Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

no to Spider sobie trochę polata po klatce.

 

co do walki Lewis vs Nelson to propsy za ustanie tego luja. Przeciętny człowiek skończyłby pewnie jako warzywo, ale nie Roy. Chciałbym zobaczyć walkę Goryla z Huntem.

 

Przy koncentracji DC to Silva bedzie zdemolowany tak jak mówisz. Czarna Bestia dał czadu znowu. Gdyby tak pare kg zrzucił i pocisnął defensywne zapasy byłby super. :)

 

 

Dzisiaj najniebezpieczniejsza walka JJ. Bez kitu gadelha wygląda na extra zmotywowaną i swietnie przygotowaną. Niby JJ ma dobrą obronę przed obaleniami, ale własciwie tylko sprawle. Claudia jednak inaczej atakuje. Zobaczymy na ile Joanna się pod tym kątem przygotowała plus stójka. JJ powinna trzymać dystans kickowy. Claudia jest niebezpieczna w pocketcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj najniebezpieczniejsza walka JJ. Bez kitu gadelha wygląda na extra zmotywowaną i swietnie przygotowaną. Niby JJ ma dobrą obronę przed obaleniami, ale własciwie tylko sprawle. Claudia jednak inaczej atakuje. Zobaczymy na ile Joanna się pod tym kątem przygotowała plus stójka. JJ powinna trzymać dystans kickowy. Claudia jest niebezpieczna w pocketcie.

Była niebezpieczna przez 2 rundy, które wygrała. Później zdechła i robiła za punching bag dla JJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była niebezpieczna przez 2 rundy, które wygrała. Później zdechła i robiła za punching bag dla JJ.

 

Dziękuję za szczegółową analizę. Nie wiem co dodać. No zdechła zdechła to było do przewidzenia pytanie było na ile i jak skuteczna będzie Joanna. Ciężko już w tym klinczu było coś zrobić jak Claudia się przyklejała i kontrolowała sytuację. A w końcu do głosu doszła kondycja i  claudia stanęła. Sporo świetnych low kicków i body shotsów, a później wyglądało jak z górki mimo, iż nadal claudia dysponowała ciosem jak JJ wchodziła w pocket. Ale i tak w tych ostatnich rundach lepiej to wyglądało niżeli przeciwko Valerie. jakbym strikersko miał się doczepić to brakuje czasami zmiany kąta gadelha była w stanie trafić i Valerie również. Ale i tak JJ jest najlepszą słomką w tym aspekcie. Jesli Róża pokona karolinę trzydziestego to chyba mamy odpowiedź kto następny w kolejce. 

 

Anyway dobra karta jak na Tufowską. Ross vs Brooks fenomenalna walka w stójce. 

Superchłopak z Korei niewiadomo z czego uderza a nokautuje. Świetna precyzja i technika.

Suarez jest twarda i za pare lat może aspirować do tytułu. 

Maynard nawet sobie poszalał w nowej dywizji i nie został odesłany w krainę kolorowych pegazusów. 

 

git git git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam jubileuszowa gala się podobała?

 

kartę wstępną kozacko się oglądało, cieszy mnie wygrana Lauzona, Dillashawi kocur. Sage wyszedł z poważnych tarapatów i zapowiada się na całkiem fajnego zawodnika (20 lat i bilans 3-1 w ufc!) Straszny zjazd zaliczył Hendricks -  po co on w ogóle golił ta brodę? - odkąd nie jest juz rumcajsem c***owa wygląda i tak jeszcze gorzej walczy.

 

Później już tak kolorowo nie było, chociaż 1 walka z karty głównej miszczowska, a raczej miszczowski powrót Caina. Nie wiedziałem czego spodziewać się po tej ostatniej kupie z Werdumem, ale swoją postawą zaskoczył chyba wszystkim.

 

Aldo chyba na jakimś cyklu, bo fizycznie miażdżył Frankiego. Cała walka na wstecznym, ale swoje zrobił, i nie dał się obalić (chyba 7 prób Edgara)

 

DC tak jak myślałem. Bez zbędnego ryzyka, chwile powalczył w stójce, później sprowadzonko i decyzja. Ja tam nie mam pretensji co do stylu jaki prezentował w tej walce. Myślałem, że porzuca trochę pająkiem, ale się myliłem.

 

Lesnar podobnie jak Cormier, nie ryzykował w stójce, kiedy miał okazje obalił Hunta i leżakowanie. Cardio jak na takiego świniaka imponujące.

 

Szkoda Miszy :( taka ładna buźka tak bardzo oszpecona, chociaż i tak mógłbym ją pocieszyć ;D społeczność lgbt triumfuje (Nunez to lesbijka gdyby ktoś nie wiedział)

 

ogólnie to chyba nie ma co narzekać, ale mogło być dużo lepiej.

