Skocz do zawartości

luty, luty.... a w jezioranach mechanizm popsuty............


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, nie rozumiem tego jak jednego dnia można grać taką gniotę a drugiego fajną i skuteczną koszykówke :roll: Wygrana cieszy podwójnie bo KB zrewanżował sie GA :wink: Nasi zagrali fajnie, nie można dziś na nich narzekać, nie zniszczył nas Gilbert, Caron (cholernie nieskuteczny dziś - co mnie nie martwi ) i nawet wywoływany przezemnie Haywood.. No to teraz czekam na kolejny tak dobry mecz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, mozna zdobyc ok. 40 pkt nie majac 24 rzutów wolnych w meczu :)

 

Smiesza mnie prostaki z waszyngtonu, ktorzy gwizdali, buczeli i krzyczeli na Kobego mysląc ze to go zdeprymuje :lol: Kolejni naiwniacy ktorzy łudzą się ze nie dziala to w drugą stronę 8)

 

Pieknie Kobe, super Lamar, martwią te fatalne zbiorki ofensywne i brak zastawiania wlasnej tablicy...

 

Vujacic to za to rozwiazanie podczas kontry powinien dostac przez leb, wyleciec i juz sie na boisku nie pokazac (po raz kolejny zreszta tak glupio robi kontre).

 

Ale ogolnie OK, jest udany rewanz, Gilbert dwa razy pyknal Kobego w ofensywie, choc to w miare normalne; zwinniejszy, mniejszy, piekielnie dobry, ale w ogolnym rozrachunku there's only one king 8)

 

the end ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, początek był raczej wyrównany, od razu dało się zauwazyć, że dwie największe gwiazdy mają zamiar poprowadzić swoje zespoły do zwycięstwa. Wizards utrzymywali kilkupunktową przewage, ale od końcówki drugiej kwarty kiedy objelismy prowadzenie już kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Dziś Kobe rozegrał świetny mecz, nieporównywalnie lepszy niż wczoraj, Odom przez większośc spotkania sprawiał warzenie jakiegoś "nieswojego", nie podobała mi się zbytnio jego gra, ale czwarta kwarta to jego bardzo dobra gra i te "trójki". :)

Poza tym znowu super mecz Smusha, naprawdę ostanio jest w dobrej formie, do tego jeszcze trzeba pochwalić Bynuma, który zaliczył double-duoble.

 

Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na Farmara, chciałem to juz napisac po meczu z Pacers ale się powstrzymałem. On w tych dwóch ostatnich meczach, z resztą wczesniej też gra po prostu fatalnie, aż żal patrzeć na jego grę kiedy wchodzi z ławki. Nie zdobywa punktów, nie asystuje, do tego popełnia jakies głupie straty przy próbie podania pod kosz, strasznie mnie zawiodzi ostatnimi wsytępami. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz, tyle, że znowu graliśmy z czołówką ligi, a wiemy, że takie mecze nam wychodzą. Oczywiśćie nie będę narzekał, każdy zawodnik S5 dobrze się spisał, Smush starał się w obronie, Bynum kolejne DD.

 

Przede wszystkim jednak doskonale zagrał Kobe. 39 pkt, na początku myślałem, że dzisiaj będzie troche samolubny, później jednak zaczął więcej podawać i z jakim skutkiem! To jest dla mnie wzór meczu Kobe. Od początku meczu rzuty, ale z dobrych pozycji. Gdy rywale się troche przestrasza więcej podań i po sprawie.

