Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem mecze z NY i Toronto i muszę powiedzieć że życzę dla Bulls co najmniej finału konferencji .  Mam wielki sentyment do tej drużyny za czasy Jordana. To co grają to jest poezja. Myślę że większość drużyn zazdrości tak bogatej ławki. Co to za koleś ten Portis ? Skąd  wy go wyrwaliście ? Mirotić nieźle się ograł . Butler all star pełną gębą . Gasol to chyba zapomniał , że ma 35 lat. Czy jest potrzebny tej drużynie Rose ? Noah na pewno. Fajnie się ogląda tak poukładaną drużynę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls szukają rzadkiego dziś towaru - utalentowanego skrzydłowego. W opinii fanów potrzebują również rozgrywającego ale wiadomo jaka jest pozycja Rose w zespole + widać że Hoiberg sobie wybiera backup w zależności od tego czego akurat potrzebuje (kirk, brooks).

Wiadomo także jaka jest obecna wartość Noah, Gibsona. Jedyna szansa żeby przechwycić coś wartościowego to zaproponowanie drugiej drużynie przejęcia niewygodnego kontraktu (w jakimkolwiek stopniu) dorzucenie ze swojej strony czegoś co ma jakąś wartość + picki i wyjęcie jakiegoś teraz mało znanego skrzydłowego, który ma miejsce na progres.

 

Dwie opcje:

Minesota: Kevin Martin + Shabazz Muhammad

Suns: Morris/Tucker + TJ Warren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iggy a niby jak? Za kogo? Dla jednych jak i drugich to bez sensu kompletnie

Deng w tej chwili Bykom nic już nie daje

Potrzebny jest raczej ktoś lamiacy pierwszą linię, dający więcej miejsca Butlerowi na obwodzie

Plus jakiś naprawdę ogarnięty PG jako backup Rose'a, Brooks jako jeden z pierwszych do odstrzalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie opcje:

Minesota: Kevin Martin + Shabazz Muhammad

Suns: Morris/Tucker + TJ Warren.

 

Obie dość optymistyczne. Nie sądzę, aby Minny robiła jakieś ruchy z młodymi (Martina pewnie komuś spuszczą), PHX też raczej nie odda Warrena. Plus jest taki, że Wilkom przydałby się Taj, a Noah rozwiązałby problem Słoneczek na centrze, tak więc przynajmniej teoretycznie ma to ręce i nogi.

 

Pelikany na bank zrobią jakieś ruchy. Akcje Szredera w Atlancie stoją nisko, ale póki co będą go trzymać. Cholera wie, może Gallo jeśli Nuggets zdecydują się na serio zatankować? Coś z Blazers? Mówi się o wymianie z Hendersonem.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy Socie tak potrzebny Taj - Wilki mają Townsa, Dienga, Pekovicia, KG, mogą wyjść z smallballem na 4ce.

Tak samo Suns - akurat mając Lena i wydając taki hajs na Tysona raczej nie szukają centra.

 

KAT i Pek to centrzy, KG jedzie na oparach. Taj w s5 daje im toughnes i D + jest dobrym vetem dla młodych.

W PHX kasa Tajsona to faktycznie problem przy ew. szukaniu centra. W innym przypadku Noah byłby upgradem w stosunku do tej dwójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Melo chciał out:

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=jfm2p3f

 

na czym polega "przydatność" Jose dla Bulls?

dla mnie kirk > calderon.

Jose to bottom 10 obrońców w lidze, kirk przynajmniej daje jakieś hustle i nie boi się każdego cięższego od siebie człowieka.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.