Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Randle, pick Rockets, Clarkson.

 

Hill, Davis.

Mimo, że sam lubię Clarksona i Randle'a to na chwilę obecną niewiele drużyn będzie uznawać ich za wartościowych graczy.

 

O Hillu i Davisie jako energizerach nie można nic więcej powiedzieć, to mimo wszystko nie są starterzy contenderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodze do domu, wlaczam kompa i wide ze jest ponad 20 podstron w watku o deadline - juz czulem ze cos sie musialo stac

 

ale to co widze - starczylo mi siel tylko na sprawdzenie 3 ostatnich podstron -  jestem w stanie skomentowac tylko tak:

 

co-tu-sie-odpierdala.jpg

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że sam lubię Clarksona i Randle'a to na chwilę obecną niewiele drużyn będzie uznawać ich za wartościowych graczy.

 

O Hillu i Davisie jako energizerach nie można nic więcej powiedzieć, to mimo wszystko nie są starterzy contenderów.

 

Dziwne kryteria sobie tworzysz. Dwa prospecty + dwóch solidnych wysokich na atrakcyjnych kontraktach. Zobacz za co poleciał Dragic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez picku to by się to pewnie nie odbyło - Jazz nie oddali Kantera za Perka.

 

@DarnellMayberry  2m2 minutes ago
More pieces involved in OKC-Utah-Detroit deal, among them, the draft rights to center Tibor Pleiss being sent from OKC to Utah.

 

 

@DarnellMayberry  4s5 seconds ago
Several draft picks were included in the Utah-OKC-Detroit deal as well, with the Jazz receiving multiple picks and Thunder landing one.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Augustin i Singler za Jacksona hm, mam nadzieje że nowy PG (o ile nim jest Reggie ?) będzie przynajmniej bronił, po solidnej obrony po Tayu w tym wieku to nie oczekuję, pożyjemy zobaczymy, na razie to widzę próbę lepienia drużyny grającej def, a o atak SVG nie wydaje się martwić

 

BTW, kibice Thunder cosik więcej o Jacksonie powiedzieć mogą ?, coś mi się kojarzy że na początku sezonu ładne cyfry kręcił, co z jego obroną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletna masakra, co to się działo to nie ogarniam.

 

jako kibic sixers dziś pisałem, że ciężko mi będzie kibicować Thunder, teraz dowiaduję się, że muszę kibicować Lakersom, ja pierdolę. 
dobrze, że chociaż Memphis nie zrobili głupich ruchów.

 

 

btw, Doc Rivers kompletnie olał temat jak widzę, był McDaniels do wzięcia, był Prince... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.