Edytowane przez montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam jubileuszowa gala się podobała?

Dobrze się podobała

 

kartę wstępną kozacko się oglądało, cieszy mnie wygrana Lauzona, Dillashawi kocur. Sage wyszedł z poważnych tarapatów i zapowiada się na całkiem fajnego zawodnika (20 lat i bilans 3-1 w ufc!) Straszny zjazd zaliczył Hendricks -  po co on w ogóle golił ta brodę? - odkąd nie jest juz rumcajsem c***owa wygląda i tak jeszcze gorzej walczy.

świetnie się oglądało Killashaw superancki występ w swoim stylu tym bardziej przeciw Assuncao który jest mega niebezpieczny. Etam Sage, już daja mu ogórków aby coś tam wygrał bo hype się skończy jeśli koleś będzie przegrywał...

hendricks zaliczył zjazd bo USADA go dopadła :grin: No i oczywiste problemy z wagą. Jeśli już to niech spada do 185 bo ogólnie rzecz ujmując to spierdolił swoje szanse. A z brodą to już przesadził.

 

 

 

Później już tak kolorowo nie było, chociaż 1 walka z karty głównej miszczowska, a raczej miszczowski powrót Caina. Nie wiedziałem czego spodziewać się po tej ostatniej kupie z Werdumem, ale swoją postawą zaskoczył chyba wszystkim.

Typowy cain! I to jest zajebiste.

 

Aldo chyba na jakimś cyklu, bo fizycznie miażdżył Frankiego. Cała walka na wstecznym, ale swoje zrobił, i nie dał się obalić (chyba 7 prób Edgara)

To samo pomyśłąem. Wyglądał na sporo silnieszego. Musiał chyba coś ciekawego znaleźć spoza listy :grin: Ale też miał świetny plan. Mimo, że się cofał to był w stanie skontrować. Kicków prawie wcale. No i każda próba sprowadzenia była daleka od powoidzenia ze strony Franka. Szkoda ...

 

 

DC tak jak myślałem. Bez zbędnego ryzyka, chwile powalczył w stójce, później sprowadzonko i decyzja. Ja tam nie mam pretensji co do stylu jaki prezentował w tej walce. Myślałem, że porzuca trochę pająkiem, ale się myliłem.

 

Nie kumam dlaczegoDc został wybuczany. Cokolwiek by nie robił to jest przegrany. Bez kitu reakcja widzów beznadziejna.

 

Lesnar podobnie jak Cormier, nie ryzykował w stójce, kiedy miał okazje obalił Hunta i leżakowanie. Cardio jak na takiego świniaka imponujące.

Lesnar na dożywionego też wyglądał :smile:

Brockowi udało się dreptać z dala od Hunto i oczywiście wystarczyło jedno sprowadzenia aby mieć kontrolę. Liczyłem jednak na coś więcej ze strony marka.

 

Szkoda Miszy :( taka ładna buźka tak bardzo oszpecona, chociaż i tak mógłbym ją pocieszyć ;D społeczność lgbt triumfuje (Nunez to lesbijka gdyby ktoś nie wiedział)

Szkoda Mishy bo była fajną mistrzynią, ale Nunez ostro pocisnęła. Juliana następna czy bedą czekać na rozstrzygniuecie Holm-Schevchenko?

 

ogólnie to chyba nie ma co narzekać, ale mogło być dużo lepiej.

yup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brok na dopingu. Tym samym z UFC200 wyszła chała. Zuffa wyszli z biznesu za 4mld USD czyli tyle ile czołowy klub NBA. Podobno roczny zysk UFC to setki mln USD. Coś za dużo jak na taką wycenę. Chyba ze chodzi o przychody. Tym ruchem UFC otwiera się na Azję. Jednak dużo problemów przed nimi. Płytki roster w większości dywizji. Afery dopingowe. Brak nowych pomysłów.

Zobaczymy co będzie.

Edytowane przez Tłok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW chyba nie lubi Materli. Dają mu jako rywala na kolejnej gali Rousimara Palhaesa czyli najbardziej nielubianego gostka w UFC ( za czasów gdy tam walczył) przez zawodników. Koleś lubi kontynuować rywali - przeciągać dźwignie. Liczę na to, że Michał nie tyle go pokona co wybije mu ( zęby i ) mma z głowy na jakiś czas.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW chyba nie lubi Materli. Dają mu jako rywala na kolejnej gali Rousimara Palhaesa czyli najbardziej nielubianego gostka w UFC ( za czasów gdy tam walczył) przez zawodników. Koleś lubi kontynuować rywali - przeciągać dźwignie. Liczę na to, że Michał nie tyle go pokona co wybije mu ( zęby i ) mma z głowy na jakiś czas.

