Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

A w sumie nie wiem jak to jest z udziałami, ale Jeanie ma tytuł prezesa. Niestety, Jim sam sobie taki deadline ustalił i podał do wiadomości publicznej - było nie kłapać ozorem.

 

btw. skoro sobie już tak zacząłem wspominać, to jeden z moich ulubionych meczów (skrót) Lakers w roli underdoga:

 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

btw. skoro sobie już tak zacząłem wspominać, to jeden z moich ulubionych meczów (skrót) Lakers w roli underdoga:

 

 

Już nawet nie pamiętam co było nie tak z Timem Thomasem, że nie zrobił większej kariery.

 

Chyba też wyszedłby lepiej gdyby urodził sie10 lat później tbh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Lakers! Z resztą nie tylko. Od jakiegoś czasu zdarza mi się pisać na enbiej. Będę wdzięczny za oinię na temat artu jaki napisałem o lecie LAL http://www.enbiej.pl/2016/03/13/letnie-zakupy-los-angeles-lakers/

Z góry dziękuje

pierwszy koment pod artem:

 

Autor jest upośledzony, proponując wolnych agentów do lal, chyba nie wie ile wolnej kasy tam jest i jakie to miasto i klub, liczyłem na dobry artykuł a tu takie gow.., a pomyśl żeby oddać randle przyszłego all stara proszę cie gościu idź pisac o 3 lidze hokeja w Polsce, jak mawiala Joanna mucha

kore, daj na luz - to swój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Lakers! Z resztą nie tylko. Od jakiegoś czasu zdarza mi się pisać na enbiej. Będę wdzięczny za oinię na temat artu jaki napisałem o lecie LAL http://www.enbiej.pl/2016/03/13/letnie-zakupy-los-angeles-lakers/

Z góry dziękuje

Nie wiem, jakie standardy obowiązują na tej stronce, ale jeśli takie, to podziwiam że ludzie tam wchodzą. I nie piszę tego złośliwie. Oczywiście, samo przesłanie to sprawa subiektywna (NOAH?), ale kuleje forma. Fatalna. 

 

Przede wszystkim język - tak to można pisać na forum, ale nie artykuł na stronce. Nie wiem, co studiujesz, ale współczuję prowadzącym, jeśli w taki sposób piszesz ewentualne raporty lub sprawozdania. 

 

 

 

Teraz Jordan Clarkson. (..) Teraz Roy Hibbert. (..) Teraz Brandon Bass. (..) Z pozostałych nazwisk bym olał wszystkich

To tylko jeden akapit (!), w którym jest jeszcze jeden megakwiatek. Nie wiem, czy to Twój debiut, ale jest słabo. 

 

 

 

Takie gdybanie. 

WTF? 

 

Czytając miałem wrażenie, że ktoś losowo pozbierał różne opinie z tego tematu i sobie wrzucił, nawet nie czytając jako całości przed wysłaniem. I masa błędów, nie tylko składniowych. 

 

Kuleje przygotowanie do pisania lub chęć chociaż małego sprawdzenia niektórych rzeczy, czego najlepszym podsumowaniem będzie chyba ten cytat: 

 

 

Za wszelką cenę. Prawdopodobnie za cenę Arenas Provision. Co to jest? Nie będę się rozpisywał, Google prawdę wam powie. Nie chcę czegoś pokręcić. 

To jest niepoważne. 

 

A w samym wpisie brakuje chociażby przedstawienia sytuacji w salary Lakers, ale jeśli dobrze rozumiem - odsyłasz do google. 

 

Jest na tej stronce ktoś, kto akceptuje artykuły przed dodaniem? Nie wiem, jaki poziom prezentują czytelnicy portalu, jeśli wchodzą tam czytać takie teksty. Nie wiem też, jak wyglądają inne wpisy, ale ten mnie skutecznie zniechęcił. 

