Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2015-2016


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Yahoo pokazuje, że L.TM, czyli Phoenix mieli też w składzie Embiida, którego Leszczur nie wskazał jako kipera. Czy to błąd yahoo, czy jednak powinien być za 10?

 

To jest błąd Leszczura, bo PHX ma wg niego tylko 10 zawodników i pominął akurat Embiida.

Tyle ze jego wartość powinna być 14$ a nie 10$ bo za 10$ został wydraftowany w zeszłym sezonie i cały czas był w składzie.

 

Wyniki ankiet na teraz (nie zagłosowali jeszcze L.TM, Julius, SiXers):

1. Wprowadzenie dodatkowego slotu IL:

         a. NIE - 13 (Leszczur, barcalover, Tocheck, dannygd, marcos, washko, shevcu, Lew, thompkins, dvd93, evitacre, BlackMamba)

         b. TAK - 3 (Dig, Jackoso, pumeks)

 

 

2. Tryb pobierania FAsów

        a. Daily - Today - 10 (washko, Jackoso, shevcu, dannygd, thompkins, Dig, dvd93, Tocheck, BlackMamba, maryjan)

        b. Daily - Tomorrow - 7 (marcos, barcalover, Lew, Leszczur, pumeks, jordan20, evitacre)

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zaczniemy ustalać termin draftu. Wrzucam ankietę 

 

 

http://doodle.com/poll/zivg46kt69u93giq

 

 

Godzina na razie defaultowo 21, po znalezieniu daty się ustali dokładnie.

 

Dzięki Dig za pomoc.

 

Ale już widać że 6 wypełniło i już nie ma wolnego terminu, a gdzie pozostałych 14.

 

Maryjan zablokował nam od razu prawie większość terminów, a wtedy kiedy on mógłby być to Jackoso albo barcalover akurat nie mogą ;).

 

Słuchajcie - wypełniajcie ankietę w założeniu że macie sprawy które jesteście w stanie przełożyć albo zmienić żeby znalazł sie jakiś wspólny termin.

Nie patrzcie na innych na zasadzie ze skoro kogoś i tak nie ma to ja też nie zaznaczę choć może dałbym radę, bo i tak czeka nas raczej przekonywanie się do terminu gdzie mamy najmniej nieobecnych i ktoś się będzie musiał dostosować, coś przełożyć, zamienić albo załatwić jakieś zastępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, sorki za zwłokę.

 

1. TAK.

2. Daily - Today.

 

Co do ankiety, to na dziś mogę się zobligować na każdy czwartek, piątek, sobotę, ale jak będziemy bliżej ustalenia terminu to postaram się dostosować. Absolutnie odpada dla mnie środa, a z resztą różnie to bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę codziennie oprócz 10.10.2015 oraz dnia draftu ROTO (jeszcze nie ustalony) ale uważam, że w weekendy są ciekawsze rzeczy do robienia.

Zapewne kazdy ma przynajmniej jedną rzecz ktorą wolałby robić zamiast draftu fantasy (albo jego żona wolałaby żeby robił zamiast draftu).

Ale jeden wieczór w roku mozna poswiecic na draftową nudę. Bądź dobrym samarytaninem i zamień swoją zwyczajową zabawę na wspolny draft z nami - nawet jesli to nudnawa perspektywa. W ten sposób pomożesz wielu weteranom.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne wyniki ankiet (nie zagłosował tylko Julius ale jego głos już by nic nie zmienił):


1. Wprowadzenie dodatkowego slotu IL:


         a. NIE - 13 (Leszczur, barcalover, Tocheck, dannygd, marcos, washko, shevcu, Lew, thompkins, dvd93, evitacre, BlackMamba)


         b. TAK - 5 (Dig, Jackoso, pumeks, SiXers, L.TM)


 


 