 

Teraz gramy z Atlanta, kolejny mecz, który trzeba wygrać. Koncetracja musi być, bo trzeba gonić zachod. Ciągle nie wiadomo kiedy wrócą Kwame z lukiem. Widać brak Luke'a na rozegraniu, Radmanovic to jednak nie to samo, chociaż trzeba go pochwalić bo gra coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewanż udany, Kobe jak się można było spodziewać dzisiaj zdecydowanie bardziej skutecznym, Lamar też po słabszym początku zaczął trafiać z dystansu, co najciekawsze Smush kolejny mecz, w którym sporo i skutecznie rzuca co pozytywnie na jego defensywę wpływa bo fajnie na Gilu siedział, pokazywali jak stopniowo średnie punktowe z kolejnymi miesiącami mu rosną i póki co dwa pierwsze mecze lutego a on rzuca w nich po 20 punktów.

 

Hawks w poniedziałek więc rezultat może być tylko jeden, dość już tracenia głupio kolejnych zwycięstw ze słabymi rywalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowmy sie, zwyciestwo tak wspaniale i okazale to moja zasluga ;) moglem wejsc w trakcie meczu (co tez uczynilem) i pochwalic chlopakow, rozplywac sie nad tym jak graja, jacy dojrzali i skuteczni - ale nie zrobilem tego ratujac tym samym zwyciestwo, bo zycie juz nie raz pokazalo, ze wystarczy Lakers pochwalic w trakcie meczu i momentalnie tracili umiejetnosci ;)

 

noo to tyle :lol:

 

 

Ps: Bynum to bardzo fajny chlopak :) ma juz te takie nawyki centra i gra madrze jak na swoj wiek i dokonania.naprawde niezle zapowiadaja sie play offy w jego wykonaniu bo do tego czasu chcialbym zeby nabral jeszcze wiecej pewnosci siebie i poprawil troche skutecznosc rzutow o tablice bo to zbyt czesto zawodzi :) brawo Andrew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisaliście już wszystko o pozytywach tego meczu, więc ja napisze coś o negatywnych stronach. Po pierwsze Wizards wygrali z nami walkę o deskę...Wizards! Nawet z Jamisonem, który jest ich najlepszym zbierającym, to słabiutka w tym względzie drużyna, a my przegrywamy z nimi walkę o tablicę :roll: Druga sprawa - Odom, mimo tego że w sumie ładnie zagrał, za bardzo bawił się dziś w jum shootera. Ładnie mu dziś wchodziło, ale to jest taka jego tendencja, ktora od czasu do czasu się ujawnia. Przy takiej dziurze pod koszem aż prosiło się o jego wjazdy, albo post up..ktył go przecież Jarvis Hayes :roll: . No to tylko takie małe kamyczki do ogródka zwanego Lakers w ogólnie milej aurze zwycięstwa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo Cieszy i forma Kobe oraz Lamara - jestem również bardzo happy że Kobe pokazał że umie jeszcze efektowne dunki strzelać i to przed ALLstar.... ale bolało mnie cały mecz prawie brak zbiórek defendywnych i ofensywnych - nasi dajš sie wyprzedzać po prostu a do ofensywnych w ogóle nie ustawiajš sie:(

Gdyby nie forma strzelecka Kobego byłoby trudno wygrać...

Defensywa zespołowa też u nas bardzo kuleje dużo czystych pozycji mieli Gospodarze.. hehe ale przynajmniej oliwa sprawiedliwa bo nie trafiali tak jak My z czystych wypracowanych pozycji..

Mały OFF TOP takie mecze jak ten mnie przekonujš że to nie jest jeszcze dobry zespół przeciwnik nie jest jednak zbyt mocny....a wygrywamy tylko dzięki formie dwóch najlepszych graczy... a KObe wiele sytuacji innym wypracował Radmanowi i Smuszowi... a oni jeszcze nie stajš na odpowiedniej wysokoci zadania aby trafiać z takich czystych wypracowanych pozycji - przynajmniej nie trafiaja tak często jak powinni..... i dlatego jak czasem czytam posty Haterów LAL że Lakers majš dobry zespół i że np PHX nie majš lepszych zawodników to mi sie miać chce po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiorki. emjey zgadzam sie z toba. mamy starszne problemy z deska i nei wiem z czego to wynika bo mamy zawodnikow ktoryz indywidualnei sa dobrze predysponowanie do zbiorek. bynum,odom,turiaf. a mimo to mamy kolejny mecz w ktorym goscie miazdza nas na tablicy. szczegolnie naszej. gdybysmy zbierali kazda niecelna pilke tak jak robia to takie ekipy jak detroit,dallas czy san antonio to spokojnie mielibysmy bilans na poziomie 65-70% ale tak niestety nie jest. male szanse sa na to ze zmieni to sie w tym sezonie. ale w przyszlym jesli nie zrobimy postepu to nie mamy co marzyc o czyms takim jak mis.