 

najbardziej nielubianego w całym mma. Gdziekolwiek nie walczył :)

Słynne spięcie z Shieldsem który już miał dosyć. 

Przypomnieć warto ze przeciągnął Drwala. A materla chyba poleci. palhares jednak jest maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro UFC. Nasi w limitach. Karola mega zmotywowana bo ta walka prawdopodobnie jest eliminatorem do walki z JJ. Dla UFC to byłby idealny układ na galę w Polsce lub na przykład w UK lub Niemczech. Spotkanie tych Pań w oktagonie jest nieuchronne i bardzo chętnie bym spotkanie moich ( myślę, że mogę je tak nazwać) koleżanek zobaczył. Serce by było rozdarte, bo lepiej znam Kowalkiewicz i z nią częściej trenuję ( a dokładniej z ludźmi z jej klubu, bo ona jest za mała by ze mną sparować/trenować). Z kolei JJ uważam że typ urodzone mistrzyni, dziewczynę co może zdominować tą kategorię niesamowicie i stać się czołową twarzą UFC na świecie ( w sumie to już praktycznie jest, choć jeszcze popularnością odstaje z uwagi na pochodzenie). Cholera się za kim tu trzymać kciuki. Na pewno w sobotę za KK.

Grabowski waży tyle co w walce z Glukhovem i twierdzi, że to jego optymalna waga. Wierzę na słowo i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro UFC. Nasi w limitach. Karola mega zmotywowana bo ta walka prawdopodobnie jest eliminatorem do walki z JJ. Dla UFC to byłby idealny układ na galę w Polsce lub na przykład w UK lub Niemczech. Spotkanie tych Pań w oktagonie jest nieuchronne i bardzo chętnie bym spotkanie moich ( myślę, że mogę je tak nazwać) koleżanek zobaczył. Serce by było rozdarte, bo lepiej znam Kowalkiewicz i z nią częściej trenuję ( a dokładniej z ludźmi z jej klubu, bo ona jest za mała by ze mną sparować/trenować). Z kolei JJ uważam że typ urodzone mistrzyni, dziewczynę co może zdominować tą kategorię niesamowicie i stać się czołową twarzą UFC na świecie ( w sumie to już praktycznie jest, choć jeszcze popularnością odstaje z uwagi na pochodzenie). Cholera się za kim tu trzymać kciuki. Na pewno w sobotę za KK.

Grabowski waży tyle co w walce z Glukhovem i twierdzi, że to jego optymalna waga. Wierzę na słowo i trzymam kciuki.

 

A niby dlaczemu?

Własnie tym zyskuje. Image z TUFa jako bully trochę jej przeszkodził, ale myślę na chwilę. Oswoiła się już na tyle, że jest bardziej 'secured' w swej naturze fajterki i popularnośc ma świetną. Ostatnie media w Chcago np. Q&A itd

 

O ile jestem polakiem to słabo widzę szanse Karoliny. Chyba że zrobiła jakiś niesamowity postęp a Rose nienaturalnie odpusci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczemu?

Własnie tym zyskuje. Image z TUFa jako bully trochę jej przeszkodził, ale myślę na chwilę. Oswoiła się już na tyle, że jest bardziej 'secured' w swej naturze fajterki i popularnośc ma świetną. Ostatnie media w Chcago np. Q&A itd

 

O ile jestem polakiem to słabo widzę szanse Karoliny. Chyba że zrobiła jakiś niesamowity postęp a Rose nienaturalnie odpusci :)

To jest też tak, że Namajunas walczyła z trochę innym kalibrem zawodniczek w UFC i można i niej po prostu powiedzieć więcej i być pewnym jakiegoś poziomu. Kowalkiewicz głównie obijała jakieś niezbyt znane nazwiska, a dwie ostatnie walki były jej zdecydowanie najtrudniejsze. Ciężko powiedzieć jak to będzie. Myślę, że Rose nie zaskoczy niczym Karoliny, natomiast odwrotnie to kto wie. Ale na pewno będzie mega ciężko. Tu nie ma dwóch zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest też tak, że Namajunas walczyła z trochę innym kalibrem zawodniczek w UFC i można i niej po prostu powiedzieć więcej i być pewnym jakiegoś poziomu. Kowalkiewicz głównie obijała jakieś niezbyt znane nazwiska, a dwie ostatnie walki były jej zdecydowanie najtrudniejsze. Ciężko powiedzieć jak to będzie. Myślę, że Rose nie zaskoczy niczym Karoliny, natomiast odwrotnie to kto wie. Ale na pewno będzie mega ciężko. Tu nie ma dwóch zdań.

 

Rose jest szybsza i kreaktywniejsza ma lepsze JJ i przetrwała ciężkie batalie. Wg mnie ma większe jaja i mentalnie może zniszczyć polkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.