Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Kily napisał(a):

Tyle lat udawało mi się być poza tym pato gównem i dobrze mi z tym było, ale właśnie niestety trafiłem na coś takiego:

https://x.com/murzynfrogxxx/status/1717276331992285569

Dokąd my doszliśmy jako cywilizacja, że spore grupy płacą za coś takiego?

O k****

Hahahhhaha

Prawdziwe freaki a nie jakies podrabiance!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kily napisał(a):

Tyle lat udawało mi się być poza tym pato gównem i dobrze mi z tym było, ale właśnie niestety trafiłem na coś takiego:

https://x.com/murzynfrogxxx/status/1717276331992285569

Dokąd my doszliśmy jako cywilizacja, że spore grupy płacą za coś takiego?

Mam nadzieję, że to fejk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
4 minuty temu, fluber napisał(a):

Serio Schreiber dostala oficjalny przydomek HIPOKRYTKA? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nawet ciężko to nazwać feministkami, co durnymi babami.

Po tym jak widziałem komentarze(nieironiczne i zgarniające mnóstwo lajków) woman power, go girl i thats how strong woman is, kiedy lwica(jako zwierzę, nie określenie silnej kobiety) okazała się silniejsza w przeciąganiu liny od dorosłych mężczyzn myślałem, że nic tego nie pobije.


Teraz ten sam typ celebruje kolejny sukces - kobieta wygrała z mężczyznami lokalny turniej BJJ. Po uzyskaniu większej ilości informacji okazało się, że 33-latka mająca za sobą profesjonalne walki w MMA wygrała turniej z 12-latkami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Serio nie wiem, jak można się tym szajsem interesować. Już nawet nie o to chodzi, że patrząc na to i na tych Czeczenów z UFC, to jakby oglądało się dwie różne dyscypliny, ale ludzie płacą za to gówno kasę, a jakieś pajace klepią potem bez walki czy symulują kontuzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2024 o 11:18, RappaR napisał(a):

Nawet ciężko to nazwać feministkami, co durnymi babami.

Po tym jak widziałem komentarze(nieironiczne i zgarniające mnóstwo lajków) woman power, go girl i thats how strong woman is, kiedy lwica(jako zwierzę, nie określenie silnej kobiety) okazała się silniejsza w przeciąganiu liny od dorosłych mężczyzn myślałem, że nic tego nie pobije.


Teraz ten sam typ celebruje kolejny sukces - kobieta wygrała z mężczyznami lokalny turniej BJJ. Po uzyskaniu większej ilości informacji okazało się, że 33-latka mająca za sobą profesjonalne walki w MMA wygrała turniej z 12-latkami. 

 

Przebił widzę w necie wyżej wymienione panie mężczyzna.

Pod jakimś głupim memem gdzie było - z kim byś miał największe szanse na wygrnaie - z gorylem, lwem czy grizzly, jakiś lokalny turecki kulturysta napisał, że z gorylem i grizzli by nie miał szans, ale z lwem by sobie dał radę, a ludzi, którzy próbowali go wyprowadzić z błędu nazywał, że co najwyżej beta cucks jak oni by nie dali rady, on by go dosiadł i udusił.

 

Ogólnie mistrzem byłby w tej kategorii Tyson, który dawał dozorcy w Zoo 10 tysięcy dolarów, by pozwolił mu się bić z gorylem, ale niestety go dyskwalifikuje nielegalny doping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Malykhin niesamowite body shoty. Nie oglądam One, ale akurat wyskoczyło, że ogromna gala na nich i main event, to zobaczyłem. Niesamowity popis fizyczności i brutalności przy jednocześnie konsekwentnym realizowaniu game planu. Lite Mike Tyson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Makrela jak nie chce za jakiś czas jeść przez słomkę i robic w pampersa,to na prawdę niech sobie już da spokoj. Ta walka nie powinna się w ogole odbyć, gość wygląda jak zwłoki wlasnych zwłok.

Makrele jak cucą po walce i sie pytają jaki jest dziś dzien? to odpowiada "dzien jak codzien" juanlaugh.gif

bo zawsze konczy się tak samo. albo umrze w klatce i bedzie R.I.P in peace, albo warzywniak gdzie nie bedzie juz wstanie rozpoznawac czlonkow rodziny.

 

 

Edytowane przez Vice-rezerwa-rezerwy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak sport strasznie obciążający dla zdrowia i naprawdę zawsze i wszędzie każdy zawodnik powinien priorytetować swoje zdrowie ponad wszystko. A narożnik rzucać ręcznik wcześniej.

Tybura szybkie zwycięstwo, ejst solidnym średniakiem w UFC, fajnie że przynajmniej w tym sporcie mamy jakieś znaczące przedstawicielstwo na najwyższym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.