Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

odświeżyłem sobie tamto spotkanie bo ekipę w zestawie ( dyskusja o kupoCavs przed LBJ POZDRO!!!)

 

Mark Price+ Brad Daugherty+ Larry Nance wspartymi młodym Terrelem Brandonem i pseudo Jordan stoperem Ehlo+ i tym zlym Rot Hot Williamsem LUBIŁEM!!!!

( w dodatku latali tam w tym meczu Kerr i Ferry )

 

Nie kojarzę Benneta za to a był on w S5!

 

było to fajne połączenie siły i gry kombinacyjnej

 

z drugiej strony zagrały W CALE NIE OGÓRY bo.....

 

Stive Smith + Seikly + Glen Rice i Grant Long oraz najlepszy w średnich kolejny dla mnie NO NAME Willie Burton (9ty pick rok w SAS!!!) z łąwki Bimbo Coles i Askins oraz Edwards na centrze z wąskikiem....

 

wynik zaskakujący tym bardziej że Glenn miał 3/3 za 3 team miał dobre 6/14 a w Cavs nikt ( 8 dwucyfruwek) nie zagrał ponad stan - 18 punktów.....

 

otwarcie meczu niezłe

 

24:34 i 29:39 nie zapowiadało masakry w 2halfT szczególnie 13:42 w 4Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willie Barton to nie ten, co kiedyś 50 punktów trzasnął?

 

53 vs..................

 

 

 

 

 

 

 

 

Heat

24/28 z linii wtedy

jako pick 9ty zrobił sec rookie team

 

po 4 latach Heat go nie poddpisało więc w następnym sezonie na wkurwie zapewne wrzucił im TYLE

http://watch.nba.com/video/channels/originals/2012/08/22/20120822_burton_50pt_game.nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendras, nie widzialem meczu

ale ja mam wrazenie, ze jako trener niewiel mogl zrobic przy czyms takim

becki b2b w slc dostawalismy nawet w 2009, w zasadzie odkad pamietam to wygrane b2b w slc mozna policzyc na palcach jednej reki

 

skoro philowi zdarzylo sie 39 we wspomnianym g6 to scottowi moze sie przydarzyc 48 i nie dziwi mnie to

nie chce g bronic za wszelka cene ale sa takie mecze kiedy jako trener nie jestes w stanie nic zrobic

 

caly sezon graja kupe, myslami sa pewnie na hawajach

kaza im jechac do slc i grac z ekipa, ktora bije sie o 8 seed i gryzie kazdy centymetr parkietu

to sie jak najbardziej moglo tak skonczyc i nie dziwie sie, ze scott sie od nich odcina

swiadomie czy nieswiadomie,

byli gdzie indziej i  o tym pisali nawet dziennikarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendras, nie widzialem meczu

ale ja mam wrazenie, ze jako trener niewiel mogl zrobic przy czyms takim

becki b2b w slc dostawalismy nawet w 2009, w zasadzie odkad pamietam to wygrane b2b w slc mozna policzyc na palcach jednej reki

 

skoro philowi zdarzylo sie 39 we wspomnianym g6 to scottowi moze sie przydarzyc 48 i nie dziwi mnie to

nie chce g bronic za wszelka cene ale sa takie mecze kiedy jako trener nie jestes w stanie nic zrobic

 

caly sezon graja kupe, myslami sa pewnie na hawajach

kaza im jechac do slc i grac z ekipa, ktora bije sie o 8 seed i gryzie kazdy centymetr parkietu

to sie jak najbardziej moglo tak skonczyc i nie dziwie sie, ze scott sie od nich odcina

swiadomie czy nieswiadomie,

byli gdzie indziej i  o tym pisali nawet dziennikarze

 

ale czy ja się czepiam wysokości porażki?

nie.

czepiam się wypowiadania się o zespole w trzeciej osobie. przez cały sezon.

 

ale tak na marginesie, czy Byron mógł coś poradzić? Mógł. Zaimplementować np. normalny system ofensywny. Jazz kryją od piłki jak szaleni, a my nie mamy praktycznie żadnych counterów w ataku. 

 

Dlaczego do rotacji wrócił ulubieniec trybun Ryan freakin Kelly?

 

Nance nie gra b2b.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie, ruchał nie ruchał, takich rzeczy się nie robi. To jest prywatna rozmowa dwóch kumpli, Young powiedział co powiedział w zaufaniu i Russell udostępniając to szerszej publice zachował się jak zwykła szuja. 

 

Russell to dzieciak, więc mam nadzieję, że jakoś sobie chłopaki tę sprawę w szatni wyjaśnią.

Pytanie czy to jednorazowy wyskok, nieudany żart, czy przejaw charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell to dzieciak, więc mam nadzieję, że jakoś sobie chłopaki tę sprawę w szatni wyjaśnią.

Pytanie czy to jednorazowy wyskok, nieudany żart, czy przejaw charakteru.

To takie kardashian-jenner like zagranie było, myślę że Russell jest pod wpływem... oczy mu zarosły narkotykiem, sława go obezwładnia. Szkoda chłopa, żeby nie skończył jak Odom ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka z was janusze, ktoś raz puścił taką plotke, a wy k**** dalej w nią wierzycie ja pi****le. D'Angelo pewnie nie widział nigdy tej głupiej pizdy na oczy, ale wy dalej tu się ślinicie na ten temat.

 

Zobacz zdjęcie, które wrzuciłem geniuszu. Jak jej nie widział na oczy to nie wiem na co. Myślenie nie boli, chociaż w Twoim przypadku mam co raz większe wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.