Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, ale w środku cieszy mnie, że nasz pick trafi do Philly prędzej czy później. Może dlatego, że nie będzie tak przypominał Nasha?

 

Jaki by nie był (oby za rok koło 12 miejsca lub dalej, co oznaczałoby dobry kierunek), najważniejsze że nie wpadnie Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny przykład na indolencje kierownictwa pelikanów: potrzebują broniącego SF, McDaniels jest do wzięcia za prawie darmo, a oni nic nie robią. szkoda AD, mam nadzieję, że czym prędzej skończy w NYK, czy nawet LAL, bo szkoda aby jego kariera marnowała się w stylu Garnetta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Hinkie i Morey to kolesie

i Morey odpalil Hinkiemu Covingtona

i niby mu zalegal

wiec stad ten KJ Mcdaniels - no i matka KJ'a byla namolna i do tego gosc juz chyba negocjowal 8 cyfrowe extension w 2016 - slabo to rozegral - jego kariera umarla w Houston 

 

nie wiem skad sie znalazl pick Lakers od Suns w Sixers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny przykład na indolencje kierownictwa pelikanów: potrzebują broniącego SF, McDaniels jest do wzięcia za prawie darmo, a oni nic nie robią. szkoda AD, mam nadzieję, że czym prędzej skończy w NYK, czy nawet LAL, bo szkoda aby jego kariera marnowała się w stylu Garnetta.

Aż tak źle mu życzysz?

 

Davis w NOP długo zabawi. Jak mu się skończy rookie kontrakt, to na pewno dostanie maksa od Pels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lato 2016 na pewno kilka drużyn będzie miało przygotowane miejsce dla niego, więc Pels nie będą jedyną ekipą, która będzie mu dawać maksa.

 

Póki co sportowo średnio to dla nich wygląda. Nie wiadomo czy lepiej grać szklanym Jrue, czy Tyreke. Gordon też raz dobrze, raz średnio, raz w szpitalu. Trener raczej bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale jeśli będzie chciał odejść, to w najgorszym dla niego razie zostanie podpisany i wytradowany, bo trzymać swojego gracza jako niewolnika nie ma sensu dla żadnej ze stron.

 

Gdyby jakimś cudem trafił do Spurs... strach się bać :smile:

No jasne - już tak bywało i jakoś nie widzę aby choćby taki Eric Gordon czuł się jak niewolnik. Inna sprawa że kontuzje mu zabrały większość gry ale nie znam przypadku gdzie wyrównano jakiegoś RFA a ten się zachowywał jak rozkapryszona panienka potem . No i chyba najbliżej tego był już wspomniany przeze mnie Eric a poza nim to jakoś nie pamiętam tego typu historii. No chyba że Davis odrzuci dużego maxa i weźmie kwalifikowaną ofertę ale to zawsze ryzyko i utrata dużych pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns się nieźle podnieśli po tym, jak załatwił ich Dragic. Blazers super. Thunder mnie nie przekonują - w sumie z Waitersem pozyskali w tym sezonie czterech graczy jednej strony parkietu, Lopez by im tam się bardziej przydał. Boston wpakował się chemistry killera. Morey jak to Morey - nie byłby sobą, jakby trochę nie pomieszał. Sixers - brak słów po prostu.

 

 

kolejny przykład na indolencje kierownictwa pelikanów: potrzebują broniącego SF, McDaniels jest do wzięcia za prawie darmo, a oni nic nie robią. szkoda AD, mam nadzieję, że czym prędzej skończy w NYK, czy nawet LAL, bo szkoda aby jego kariera marnowała się w stylu Garnetta.

 

Niestety, najwcześniej za jakieś 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny przykład na indolencje kierownictwa pelikanów: potrzebują broniącego SF, McDaniels jest do wzięcia za prawie darmo, a oni nic nie robią. szkoda AD, mam nadzieję, że czym prędzej skończy w NYK, czy nawet LAL, bo szkoda aby jego kariera marnowała się w stylu Garnetta.

może boi się już trejdować z Samem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Boston wpakował się chemistry killera.

 

Podrzucisz jakieś info na temat cancerowania Thomasa, bo szczerze mówiąc nie spotkałem się wcześniej z taką opinią na jego temat?

 

@LBS, co jest nie tak z tym artykułem? Wydaje mi się całkiem sensowny.

Edytowane przez sirkozi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucisz jakieś info na temat cancerowania Thomasa, bo szczerze mówiąc nie spotkałem się wcześniej z taką opinią na jego temat?

 

@LBS, co jest nie tak z tym artykułem? Wydaje mi się całkiem sensowny.

 1. Thomas podobno rospierdalał Kings od środka, tak tu mówiono, ale źródła nie mam.

 

2. Pisanie, że Sixers i Pels są wygranymi to jest gruba przesada. Dalej stawiać Boston w gronie przegranych, nie wspomnieć choćby słowem o Nuggets oddaniu picku Lakers przez Suns, tekst " Dziś jest karykaturą samego siebie, na której wygląda nie jak najbardziej intensywnie grający koszykarz NBA, a jak zwykły dupek" o KG - jeśli ten tekst sensowny to ja nie chcę wiedzieć jak wygląda gorsza wersja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

There's a growing belief among NBA executives that Ray Allen will not play in the NBA this season.

 

Allen reportedly hasn't delivered a word to his agent that he wants to play. He's kept in shape because he's a machine, but it makes sense that he might not play considering it's Feb. 20. The Cavs are considered the frontrunner, but it becomes more unlikely as each day goes passes.

Może najlepsi na niego leją, a do słabych nie chce iść... cholera wie. Od jakiegoś czasu myślę, że Ray czeka na wybranie zespołu, który ma jak największe szanse na misia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.