Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

TT to placek. Taka kasa za rolesa? Dobre PO to za mało.

 

Ale wiesz, że on byłby starterem w większości drużyn w lidze, nie?

 

 

 Zasługuje na max 10 i to też bym nazwał przepłacaniem, ale niech będzie ta premia za PO Jak dla mnie Evans by go zastąpił w podobny sposób. Nie bez powodu nikt TT takiej kasy w Fa nie dał.

 

TT nie był wolnym agentem, więc nikt mu tej kasy nie mógł dać. Powtarzam jeszcze raz: on podpisze kontrakt na następne lata.

 

Proponuję sobie odświeżyć poprzednie PO Thompsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że on byłby starterem w większości drużyn w lidze, nie?

 

 

 

TT nie był wolnym agentem, więc nikt mu tej kasy nie mógł dać. Powtarzam jeszcze raz: on podpisze kontrakt na następne lata.

 

Proponuję sobie odświeżyć poprzednie PO Thompsona.

Wymienisz te zespoly? Bo chcialbym sie posmiac z tej wiekszosci gdzie gralby na PF.

Ale wiesz, że on byłby starterem w większości drużyn w lidze, nie?

 

 

 

TT nie był wolnym agentem, więc nikt mu tej kasy nie mógł dać. Powtarzam jeszcze raz: on podpisze kontrakt na następne lata.

 

Proponuję sobie odświeżyć poprzednie PO Thompsona.

Wymienisz te zespoly? Bo chcialbym sie posmiac z tej wiekszosci gdzie gralby na PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienisz te zespoly? Bo chcialbym sie posmiac z tej wiekszosci gdzie gralby na PF.

 

Hornets, Dallas, Pistons, Pacers, Lakers, Wolves, Bucks, Pelicans, Knicks, Magic, Blazers, Kings, Raptors, Wizards.

 

14 zespołów, w których niemal na 100% grałby jako podstawowy PF/C (patrząc oczywiście wyłącznie na umiejętności).

 

 

Swoją drogą - TT ma zarabiać więcej do tego co D.West zarabiał. Czujesz to? Koleś chce zarabiać tyle co Westbrook, Irving, Harden, Klay. Więcej od DMC i Walla. Matko Bosko.

 

Naprawdę nie rozumiesz różnicy, między kontraktami podpisywanymi w poprzednich 3-5 latach, a tymi z tego offseasonu (i z kolejnych kilku)?

 

 

Skąd ty masz tą skłonność do bronienia takich kontraktów z dupy. k**** to nawet 10mln dla Rondo lepiej będzie wyglądać niż to 16 TT.

 

Po 1 na razie żadnego kontraktu nie podpisali, po drugie nadal nie rozumiesz o co tutaj chodzi. Nie ma co przywoływać teraz kontraktów Currego, Duranta, czy kogokolwiek innego, bo mówimy o tu i teraz – o sytuacji Cavs, którzy nie będą w stanie podpisać NIKOGO innego o podobnych umiejętnościach, a dodatkowo mają dwie szklanki pod koszem w postaci Varejao i Love'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kucio nie łączmy dwóch systemów walutowych nie bądźmy pewexami.

 

Fakt jest taki, że wiekszość zawodników, która otrzymała w tym roku kontrakty jest przepłacona.

 

Cavs - Kevin Love - przepłacony

IS - przepłacony

 

Marc Gasole - przepłacony (top centrów w lidze i w 2 rundzie PO gra na skuteczności Diona?) come on!

można by dalej wymieniać.

 

 

Czy TT zasługuje na 94/5? Pewnie, że nie. Czy zasługuje na 80/5 też nie, to nie znaczy, że nie może się domagać.

 

W poprzednim sezonie Cavs mieli masę weteranów i zabrakło im zdrowia, a LBJ pogra na tym poziomie z 2-3 lata później będzie "słabszy" i potrzebuje zdrowych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets, Dallas, Pistons, Pacers, Lakers, Wolves, Bucks, Pelicans, Knicks, Magic, Blazers, Kings, Raptors, Wizards.

 

14 zespołów, w których niemal na 100% grałby jako podstawowy PF/C (patrząc oczywiście wyłącznie na umiejętności).