 

Nie odbieraj tego jako ataku lub czegoś takiego. Lepiej, żebyś do tego poważniej podchodził, w końcu się pod tym podpisujesz. I nie jest ważne, że jakimś pseudonimem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Lakers! Z resztą nie tylko. Od jakiegoś czasu zdarza mi się pisać na enbiej. Będę wdzięczny za oinię na temat artu jaki napisałem o lecie LAL http://www.enbiej.pl/2016/03/13/letnie-zakupy-los-angeles-lakers/

Z góry dziękuje

 

Większość tych propozycji to strasznie z czapy wyszło. Pochyliłbym się na DeRozanem i Barnesem jedynie, brakuje mi Hassana, który jako UFA może być łatwym kąskiem, a wrzucenie Noah mnie rozjebało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, prócz DeRozan'a, Barnes'a i Whiteside'a nie widzę nikogo innego, kto byłby "ciekawą opcją" do zasilenia naszego składu. Oczywiście pozostaje jeszcze KD, lecz wiadomo jak to z nim będzie. Tak jak to ktoś napisał w innym temacie, czy KD naprawdę jest gotowy opuścić OKC? Według mnie w takim wypadku Thunder czeka bardzo wielki regress, bo Westbrook jest ( jak dla mnie ) strasznie przereklamowany i przeceniany, a tezę tą potwierdzają jego ostatnie występy, które oczywiście nie są złe, lecz żeby nazywać go najlepszym lub jednym z najlepszych graczy NBA? Coś tu chyba nie gra. Bez Duranta, Rusell nie będzie tym samym RB co wcześniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, prócz DeRozan'a, Barnes'a i Whiteside'a nie widzę nikogo innego, kto byłby "ciekawą opcją" do zasilenia naszego składu. Oczywiście pozostaje jeszcze KD, lecz wiadomo jak to z nim będzie. Tak jak to ktoś napisał w innym temacie, czy KD naprawdę jest gotowy opuścić OKC? Według mnie w takim wypadku Thunder czeka bardzo wielki regress, bo Westbrook jest ( jak dla mnie ) strasznie przereklamowany i przeceniany, a tezę tą potwierdzają jego ostatnie występy, które oczywiście nie są złe, lecz żeby nazywać go najlepszym lub jednym z najlepszych graczy NBA? Coś tu chyba nie gra. Bez Duranta, Rusell nie będzie tym samym RB co wcześniej..

Jeszcze w zeszłym sezonie Westbrook, bez Duranta, napierdalał jak szalony o ile mnie pamięć nie myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w zeszłym sezonie Westbrook, bez Duranta, napierdalał jak szalony o ile mnie pamięć nie myli.

 

No w tym sezonie już tak obiecująco w jego przypadku to nie wygląda.

 

I tu żeby nie było.. Szanuje OKC i życzę im jak najlepiej, po prostu to taka moja obiektywna ocena co do niego samego.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic to nie dało.

No nie, bo bez Duranta ogólna siła zespołu była zdecydowanie mniejsza, ale sam RW grał znakomicie. Więc oczywiście OKC straci bardzo dużo na ewentualnym odejściu Duranta, ale czy Westbrook nie będzie już tym samym Westbrookiem jak napisał Raven? Wątpię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic to nie dało.

 

A Durant wie, że i w tym przypadku będzie najprawdopodobniej podobnie. Komu jak komu, ale on zasłużył na chociażby zbliżenie się do pierścienia na którym tak mu zależy. Jemu samemu też życzę jak najlepiej, a czy pozostanie w OKC pozwoli spełnić jego marzenie? Co sądzisz? Co Ty byś zrobił na jego miejscu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Durant wie, że i w tym przypadku będzie najprawdopodobniej podobnie. Komu jak komu, ale on zasłużył na chociażby zbliżenie się do pierścienia na którym tak mu zależy. Jemu samemu też życzę jak najlepiej, a czy pozostanie w OKC pozwoli spełnić jego marzenie? Co sądzisz? Co Ty byś zrobił na jego miejscu? :smile:

Do pierścienia się już raz zbliżył w 2012, więc jeśli to było jego marzenie, to OKC już to spełniło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy KD naprawdę jest gotowy opuścić OKC? Według mnie w takim wypadku Thunder czeka bardzo wielki regress, bo Westbrook jest ( jak dla mnie ) strasznie przereklamowany i przeceniany (..) Bez Duranta, Rusell nie będzie tym samym RB co wcześniej..

Sorry, ale o czym Ty gadasz :) 

 

Że Durant przy decyzji o ewentualnym odejściu będzie patrzył na to, że OKC obniżą loty? Że będzie patrzył na to, jak RW będzie wyglądał bez niego? Że będzie tak miłosierny, żeby tego uniknąć swoim kosztem? Stary :D 

 

Przytoczyć tutaj możemy chociażby zeszłoroczne odejście LMA z Blazers, można to porównywać. Jak decydujesz się odejść z zespołu, to nie bierzesz do bani, jak on będzie wyglądał bez Ciebie. Masz już wtedy nowe zabawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.