Skocz do zawartości

Karty na stół, czyli wybieramy najlepszych piłkarzyków z ostatniego ćwierćwiecza


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Barthez to Barthez, nie zmieniaj k**** tematu :)

 

Robben przez dwa sezony z rzędu był samolubną super-ciotą, piłkarz-colaps, przynajmniej ja tak go odbierałem

 

i do tego gupi c*** nie podaje Lewemu

 

straszna lipa z konkurencją, może mało się znam, ale nie sądziłem, że Figo wygra w cuglach :)

 

skoro Robben to dlaczego nie Pires, Kily?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. dlatego, że to nie Pires prowadził swój zespół do wygrania LM robiąc asystę i zwycięskiego gola? Albo dlatego, że to nie nie Pires prowadził swój zespół do dwóch medali na MŚ?

Robben do dzisiaj jest samolubną ciotą, tylko co z tego, skoro nawet nią będąc windował swoje teamy do walki o najważniejsze cele. Collapse'y w ważnych momentach miał, ale był na tyle dobry, żeby w ogóle jego drużyny miały te ważne momenty. Poza tym nie zawsze miał collapse'y (patrz chociażby wspomniany finał LM 2013).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu ktoś ogarnął, chociaż sam pisałem o tym kilka postów temu: ;) 

A z tym Piresem to dajcie kuźwa spokój. Po pierwsze dlatego, że to gościu od lewej strony (na prawej miał wymienianego zaraz obok Ljungberga), a po drugie dlatego, że to trochę wstyd w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie o lewych mowa? Haha

 

a już coś takiego miałem 

 

 Także wtedy zdobył z drużyną mistrzostwo Europy, asystując przy "złotym golu" Davida Trezegueta w finale z Włochami. W nowym klubie, kierowanym przez Francuza Arsène'a Wengera szybko wywalczył miejsce w podstawowym składzie. Do 2005 roku zdobył z drużyną dwa razy mistrzostwo Anglii (2002, 2004) oraz trzy razy Puchar Anglii (2002, 2003, 2005.)

 

Mistrzostwo Świata i Europy, krótka kariera, ale bezdyskusyjnie imponująca. Wiem, że overall Robben lepszy, ale sorry Kily nie lubię dziada ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo już nawet pomysłodawca tematu Elwood się wyczerpał. Do jutra do północy prawa pomoc. Środa-sobota na dwóch lewych pomocników i podsumowujemy zabawę.

Zwyczajnie jak się ma urlop to ma się wyjebkę kto byl lepszy. Nie zesrajmy się :] Wódka i superpuchar espanii ważniejsze od pojedynku pasztet vs jąderko.

A zabawa to się wyczerpała jak 4 osoby głosowały na napastników. Albo wcześniej, jak usłyszałem że skoro Iker pod Gigim to cala zabawa bez sensu i ktoś ma to w d :]

Robbern over Pires z racji strzału z dystansu + dryblingu na krótkim

Pires over Robben bo szybkość, zrywność, obie nogi, minięcie dryblingiem

Główka? Nie wiem

Ljundberg i Pires rotowali na skrzydlach, nominalnie można macerować a i tak gówno wyjdzie

Figo over Robben bo technika, sukcesy,medialność, psycha, obie nogi i nie oberwanie po pysku od Riberego

Robben over bo szybkość i ten jeden magiczny wzwód na ktory każdy się nabiera

Total, Figo over Robben

3 Bex

 

A na lewą jest Frank, Giggs, Ubermars, Pires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewych wybieramy od środy :tongue: ale jak już Elwood robisz wyliczankę, to musi paść pytanie o Nedveda. Ja go nie traktuję jako typowego lewego pomocnika, pasuje mi tu tak samo jak Iniesta, którego wybieraliśmy przy okazji ofensywnych. No ale to głupio IMO tak nie rozważać nawet Pepika, więc rozumiem, że dopisujemy go do Twojej wyliczanki? :P Tak czy inaczej głosy na lewych od środy (czyli od jutra, fak :P)

 

swoja droga robben tez kupsztyl. serio kily majac w skladach messich, zidanow, ronaldow, ronaldinhow i innych geniuszy pilki chcesz im dokuczyc tym typem?

Nie chcem, ale muszem. We wszystkich trzech jedenastkach mamy pełno magików, ale Robben za dobrze wypada w naszych kryteriach, żeby go nie dać do którejś z tych jedenastek. Po prostu za mocno odstaje od wszystkich oprócz Figo. A czy będzie w 2 czy w 3 jedenastce? Niech zdecyduje już suche porównanie sukcesów, skilli itd. Poza tym bez mojego głosu na nr 1 to tu Robben by się nigdzie nie mógł załapać z tego co widać ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem tylko podziękować temu wyżej, który wymienił Piresa

 

nie chce mi się szukać, ale naprawdę jestem wdzięczny ziomuś ;]

 

Pires to Nash, Robben to Kidd

 

to wie już teraz każdy

 

nie wiem czy była bardziej ewidentna nagroda sezonu BPL jak ta dla Piresa, moim zdaniem był najważniejszym graczem "Niezwyciężonych" .

 

Robben potrafi zachwycić, ale  klasą i umiejętnościami na pewno Piresowi nie ustępuje, przecież Pires to także (był) geniusz* **

 

*lobby na poczet lewych skrzydłowych

 

**czy Robbena można uznać za geniusza?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, no to lewi:

1. Niedźwiedź:
- bo Złota Piłka w roku, w którym ograł Galacticos w najlepszej wersji w 1/2 LM (przez kartki nie było mu dane zagrać w finale)

- bo dwa medale na Euro to jak na Czechy sporo

- bo wszechstronny, obunożny skill

- bo cholernie mocny, choć krótki peak (ale za to wiele lat na bardzo dobrym poziomie)

- bo waleczne serce

 

2. Giggs:

- bo sezon z potrójną koroną

- bo legendarne longevity przekładające się zresztą na cały wór z tytułami mistrza Anglii (LM wygrana 2x, Nedved ani razu)

- bo skille

 

Ogólnie trudny wybór, ostatecznie Nedved wyżej ze względu na peak. Trzeci Ribery.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te same typy co Kily - a można inaczej? (ew. zrozumiem zmianę kolejności)

 

- Nedved - bo wszystko (+przefit!)

 

- Giggs - bo prawie wszystko (wiadomo repra - nie jego wina) + longevity jak Kareem*

 

* koleżka grał w prawie całym okresie, który badamy! (bez 1 sezonu) - symbol tego ćwierczwiecza - cała nasza zabawa powinna nazywać się Ryan Giggs Trophy hihi

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle jako ciekawostka - w mojej FAKTYCZNEJ (nie ograniczonej mocno ograniczającymi ramami tej zabawy) pierwszej 11stce to poza obroną i bramkarzem (gdzie ustawienie jest standardowe) byłoby to tak:

środek pomocy - Vieira + Zidane, boki - Figo (ew. Krystyna jakbym szedł w osiągnięcia kosztem fitu) + Nedved, atak - Ronaldo (szpica) + Messi (cofnięty)

 

o!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giggs bo all in

Tylko z prawej nie potrafił załadować z dystansu. A tak to przewuj. Ino z reprą casus wiecznych pokrzywdzonych ale taka skaza to nie skaza.

Niedźwiedź schodził do środka więc biorę Piresa. Full Flava, obie nogi, czapka. Świetne uzupełnienie świetnego środka + ukulał z drużynami to, co mógł.

Ribery za mniejsze osiągnięcia kadrowe trzeci.

 

Nikt nie dał Tsubasy Ozory w napadzie, wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.