Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas gratulacji, więc się przyłączam, świetny wynik Mac.

 

Mój sezon był znowu nijaki, tego mojego teamu po prostu nie stać na coś lepszego niż środek tabeli i w tym jest problem.

 

Przyszły sezon? To się jeszcze okaże. Zależy od proponowanych zmian, które są rewolucyjne. Ja zgłosiłem się do tych zasad, a potencjalne plany, przynajmniej te niektóre, bo niektóre są jeszcze ok, nie mieszczą się w mojej hierarchii. Ale o tym w innym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty dla maca ;)

 

Evi walczył do końca, ale ekipa maca dosyć zamiotła. 

 

Dla mnie sezon troche rozczarowujący, miałem liczyć sie w walce o wysokie lokaty, a masa kontuzji popsuła całkiem możliwosć walki o cokolwiek :)

Mam nadzieję że ruchy w  offseason i kolejny sezon będzie zdecydowanie lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mac, brawo za bardzo dobry poscig, bo w pewnym momencie sezonu wszyscy oddawali juz mistrzostwo Evi'emu :smile:

 

Moj sezon byl.. zaskakujacy. Planowalem jeszcze jeden sezon przejsciowy, a moje wybory w drafcie i gracze, na ktorych stopniowy rozwoj liczylem, zaliczli takie sezony, ze uplasowalem sie blisko czolowki. Zamierzam wykorzystac to i moje kolejne 3 picki w drafcie na wzmocnienie ekipy i szturm na TOP3 w kolejnym sezonie!

 

Panowie u mnie wszystko na sprzedaz za odpowiednia cene. Zapraszam do rozmow.

 

eMeS czy mozliwe byloby policzenie salary na kolejny sezon jak najszybciej? Pewnie wiekszosc ekip chcialoby wiedziec na czym stoja przed kolejnym sezonem, zeby zaczac rozladowywanie (i przyjmowanie) salary na kolejny sezon.

 

Dzieki za rywalizacje Panowie, i niech zyje offseason!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMeS czy mozliwe byloby policzenie salary na kolejny sezon jak najszybciej? Pewnie wiekszosc ekip chcialoby wiedziec na czym stoja przed kolejnym sezonem, zeby zaczac rozladowywanie (i przyjmowanie) salary na kolejny sezon.

 22-24.04 :) 

 

mac rzeczywiście elegancka przebudowa, gratulacje ;)

 

u mnie 10 miejsce, przed sezonem zakladalem top 10, więc plan minimum jak najbardziej wykonany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej lidze w drugiej polowie sezonu brakowalo emocji bo nie dosc, ze ograniczona czesc ligi o cos walczyla to jeszcze byly duze przewagi miedzy nimi [1 nad 2 wyszlo ostatecznie 8 pkt roto, 2 vs 3 to 14, a 3 vs 4 to 10, to chyba rzadki rozklad?].

Co gorsza wg mnie wyszlo kontrowersyjnie slabo z ogolna aktywnoscia [o czym w innym watku], ale nie ujmuje to zbyt wiele majstersztykowi, ktorego dokonal tutaj mac. Gratulacje za taki walec, ze Warriors ze swoim 73-9 to sie moga schowac ;-)

 

Gdyby mnie ktos zapytal przy tworzeniu ligi czy mozliwe bedzie zebranie druzyny na poziomie 380+$ to bym odpowiedzial pewnie jakies asekuracyjne "moze kiedys, w idealnych okolicznosciach", ale macowie sie to kurde udalo! Zazdroszcze, gratulacje i oczywiscie fascynujace bedzie sledzenie jak zejdziesz z tego nadmiaru bogactwa ponizej limitu pensji...

 

To powiedziawszy podobny paragraf mozna napisac o Evitacre [320+$!], wiec tez gratulacje za poki co dominacje tego formatu i bez przesady mozna stwierdzic, ze mielismy wlasne Warriors vs Spurs ;-)

 

W tej analogii to czyni mnie OKC/Cavs w tej lidze, ktorzy niby osiagneli cel bycia contenderem, ale tak naprawde musza sie zastanawiac dlaczego tak bardzo odstaja od najlepszych. Tzn nie zrozumcie mnie zle, 3 miejsce mnie jak najbardziej cieszy zwlaszcza, ze w przeciwienstwie do w/w GMow zawalilem draft i jeszcze po drodze sie pary razy potknalem walac twarza w chodnik [w tym podarowanie macowi Whiteside'a za paczke czipsow choc tu na usprawiedliwienie trzeba dodac, ze do tego typu bledow zmuszja przepisy]. Ale jest duzo miejsca na poprawe i obym kiedys zebral to co mac w tym ;-)

 

Bardziej ogolnie o lidze to z czolowki najwiekszym zaskoczeniem byl kolek, ktorego przebudowa zakwitla niespodziewanie szybko i skutecznie zas najwiekszym rozczarowaniem z czolowki byl dla mnie Marthinus, ktory mial material na contendera, a wlasciwie olal sprawe [nie rozumiem 722 gier od druzyny 3-4 na srednich, to sie przypadkiem nie kwalifikuje pod wylot?].

 

Co do dolow tabeli... coz... fakt, ze tylko 3 GMow rozegralo okolice maxa gier mnie smuci i powoduje, ze mam watpliwosci co do jakosci tej ligi, ale moze to tylko przecieranie sie w bolach? Zas gdyby to mial byc regularny trend to dajcie znac, a sie wypisze. Jak dla tak wielu osob nie maja znaczenia miejsca 10-20 to po co tabela jest taka duza?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.