Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2015/2016


kore

Rekomendowane odpowiedzi

A ty co zrobisz jeżeli pracodawca-cwaniaczek wypłaci ci wynagrodzenie po dwóch latach w wyniku egzekucji komorniczej? Przeprosisz, że wcześniej nazwałeś go oszustem?

 

Zupełnie nietrafiona analogia.

 

Przy czym ja nikogo nie bronię, nie śledziłem sprawy, nie znam ani jednej ze stron zakładu, nie wiem kto i kiedy się logował. Chciałem tylko sprawdzić czy bierzecie odpowiedzialność za swoje słowa, bo właśnie odpowiedzialności za zawarty zakład domagacie się od vana. Tyle.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nietrafiona analogia.

 

Przy czym ja nikogo nie bronię, nie śledziłem sprawy, nie znam ani jednej ze stron zakładu, nie wiem kto i kiedy się logował. Chciałem tylko sprawdzić czy bierzecie odpowiedzialność za swoje słowa, bo właśnie odpowiedzialności za zawarty zakład domagacie się od vana. Tyle.  

 

Trudno o trafniejszą analogię. W obu przypadkach mówimy o wykonaniu zobowiązania przez oszusta grubo po terminie i dopiero po wywarciu na niego pewnej presji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego publiczne pietnowanie oszusta jest beee ???  to jest przeciez najwieksza kara ....

 

bardzo dobrze ze wybuchla taka gowno burza , bo to bedzie przestroga dla nastepnego smieszka ze wlasciwie juz nie bedzie mial powrotu na forum 

 

Znam temat na tyle, że uważam Vana za wyplacalnego i uczciwego

 

 

 

brawo kubbas wlasnie potwierdziles ze znasz vana osobiscie .

 

 

Van juz od dluzszego czasu nie jest aktywnym uzytkownikiem , udzielal sie dosyc rzadko najczesciej w temacie o la , wiec doszedl do wniosku ze za 5 stowek moze zniknac.....

 

smieszne jest to ze van to raczej typ mocno po 30 , ustatkowany, dzieciaty pewnie , i te 500zl nie powinno byc jakimswielkim problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawilem setke na Cavs w 7 po kursie 4,80..choc mysle ze GSW wygraja :smile: (ale pewny nie jestem w ogole)  zrobilem tak by znalezc sie w sytuacji win-win. Jesli Cavs wygraja super mam 480 w kieszeni, jesli Warriors - wielka radosc z kolejnej porazki Lebrona :smile:

Edytowane przez Damiansport1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawilem setke na Cavs w 7 po kursie 4,80..choc mysle ze GSW wygraja :smile: (ale pewny nie jestem w ogole)  zrobilem tak by znalezc sie w sytuacji win-win. Jesli Cavs wygraja super mam 480 w kieszeni, jesli Warriors - wielka radosc z kolejnej porazki Lebrona :smile:

 

świetny plan, stawiamy 100 na Cavs zgarniamy 480 i jest kasa dla Steve'a 

i wszyscy happy! :D

 

PS

Van to jest Twoja szansa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kasy Steve nigdy nie zobaczy ale przez tą całą sytuacje stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych userów na forum, 90% użytkowników się z nim solidaryzuje a temat o jego zakładzie ma już blisko 10 stron, fame'u na kase nie przeliczysz :) Z dnia na dzień jest nas co raz więcej #TeamSteve 

10093_original.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kasy Steve nigdy nie zobaczy ale przez tą całą sytuacje stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych userów na forum, 90% użytkowników się z nim solidaryzuje a temat o jego zakładzie ma już blisko 10 stron, fame'u na kase nie przeliczysz :) Z dnia na dzień jest nas co raz więcej #TeamSteve

10093_original.jpg

Ja tam wolalbym 5 stowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wymyślił historię o umierającej bliskiej osobie, ale wersja z chwilową amnezją też jest spoko. :)

 

Jednak mogłeś ją trochę dopracować, bo CSI e-nba wykryło, że się logowałeś podczas tego swojego roastu. ;] 

 

A tak zupełnie serio to dobrze, że wszystko się nie najgorzej skończyło.

 

 

PS.

Widzę, że ktoś pokasował parę postów, które zostały napisane po wpisie Vana. Czytałem je wszystkie, więc wiem, że były dość powściągliwie, neutralne i w żaden sposób nie łamały regulaminu. Wątek niedługo umrze śmiercią naturalną, więc po co ingerencja moderatorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.