14/30 to nie jest większość. A i te 100%, że grałby w tych zespołach jest trochę naciągane. Wolves mają przepych na PF/C i Towns, Garnett i Pekovic raczej dają więcej niż TT. Nie wiadomo jak wkomponuje się w to wszystko Bjelica, ale też może być tak że Bjelica>TT. Do tego jest jeszcze Dieng - kolejna niewiadoma, również perspektywiczny. Lakers inwestują w Randle, mają Hibberta. W Bucks docelowo Monroe/Parker. Wizards - Gortat/Nene. Bez kontuzji nie widzę w tych klubach TT w s5. Po za tym ile z tych zespołów rzeczywiście chciałoby dać TT80/5?

Edytowane przez ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14/30 to nie jest większość. A i te 100%, że grałby w tych zespołach jest trochę naciągane. Wolves mają przepych na PF/C i Towns, Garnett i Pekovic raczej dają więcej niż TT. Nie wiadomo jak wkomponuje się w to wszystko Bjelica, ale też może być tak że Bjelica>TT. Do tego jest jeszcze Dieng. Lakers inwestują w Randle, mają Hibberta. W Bucks docelowo Monroe/Parker. Wizards - Gortat/Nene. Bez kontuzji nie widzę w tych klubach TT w s5. Po za tym ile z tych zespołów rzeczywiście chciałoby dać TT80/5?

 

Nie chodzi o to, czy faktycznie jest możliwość, że te kluby go będą chciałby zatrudniać. Chodzi mi o to, że patrząc wyłącznie na umiejętności i odrzucając tryb chęci rozwijania młodych graczy (Randle, Dieng, Bjelica, Meyers, WCS itd.), Thompson byłby starterem w sporej części (większości napisałem umownie) drużyn ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale napisałeś do dupy bo nie bylby starterem w większości tych druzyn.

 

Jakby się uprzeć, to mógłby startować jeszcze w którejś z tych ekip: Philly, Denver lub Boston ;) Ale to nie był "my point", jak udało Ci się zresztą zauważyć, w przeciwieństwie do kucia.

 

A do kucia mam pytanie – przypomnij mi kiedy ostatnio Reggie Evans robił średnio 12reb/10pts/1,3blk jako starter w PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, czy faktycznie jest możliwość, że te kluby go będą chciałby zatrudniać. Chodzi mi o to, że patrząc wyłącznie na umiejętności i odrzucając tryb chęci rozwijania młodych graczy (Randle, Dieng, Bjelica, Meyers, WCS itd.), Thompson byłby starterem w sporej części (większości napisałem umownie) drużyn ligi.

Może NBA 2k, na podstawie overolla by to przeszło, ale dodaj do tego strategię zespołu, jakieś cele, założenia, dopasowanie do innych graczy. To wyklucza go z roli startera przynajmniej w częsci zespołów, które wymieniłeś.

 

 

Jakby się uprzeć, to mógłby startować jeszcze w którejś z tych ekip: Philly, Denver lub Boston ;) Ale to nie był "my point", jak udało Ci się zresztą zauważyć, w przeciwieństwie do kucia.

 

A do kucia mam pytanie – przypomnij mi kiedy ostatnio Reggie Evans robił średnio 12reb/10pts/1,3blk jako starter w PO?

Jakby się uprzeć to możnaby się zastanawiać, czy nie lepiej inwestować w niego niż w Love'a. W końcu zdrowszy, lepszy w obronie i też dobrze zbiera, a to wszystko ze mimo wszystko mniejszą kasę. To tak trochę ironicznie - zaznaczam.

 

Kiedy Reggie Evans grał o coś w PO jako starter przynajmniej w częsci serii z graczem pokroju Jamesa i ogarniętym trenerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do kucia mam pytanie – przypomnij mi kiedy ostatnio Reggie Evans robił średnio 12reb/10pts/1,3blk jako starter w PO?

Kiedy ostatni raz Evans grał z Lebronem w składzie? Evans w PO też nałapał 12 reb w dużo krótszym czasie. Gość jest na jakieś 20/4, średnio broni, dobrze zbiera, jak dostanie piłkę to skończy w ataku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.