Skocz do zawartości

OKC 2015/16 – powrót na salony oraz walka o sukces i Duranta


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

O ile jeszcze parę tygodni temu wariant DC wydawał się dal mnie praktycznie niemożliwy to teraz już trochę przychylniej na to patrzę. Z totalnego szpitala Wizards mają obecnie jeden z najgłębszych rosterów i naprawdę dodając Duranta i nie tracąc Beala z Gortatem jest szansa na ECF w najgorszym wypadku(czyli już na starcie to co w Thunder). No, ale rzeczywiście trzeba się pozbyć Wittmana - może jakby zatrudnili Brooksa to by bardziej pomogło w negocjacjach? Jestem w stanie przełknąć taki ruch jeśli to miałoby szansę powodzenia. 

 

Zastanawiam się też czy nie oddałbym Beala jeśli byłaby szansa na duo Horford - KD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze parę tygodni temu wariant DC wydawał się dal mnie praktycznie niemożliwy to teraz już trochę przychylniej na to patrzę. Z totalnego szpitala Wizards mają obecnie jeden z najgłębszych rosterów i naprawdę dodając Duranta i nie tracąc Beala z Gortatem jest szansa na ECF w najgorszym wypadku(czyli już na starcie to co w Thunder). No, ale rzeczywiście trzeba się pozbyć Wittmana - może jakby zatrudnili Brooksa to by bardziej pomogło w negocjacjach? Jestem w stanie przełknąć taki ruch jeśli to miałoby szansę powodzenia. 

 

Zastanawiam się też czy nie oddałbym Beala jeśli byłaby szansa na duo Horford - KD.

Brooksa? To juz niech lepiej Wittmana zostawią. Powiedziec Durantowi masz gałę i wygraj mecz to i Witman potrafi.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooksa? To juz niech lepiej Wittmana zostawią. Powiedziec Durantowi masz gałę i wygraj mecz to i Witman potrafi.

 

Durant chyba lubi Brooksa, tylko dlatego bym się na to zgodził - tylko i wyłącznie. Mimo wszystko jednak Brooks jest chyba ciut lepszym HC.

 

 

Beala problemy zdrowotne trochę zmniejszyły jego wartość pod wymianę.

Co najmniej ECF to więcej niż w Thunder.

 

No nie przesadzałbym. Thunder mają jakieś tam szansę na WCF, a że na chwilę obecną jest to może 20% to już inna sprawa.

 

Co do Beala. Wizards muszą się zdecydować co z nim zrobić, żeby nie stracić go za darmo. Wiadomo, że skoro on sam przyznaje, że prawdopodobnie będzie miał limitowane minuty do końca kariery to jest to problem, ale to dalej jest jednak ścisły top sg, nawet jeśli miałby grać po 25 minut. Inna sprawa, że Wall Beal KD Morris Gortat to już dzisiaj wygląda lepiej niż wszystko w Cavs, ciekawe tylko czy Durant zdaje sobie z tego sprawę. Trochę go szkoda dla tych wieśniaków z Verizon, którzy teraz na niego gwiżdżą, ale pod względem sportowym to jest top3 wyborów na tą chwilę. 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby KD poszedł do Wizz i wygrał tam misia to oficjalnie zostaje najgorszym kibicem ever. Przestałem kibicować Warriors to Ci nie dość ze misia to teraz prawie w kieszeni historyczny RS. Jak KD wykręci mi taki numer to w ciemno mozna zakładać 3peat Bulls w następnych 10latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie tylko Heat..

 

Westbrook był koszmarny dziś

 

A to jest TOP5 tej ligi . Brak pomysłu na grę. Klepanie długo piłki brak rozrzucenia. durant też popełniający bła za błędem rzadko korzystał z zasłon.

 

Czyżby jednak wyśmiewany Perk coś jednak wnosił w ten Oklahomski atak?

Na dziś Oklahoma może być nr 4 i na dzień dobry bardzo zły matchup z Miśkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyżby jednak wyśmiewany Perk coś jednak wnosił w ten Oklahomski atak?

 

Perk był drewnem jak chvj ale gość robił team chemistry i w zasadzie po jego odejściu z drużyny zrobiło się duo+pachołki. Miał też mistrzowskie doświadczenie. Już wtedy mówiło się, że pozbywanie się Perka to błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając Gortata za mniejszy piniądz, tak. Cały czas mam wrażenie, że ludzie zapominają jak co roku poza parkietem był Horford, dawać mu maxa za dwa, góra trzy lata post prime? Mam wątpliwości.

 

Beal ma nogę ze szkła though. A Gortatowi zbliża się expiration date. Horford daje im bardzo dobre opcje na big ball - small ball, ogólnie trzeba do Duranta kogoś takiego, żeby ten mógł grać na obu pozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na miejscu OKC brał przykład z Toronto. Tak - z Raptors! Mają tak podobnie zbudowane ekipy, tylko że Toronto ma graczy o poziom niżej. Dwóch liderów na obwodzie dzielących się piłką to zdecydowana przewaga OKC na pierwszy rzut oka. Westbrook czy Durant to nawet gracze z TOP5 ligi, a Lowry czy DeRozan to ledwie TOP5 swoich pozycji i to tylko u niektórych. Gracze podkoszowi to też na korzyść OKC, ławka także. Jedyne czego nie ma OKC, a ma Toronto to Cory Joseph czyli znakomity gracz z ławki. I mimo tych wszystkich dysproporcji to o dziwo takie Toronto przekonuje o wiele bardziej niż OKC w tym roku.

 

Dziś kolejny już mecz, gdzie w końcówce grają na poziomie 76ers. To nie jest żart - przeciwko czołówce ligi są fatalni i w serii dostaną już w półfinale od każdego jeśli coś się nie zmieni. Są żałośni, a najbardziej to Westbrook, którego wiele razy broniłem, ale właśnie utopił drużynę na lata, bo bycie ziomkiem to jedno, ale pierścionki to drugie i Durant jak zostanie w OKC to będzie po prostu głupi. Jest Portland, jest Boston, Washington, Minnesota nawet czy Heat - wszędzie bliżej do sensownej drużyny niż tutaj. Jeżeli oni w RS mają problem zamykać mecze z kimś choćby przyzwoitym to w PO z Miśkami czy PTB to mogą polecieć w I rundzie. A ewentualnie w drugiej przeciwko Spurs czy GSW? Masakra się szykuje z TD Westbrooka, które są tak wartościowe jak te Rondla (pierwsze pozdro!), dziurami w obronie (pozdro Kanter!), dziurami w mózgu (pozdro Waiters!) i to wszystko przy braku reakcji z ławki (pozdro Donovan!). Nie sądziłem, że można być gorszym niż Brooks w Thunder, ale życie lubi zaskakiwać jednak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk był drewnem jak chvj ale gość robił team chemistry i w zasadzie po jego odejściu z drużyny zrobiło się duo+pachołki. Miał też mistrzowskie doświadczenie. Już wtedy mówiło się, że pozbywanie się Perka to błąd.

JA to pisałem ironicznie ale fakt jest faktem że obecnie tak za bardzo poza Adamsem to nikt w Thunder nie stawia zasłon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.