 

w obronie zespolowej robimy juz powoli postepy. ale wciaz za duzo jest sytuacji w ktorej 2 linia spoznia sie z pomoca. i pg za duzo sobie wjezdzaja. ale sa szanse na to ze bedzie lepiej.

 

smush zaczal juz chyba ostatnia runde walki o kontrakt. gdybym go nie znal i obejrzalbym ostatnie 2-3 spotkania powiedzialbym : qrwa ten gosc jest zarabisty i z kobem moze stworzyc fajne duo:) w sumei wciaz jest na to szansa bo obrone tez poprawil....

 

cookowi totalnie nie sluzy powrot do gry odoma. widac ze ma jego kompleks. bo inaczej nie jestem w stanie tego wytlumaczyc. goscia na boisku nie ma.....

 

bunum nie mial dzis wiecej niz jeden blok??

czekam na detroit......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszej obrony, zbiórek nie można obiektywnie ocenić póki wszyscy nie będą w końcu zdrowi, wiele osób nie docenia Kwame i jego roli już nawet pomijając defensywę, to nawet zbiórki, nawet jak on sam nie zalicza meczów z wieloma zbiórkami to jak stoi pod koszem to nie nikt go stamtąd nie ruszy, dobrze zastawia a często potem Lamar czy ktoś inny zbiera piłę, Andrew często polega na swoim wzroście i zasięgu ramion jeśli o to chodzi, nie mam do niego pretensji, ale Kwame naprawdę dużo zmienia swoją obecnością a jego robotę rzadko widać patrząc w jego statystyki. Pozostaje czekać kiedy w końcu wszyscy wrócą do gry i wtedy zobaczymy ile naprawdę jest warta ta drużyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszej obrony, zbiórek nie można obiektywnie ocenić póki wszyscy nie będą w końcu zdrowi, wiele osób nie docenia Kwame i jego roli już nawet pomijając defensywę, to nawet zbiórki, nawet jak on sam nie zalicza meczów z wieloma zbiórkami to jak stoi pod koszem to nie nikt go stamtąd nie ruszy, dobrze zastawia a często potem Lamar czy ktoś inny zbiera piłę, Andrew często polega na swoim wzroście i zasięgu ramion jeśli o to chodzi, nie mam do niego pretensji, ale Kwame naprawdę dużo zmienia swoją obecnością a jego robotę rzadko widać patrząc w jego statystyki. Pozostaje czekać kiedy w końcu wszyscy wrócą do gry i wtedy zobaczymy ile naprawdę jest warta ta drużyna.

To nie jest czcza gadanina rozentuzjomawonego fana z bardzo prozaicznego powodu. Wklejalem juz artykul w ktorym sam Phil nazwał go jednym z lepszych centrów tej ligi. Niewazne ze jest posucha, nawet gdyby nie bylo zadnego juz centra, to fakt pochwalenia przez Jaxa Kwame jest niezmiernie godny uwagi. Taki gosc jak Phil Jackson nie papla takich rzeczy dla paplania, jak juz mowi cos takiego w tym stylu, to cos to oznacza. nie zwykl on w taki sposob chwalic swoich chlopakow i ta opinia jest duzo bardziej wiarygodna i miarodajna niz niejedna opinia postronnych obserwatorow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera boje się dzisiaj tej Atlanty. Wczoraj widziałem jak pojechali NJN i grali naprawde lepiej niż wskazuje na to ich bilans. Do tego są młodzi i ambitni więc na pewno nie odpuszczą. Johnson jest świetny, Smith zaczął rzucać skutecznie, do tego jest nieźle rzucający Williams.

