardzo nietypowe by draftowac topowego QB w pierwszej piatce draftu, tym bardziej w zaledwie 10 zespolowej lidze, ale jak sie sprawdzi komukolwiek to tylko lepiej dla niego, czapki z glow, chyle czola. Niemniej jednak jest to w mojej opinii jest to nielogiczne, i z dziesiatek artykulow czy magazynow ktore czytam "experci" sie z tym zgadzaja, ale mozesz sie Kily domyslec co ja mysle o opiniach "specow", dokladnie ze ja tez moglbym pisac takiego wypociny dla stron internetowych, tudziez magazynow :)

Sezon i tak zweryfikuje nasze opinie, i nie jeden z nas sie mocno zdziwi.

 

Edit:

Wnioski wyciagam przed draftem, by dac sobie jak najwieksza szanse na wygrana, reszte masz w tekscie powyzej. Ja nie napisalem, ze nie warto brac Lucka z 10, nie warto brac z 1, bo tracisz wtedy topowego Rb, majac kolejny wybor nr 20 i 21, ponownie "value" picku. A co do wykrecania cyferek przez Lucka to chyba logiczne, ze przywali zajebiste cyferki, a jak wygra ci lige to ci na pewno pogratuluje, zrelaksuj sie...

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tych "speców" to jest mega beka często. Widziałem niejednego zawodnika, który przez cały sezon za każdym razem, kiedy zdaniem "ekspertów" należało go absolutnie zostawić na benchu, wykręcał akurat najlepsze statsy w sezonie.

Generalnie NFL to najbardziej zaskakujące fantasy ze wszystkich i po tym drafcie tak na dobrą sprawę żadna kolejność na koniec zabawy mnie nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się przed sezonowa spina. :) Ja bym z jedynką wybrał Odella, nie dlatego że jest najlepszy, ale dlatego, że go po prostu lubię. Przede wszystkim jest to zabawa i ja na przykład draftowałem graczy których lubię. (Luke Wilson xD) i mimo iż uważam, że trochę o NFL wiem nie będę spinał się na fantasy. Nie będę analizował cyferek każdego zawodnika próbując wybrać dream team. Chiilax panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uważam że Brady to upgrade na pozycji qb dla 3/4 naszej ligi fantasy.

 

A qb rezerwowych mam tylko do takich sytuacji. Niepotrzebny mi jakiś słaby wr, którego trzymam na benchu non stop bo w porównaniu do innych moich graczy na tej pozycji jest mało produktywny

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki ten początek sezonu dla mnie, bo wyleciało mi 3 zawodników, którzy mieli grać w week 1. No ale z drugiej strony wziąłem z FA defense Jetsów i tak się zastanawiam dlaczego po ich wzmocnieniach z offseason nikt ich nie wziął w drafcie. Coś mi się wydaje, że szybko zostaną docenieni jak sezon ruszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wróciłem dopiero z delegacji kilku i nie miałem na nic czasu. Niestety nie byłem na najfajniejszej części czyli drafcie przez co teraz muszę ogarnąć ale już poświęcę dzisiaj te kilka godzin, żeby zrobić co trzeba, pewnie polecą też jakieś TO ode mnie.

 

Jestem Kily, nie bój nic i tak was rozkurwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na mój autodraftowy team i na prawdę nie było aż tak tragicznie jak przypuszczałem.

 

Najfajniejszy zestaw RB jest u mnie. QB bardzo spoko i tylko WR i def wybrał źle ale wybaczam :)

 

Już Kily ogarnąłem, chociaż Floyd questionable przyprawia mnie o irytację straszną.

 

A Manning jest do wzięcia, jeśli ktoś chce za sensownego WR. Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.