Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2015/2016


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos mi wytlumaczy jaki to ma sens? czy nie mozna mu po prostu wpierdolic kary finansowej i tyle?

macie wazny projekt w firmie, jeden koles najebal sie na kolacji firmowej i zmacal corke szefa, kupa syfu, ok, ale przeciez nie wysyla sie go na urlop bezplatny gdy roboty fhuj i jego skille sa niezbedne??? nie rozumie tej

 

Zalezy od tego czy tej córce sie to podobało i jakie ma relacje z ojcem

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi wytlumaczy jaki to ma sens? czy nie mozna mu po prostu wpierdolic kary finansowej i tyle?

macie wazny projekt w firmie, jeden koles najebal sie na kolacji firmowej i zmacal corke szefa, kupa syfu, ok, ale przeciez nie wysyla sie go na urlop bezplatny gdy roboty fhuj i jego skille sa niezbedne??? nie rozumie tej

 

musisz pamiętać jak za macanie córki szefa jedyne co musisz to zapłacić robi z niej automatycznie kurwę...chyba

a z szefa alfonsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola Jokic musi być naprawdę dobry skoro:

 

a. Clippers właśnie chcą przehandlować 2nd tier superstara i top3 PFa w lidze za Nikolę Jokica w pakiecie z :JR Smithem 2.0, Reggie Evansem na mefedronie i niezłego-scorera-z-nieciekawą-historią-kontuzji

 

b. Denver się na to nie godzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Clippersi potrzebują wzmocnienia na SF i taki Gallinari jest dobrym fitem .

 

Tak, ale nagle dostaliby SF, co gra raczej PF w small ballu i dubluje się pozycjami choćby z Piercem. Ale nawet jeśli dostaliby Clippersi Gallo i Farieda to duet Faried i Jordan to najwyżej skaczący, a jednocześnie najbardziej ułomna ofensywnie para jaką widziałem. I o ile w RS na przeciętniaków to się sprawdzi, to w końcówkach meczu w PO wystarczy zamknąć CP3 i Faried z DAJ nie mają kompletnie żadnego znaczenia w ataku, bo jedyne co mogą to zebrać piłkę w ataku. Nie mówiąc o tym, że obaj muszą grać w pomalowanym żebym mieć wartość, a to bardzo utrudniałoby wejścia pod kosz CP3, a także utrudniałoby wymuszanie fauli przez Gallinariego. Duet Faried i Jordan to beznadziejny pomysł po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem Faried nie ładował z Lawsonem kiedy ten narobił sobie ostatecznego przypału w Denver. Myślę ,że pozbywanie się zawodnika ,który sprawia problemy i branie następnego ,który też nie jest święty jest kiepskie.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Ciebie martwić LAF, ale o zestaw player + pick wołają właśnie Bulls w kontekście Gibsona i wcale nie jest powiedziane, że go dostaną. Gdzie Taj, a gdzie Lance :)

 

Pozbywacie się chimerycznego czubka, dostając może trochę za drogiego, ale przynajmniej pewnego veta, który pasuje do pozostałych podkoszowych, nie narobi syfu i sieknie trójkę lub dwie w meczu.

 

Swoją drogą, Doc niby taki spec od relacji z graczami, a Smith i Lance odpuszczeni bardzo szybko. Wiem, że to ciężkie przypadki, ale sam wiedział w co się pakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ta łata speca jest przereklamowana i to weterani w Bostonie trzymali mu zespół w ryzach

 

No właśnie. Nigdy nie interesowałem się Riversem na tyle, by szukać info na ten temat. Może któryś z fanów Celtów się wypowie. W każdym razie, Doc od lat cieszy się taką opinią, ochy i achy ze strony weteranów, a tutaj widzimy wcale nie pierwsze rysy na jego reputacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.