Dobrze zbierają możemy mieć problemy. A ich bilans spokojnie podchodzi pod zlekceważenie ze strony Lakers :D . Do tego wygraliśmy efektownie ostatni mecz. oj będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie to jest wkurzające w Lakers potrafia rozwalać mocnych rywali a ze słabymi nie umieją grać.. przychodzi mi na myśl porównanie z reprezenatcją w Pilke kopaną naszego piękengeo kraju..

wypada miec nadzieje że limit farta Atlanty sie wyczerpał z meczu z NJN ale na lakers niestety oni moga liczyć - prognozuje dużo strat słabą skuteczność i ogólnie mało ciekawy mecz - pewnie dlatego nie ma go w ogóle w żadnych transmisjach:(

Oby All star byl fajne - Kobe w meczu z WSH pokazał ze He can still DUNK...fajnie było by jak by zdobył MVP KObas w końcu to już jego 10 ogólny All star..(licząc z rookie game) koniec off top.. narazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki szybko i ide spac.

polotox troche glupi przyklad podales. polacy ostatnio glownie nie radzili sobie z dobrymi ekipami oprocz portugalii natomiast wszystkich sredniakow i innych regularnie ogrywalismy(patrz poprzednie eliminacje do ms)

 

oki...

wazne W. bo maja serie juz 2 zwyciestw na wyjezdzie a to dobrze prognozuje przed meczem z detroit.

kobe kolejny mecz na mvp. kiedy trzeba bylo bral na siebie ciezar gry i trafial. ma sporo kibicow w atlancie. w zasadzie mialem wrazenie ze graja w staples:D topozytywnie. i pokazuje ze kobe w tym momencie jest kims takim jak jordan w latach 90. kolejna hala w ktorej witaja go tysiace kibicow. klejny sold out:) 24 to naprawde cos innego....

 

powracajac do meczu. hawks zagrali dzis bardzo slabe spotkanie. my rewelacji nie zagralismy jednek potrafilismy wygrac.

 

cieszy wygrana deska. lamar z drew mogliby tak do konca sezonu zbierac:) lamar dzis nie mial dnia w ataku wiec pozostaje nadzieja ze w detroit wspomoze kobego. cholernie wazny mecz. jesli wygramy, powroci wiara i bedziemy na dobrej drodze by wyjsc z dolka w ktorym bylismy. przed nami 3 najtrudniejsze mecze w tej serii. 2 ultradefensywne i jedno ultraofensywne:) mam nadzieje ze nasi beda w stanie narzucic wlasne warunki.

 

 

aha. jeszcze jednen fajny motyw. chlopaki zamiast treningu przed meczem z wizards odbyli... podroz autokarem po stolicy. phil chcial im pokazac fajne miejsca stolicy takie jak kapitol itd.:) fajna sprawa tez chcialby takiego trenera:D

 

GO laKers GO!!!

 

o ile przegrany meczu suns-nuggs mnie nie obchodzi o tyle jazz z rockets sa na dobrej drodze do kolejnych W. fuck. mialo byc inaczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAKERS:HAWKS 90-83

 

Lakers wygrali ale trzeba przyznac ze musieli sie troche nameczyc,obie druzyny mialy słabą skutecznosc jezeli chodzi o FG to zawiodl napewno lamara 4-17 ale zato 7-8 FT + 18 zb tego mi było trzeba kobe zagral na swoim normalnym poziomie w 4 kw jego rzuty przesadzily o zw lakers ,ale szczerze niewiem czy my gralismy dobrze w obronie czy to hawks nic nie trafiali :?: :?: :?: martwi mnie parker poza trojką w waznym momecie nie włonczył sie wogole w zdobycze pkt ale miał 6stl i 5ast :twisted: ,bynum kolejne DD :lol: w ost sekundach jak lakers mieli zapewnioną wygrana postanowil rzucic za 3 ale pilka nei wpadla :wink: ,wygralismy deske to cieszy ,licze ze z det zagraja lepiej bo inaczej bedzie ciezko o win

