Skocz do zawartości

OKC 2015/16 – powrót na salony oraz walka o sukces i Duranta


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Siła ligi liczona po średnim dla zawodnika BPM może jednak te lata 80/90 te nie są takie słabe a obecne takie dobre jak się niektórym wydaje

 

 

 

moze cos przeoczylem, ale nie widzialem nigdy dyskusji tu na forum o srednim BPM dla zawodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy teraz sa bardziej atletyczni tak?

Ale to z kolei oznacza ze pewna ilośc talentu ofensywnego opartego na skillu sie nie łapie bo jest za mało atletyczna

Zmieniły sie schematy obrony na bardziej zespołowe

Ale to oznacza ze pojedynczy zawodnik ktory ma jak to exploitiwac ma łatwiej

Do tego zawodnik w lepszym ofensywnie zespole (by large) bedzie gorzej broniony od zawodnika w zespole o skoncentrowanym talencie.

Widać to było w meczu :

Durant był duzo lepiej broniony niz Curry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy teraz sa bardziej atletyczni tak?

Ale to z kolei oznacza ze pewna ilośc talentu ofensywnego opartego na skillu sie nie łapie bo jest za mało atletyczna

Zmieniły sie schematy obrony na bardziej zespołowe

Ale to oznacza ze pojedynczy zawodnik ktory ma jak to exploitiwac ma łatwiej

Do tego zawodnik w lepszym ofensywnie zespole (by large) bedzie gorzej broniony od zawodnika w zespole o skoncentrowanym talencie.

Widać to było w meczu :

Durant był duzo lepiej broniony niz Curry

 

mozesz wyjasnic to pogrubione? dla mnie to jakies maslo maslane, nic nie rozumiem

 

btw Curry byl bardzo dobrze moim zdaniem broniony, sporo z jego celnych rzutow byla z reka na twarzy, w tym 2x przez Adamsa.

On jest nie z tej ziemi, bez sensu wyciagac jakies szeroko pojete wnioski na podstawie tego jak gra dominator 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest liczone Ely (szczególnie to adjustment mnie interesuje)? bo coś za bardzo wygląda to na uzależnione od pace i gdyby nie 70s, to bym powiedział, że to jest właśnie wykres dla pace.

Wysłałem zapytanie do kolesia ale na razie mi nie odpisał jak będę znał szczegóły to ci podeślę

 

Z takim ciekawostek

 

JJ Hickson przez całą karierę ma negatywny on/off nawet jak zdarzało mu sie grać z Le Bronem --- no to jest ciekawe jakim cudem kolo tak długo biegał po parkietach NBA a co niektórzy narzekają że w Thunder biega Singler czy Waiters

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiało boleć prowadząc praktycznie cały mecz i sprawić, że końcówka będzie tak dramatyczna :(

 

1F7Ns6i.png

 

Durant swoje z Westbrook'iem zagrali jednak no.. Ostatecznie nie poskutkowała.. Gra z LAC na tym etapie w walce o 3 miejsce na zachodzie musi boleć podwójnie..

 

Może mi ktoś powiedzieć kto oglądał co się takiego stało w końcówce, że Clippers zanotowali tzw. Comeback?

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałta ten rzut Westbrooka przy 10s do konca? Co to kurva bylo? Ile to juz zyebanych koncowek nam zaserwowal ten półgłówek.... czemu jeszcze nikt na to nie zareagowal?

Nie wiem jakie są statsy ale jeszcze nie widziałem żeby mecz na styku kończył się pomyślnie dla OKC jak RW0 ma piłkę w ręce, czemu KD tego nie ogarnia? tyle razy juz pokazał że sprawdza się w takich momentach świetnie. nie rozumiem tego.

 

btw

Augustin sobie całkiem nieźle radzi po zmianie otoczenia

Edytowane przez kp11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałta ten rzut Westbrooka przy 10s do konca? Co to kurva bylo? Ile to juz zyebanych koncowek nam zaserwowal ten półgłówek.... czemu jeszcze nikt na to nie zareagowal?

Nie wiem jakie są statsy ale jeszcze nie widziałem żeby mecz na styku kończył się pomyślnie dla OKC jak RW0 ma piłkę w ręce, czemu KD tego nie ogarnia? tyle razy juz pokazał że sprawdza się w takich momentach świetnie. nie rozumiem tego.

 

 

Durant próbował z Pacers i też mu nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant próbował z Pacers i też mu nie wyszło.

 

Jeszcze się taki nie narodził co by trafiał w każdej końcówce każdego meczu. Ale KD już nieraz pokazał że się da, natomiast RW0 nie dośc że jak sięgam pamięcią to nie przypominam sobie żeby w końcówce coś kiedykolwiek ugrał, to jeszcze do przeżycia byłoby jakby jakiś normalny rzut w ostatniej sekundzie oddawał ale to co on wyprawia m.in z Clipps to jest przecież jakaś parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się taki nie narodził co by trafiał w każdej końcówce każdego meczu. Ale KD już nieraz pokazał że się da, natomiast RW0 nie dośc że jak sięgam pamięcią to nie przypominam sobie żeby w końcówce coś kiedykolwiek ugrał, to jeszcze do przeżycia byłoby jakby jakiś normalny rzut w ostatniej sekundzie oddawał ale to co on wyprawia m.in z Clipps to jest przecież jakaś parodia.

 

http://www.nba.com/games/20151030/OKCORL/gameinfo.html#OT2

 

Spotkanie z Orlando. Przez 3Q gram nędze, ale 4Q i OT ogarnął się i wygrał mecz.

 

To drugie spotkanie w krótkim odstępie czasu, w którym mieli przeciwnika pod kontrolą, a nie potrafili wygrać. A dzisiaj mają b2b z Warriors, choć może te dwie wtopy sprawią, że pokonają GS, albo zupełnie się posypią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Ostatnie spotkania (2xWarriors + Clippers) pokazują, jak źle ułożonym zespołem jest Thunder. Mają naprawdę sporo talentu, ale tam nie ma zespołu. To jest naprawdę niezwykłe, że jak Westbrooka nie ma na boisku, a jest Durant to solo akcje w ataku robią Waitersy czy Foye, wtf?? (wcześniej jak był DJ Augustin to on to robił).

 

Jeśli Durant chce coś ugrać to powinien uciekać z OKC, Presti może potrafił wybierać w drafcie (kilka lat temu), ale nie potrafi w żadnym razie zbudować zespołu, ruchy które wykonuje są naprawdę dziwne (to, że OKC wygrywa sporo spotkań niejako maskuje te dziwne ruchy).

 

wątek humorystyczny :

 

Durant wybierze Houston!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieranie Houston zamiast OKC to jak spasc z deszczu pod rynne.

 

Sa ekipy ktore moga mu dac fajny i w miare tani support jak PTB, C's o ile poszedlby z Horfordem razem. Moze zrobic coming home o ile Wittman wyleci, moze isc na latwizne w postsci GSW. Ten projekt tj. OKC raczej w takim skladzie nie ma szans na tytul, no chyba ze 4 ekipy posypia sie w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.