2. Tryb pobierania FAsów


        a. Daily - Today - 12 (washko, Jackoso, shevcu, dannygd, thompkins, Dig, dvd93, Tocheck, BlackMamba, maryjan, SiXers, L.TM)


        b. Daily - Tomorrow - 7 (marcos, barcalover, Lew, Leszczur, pumeks, jordan20, evitacre)


 


Zatem zostaje wszystko tak jak było w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ankiety:)...odpadają u mnie 18, 25, 26 bo mam inne drafty, lecz widzę, że daty te nie kolidują z faworytami. W dniach 9-15 będę za granicą na pseudo-urlopie i jeżeli wypadnie któryś z tych dni (duże szanse są na to) to miło będzie jakby draft zaczynał się nie wcześniej niż o 21.00. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę że data 10.10 jest faworytem, ale tu prośba do Was, żeby draftu nie było tego dnia, bo akurat 20 rocznica mi wypada... Poza tym dniem i 9.10, 15.10 (inne drafty) dostosuje się i do dnia i godziny ;)

 

Wysłano mobilnie z Tapatalka.

 

Cóż, wygląda na to, że jednak draft będzie 10.10, bo najlepsza z innych opcji pasuje jedynie 14 osobom, a 10.10 - 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wygląda na to, że jednak draft będzie 10.10, bo najlepsza z innych opcji pasuje jedynie 14 osobom, a 10.10 - 17.

Szanuje wybór większości, jesli jednak kilka osób z dnia 12,16,17 czy 23 byłoby w stanie u siebie coś przełożyć/dostosować godzinowo (bo rocznicy czy urlopu wyjazdowego raczej się nie da ;)) to byłbym bardzo wdzięczny.

Inaczej z tego co czytam 10.10 na 99% 3 roboty losujace będą (u mnie na 100%), a to bardziej popsuje niż ułatwi innym draft.

 

Wysłano mobilnie z Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wszyscy wypełnili ankietę draftową to ogłaszam że w związku z brakiem jakiegokolwiek terminu w tym roku nie draftujemy i komisz przydzieli zawodników drużynom według własnego uznania ;)

 

A tak na poważnie to wygląda to bardzo, bardzo słabo.

Poniżej wpisze terminy w których mamy najmniej czerwonego z prośbą do wymienionych osób którym te terminy nie pasowały o przeanalizowanie czy jest możliwość jednak uczestnictwa w godzinach późniejszych ok. 22 start albo załatwienia sobie zastępstwa.

Poza 10.10 skupmy się może na 16, 17, 23.10 i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

piątek 9.10 - nie pasuje 7: Jackoso, Lew, Julius, BlackMamba, evitacre, barcalover, dannygd

sobota 10.10 - nie pasuje 3: Jackoso, dannygd, evitacre

poniedziałek 12.10 - nie pasuje 6: BlackMamba, evitacre, Julius, Tocheck, Sixers, maryjan

piątek 16.10 - nie pasuje 6: BlackMamba, evitacre, washko, Leszczur, barcalover, maryjan

sobota 17.10 - nie pasuje 6: thompkins, Lew, washko, Leszczur, barcalover, maryjan

wtorek 20.10 - nie pasuje 7: maryjan, Sixers, L.TM, pumeks, Julius, thompkins, dvd93,

środa 21.10 - nie pasuje 7: maryjan, Sixers, washko, pumeks,  Julius, thompkins, dvd93,

piątek 23.10 godz. 22:00 - nie pasuje 5: barcalover, pumeks, Lew, Julius, BlackMamba

 

Bo ostatecznie będzie mnie czekało ustalenie terminu w którym mamy najmniej wacatów a nieobecni będą musieli sobie jakoś poradzić i ustawić sobie wyceny licząc na to że uda się plan.

Proszę o rzetelne podejście do tematu bo każdy ma wiele ważniejszych i ciekawszych spraw ale jak się zdecydowaliśmy na zabawę to poświęcimy jeden wieczór/noc na draft a potem możecie balować/pracować/odpoczywać/pić itp.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.