 

GO lakerssss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wreszcie wygrać mecz walki. Bardzo to cieszy, może w końcu uda się ustabilizować formę.

 

Kobe dzisiaj zagrał dobrze, 27pkt na dobrej skuteczności, świetnie spisał się w decydującej kwarcie. Lamar i Andrew dobrze na desce, Odom trcohe zawalił w ataku, ale trzeba pamiętać, że wrócił niedawno.

Słabiutko z kolei zagrał dziś Parker, ale niestety od niego nie można wymagać występów na wysokim poziomiena co dzien. Cieszy jego 5 asyst.

 

Teraz kolej na mecz z Detroit. Będzie ciężko, ale mam przeczucie, że sobie poradzimy. Jesteśmy na fali, gramy nieźle, pasowałoby to podtrzymać. Do tego dochodzi żenująca porażka na początku sezonu. A rywali trzeba gonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe dobry mecz nieźle krył Johnsona, w czwartej kwarcie w pewnym momencie fajny pojedynek strzelecki między tą dwójką, Lamar świetny na deskach w ataku po prostu mu nie wpadało, ale dobrze nie zniknął cały mecz był aktywny i agresywny. Bynum nieźle rzucił sobie trójkę z rogu jakoś w ostatniej minucie, ale ponieważ było jeszcze 12s do zakończenia akcji Phil się zdenerwował i posadził go momentalnie na ławie a cała drużyna się z tej akcji śmiała, Rambis już wyrobić nie mógł na tej ławce :lol:

 

Pistons ciężki mecz, ale są zdecydowanie do pyknięcia, będą mieli problem z kryciem nas pod koszem albo Webbera dadzą na Bynuma więc Andrew powinien nie mieć problemów albo na Lamara i tu podobnie.

 

nieźle zesweepowaliśmy Hawks po raz pierwszy od 7 lat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy kolejne zwyciestwo 8) Kobe powiem tak, mecz "normalny" w jego wykonaniu bez przebłysków poza bardzo dobrą 4 kwartą. Johnson sie troche napocił przy nim. Lamar kiepska skuteczność, ale 18 zbiórek, czyli to czego nam ostatnio w obliczu jego kontuzji brakowało. Smush dużo przechwytów no i Andrew DD. Wszystko napawa optymizmem przed kolejnym meczem z Detroit . Z nimi nie tylko pod deske grac. Dobry dzień musi miec tez Kobe i poprowadzić do zwycięstwa. Licze w tym meczu też na clutchshoterow - radman, cook :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o meczu zostało praktycznie wszytsko napisane, ja tylko chciałem dodac, że cieszy po pierwsze to, że wgraliśmy drugi z rzędu mecz na wyjeździe(poza Staples Center wciąż jesteśmy na minusie), a po drugie cieszy fakt, że wreszcie wygraliśmy z jakąś słabą drużyną, bo to już się zaczynał robic irytujące, że kiedy gramy z kims teoretyucznie słabszym to często przegrywaliśmy. Kobe dziś koleny bardzo dobry występ, poza tym Lamar ładnie zagrła na deskach, ale strasznie słaba skuteczność i to juz w któryms kolejnym meczu po powrocie z kontuzji. Widocznie brakuje mu jeszcze czucia piłki dlatego ma takie wachania. Np w 4 kwarcie z Wizards rzucił trzy trójki a dziś nic mu nie wpadało, więc widocznie potrzebuje czasu na ustabilizowanie rzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.